Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Twój osobisty "PipBoy", urządzenie zamiast choć podobne ;)

Jakie urządzenie według Ciebie może najlepiej (i optymalnie) spełniać funkcję PipBoya?

MP4'ka [ 0 ] ** [0.00%]
Telefon komórkowy [ 5 ] ** [11.11%]
Palmtop [ 8 ] ** [17.78%]
Smartfon [ 9 ] ** [20.00%]
Przenośna konsola [ 1 ] ** [2.22%]
Laptop [ 5 ] ** [11.11%]
Jaka dobra kawa, zdejm kapelusz [ 17 ] ** [37.78%]
Suma głosów: 45
Goście nie mogą głosować 
post 11-02-2010, 01:10
Post #41

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 509

Zrobic samemu? :P

Jak znajde cos na N97 to i dla Ciebie sie rozejrze ^_^

A co do przystepnosci to sie nie wypowiadam. Ja mojego PipBoya dostalem w UK w ramach przedluzenia kontraktu na 18 miesiecy :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 12-02-2010, 00:10
Post #42

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 840

Jak dla mnie to ideałem byłby laptop. Te małe gówienka teraz nie kosztują jakiś astronomicznych pieniędzy a są lekkie, długo ciągną na baterii, można dowolnie rozszerzać ich funkcje i zadania. Dajmy na to takie "eee" od Asua (imo debilna nazwa), pozbywamy się preinstalowanego systemu, instalujemy linuxa albo inną, normalną windę (oczywiście legalną, której licencję wykupimy dla tego konkretnego modelu ;)), usuwamy domyślny menadżer okien (lub przeprowadzamy generalny remont), instalujemy zestaw oprogramowania niezbędnego na pustkowiach, fajną tapetę typu "wnętrze pipboya", dowalamy zestaw czujników (pogoda, temperatura "pipboya", miernik obciążenia sieci) i wszystko gra. Taki zestaw można oczywiście rozszerzyć o bluetooth (sam kupiłem moduł za 10zł). Mamy muzykę, filmy, gps, kontakt bluetooth, wi-fi, przeglądanie map itp.

O właśnie! Można pozbyć się klasycznej przeglądarki i zainstalować wersję tekstową, koniecznie z ustawionym fontem z Fallouta. Po zakupieniu jakiegoś internetu pre-paid, albo zdobyciu telefonu z hsdpa mamy całodobowy kontakt z bazą, więc nawet w największej głuszy przeżyjemy.

O bajerach w stylu widgeta "Pipboy radzi", który podawałby ciekawostki survivalowe już nie mówię nawet :)
+Quote Post
post 14-02-2010, 20:19
Post #43

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 2 509

QUOTE(Vinz)
Mamy muzykę, filmy, gps, kontakt bluetooth, wi-fi, przeglądanie map itp.
To samo mamy w wiekszosci nowych modeli telefonow, zwanych smartphonami (np. N97) :P Niczego nie trzeba dokupywac a i zabawy z oprogramowaniem jest mniej. Poza tym komorki sa 1)podreczniejsze niz laptop/notebook, 2)bateria im dluzej trzyma.
+Quote Post
post 16-02-2010, 00:17
Post #44

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 080

He, he, mój fon ma lepszy procek i więcej pamięci, niż mój pierwszy komputer 14 lat temu: Pentium 166 MMX, 32 MB RAM, 2,5 GB HDD, grafika S3 Virge 2 MB, nie miał Wi-Fi, GPS, bluetooth, podłączony był do "oczojebnego" monitora CRT 12" i był krańcowo mało mobilny (właściwie, to wcale nie był mobilny :D ). Technicznym zaawansowaniem przypominał nieco Pip-Boy'a z czytnikiem płyt CD (bo DVD jeszcze nie wymyślili :) ).

Kurcze, to były czasy...
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 17-10-2019, 13:38