Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

6 Strony « < 4 5 6 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Jak się NIE ubierać na OldTown, brytyjskie reality show w wersji postapo

post 07-08-2008, 22:32
Post #101

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 6 272

QUOTE(smoq @ 07-08-2008, 19:26)
:D

Bramy też pilnowaliśmy, raz tylko zawiodła jedna warta z tego co wiem. Odpowiadał za nią najemnik nas wspierający, a jego kości teraz są rozrzucone za miastem. Oczywiście co się z nim stało nie mamy pojęcia ;)

Coz za zbieg okolicznosci, ze akurat wtedy postanowilam pojsc na Wasza brame sprawdzic jak sie Wasze warty sprawuja :)
Normalnie peszek :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 07-08-2008, 22:34
Post #102

Shina - Królowa Jungli
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 764

QUOTE(ChewieBoB @ 07-08-2008, 23:08)
Rawdan.. a ty masz szczescie ze w tej akcji bralem udzial ja bo wiedzialem ze wy cos planujecie i wpadlem na to zeby zobaczyc kto atakuje FC bo gdyby mnie nie bylo to chlopaki by was roziosly:) zanim by sie zorientowali ze w sumei do swoich [wtedy:P] strzelaja:) bo nikt od was eni wpadl na pomysl zeby poinformowac nas ze robicie akcje kolo naszej bramy:P

Byłeś wtedy na naszej bramie gdy mówiłem Smoqowi że idziemy na nich i powiedziałem to kilka razy :) Więc mimo wszystko wiedzieliście :) A po za tym, widząc wóz wasz i skierowane w moją stronę lufy, pokazałem logo KB na ramieniu i wskazałem na nie i od razu zajarzyli - więc spoko :D Brzmi to jakbyś nie wierzył w inteligencję swoich braci :D
+Quote Post
post 08-08-2008, 07:45
Post #103

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 7 221

Tak czy owak, KB brało udział w bezprawnej napaści (atak celem aresztowania w chwili, gdy nic się nie może udowodnić jest napaścią) dwukrotnie (pierwszy na nas, drugi na BoB). Brawo siły porządkowe, pilnujące prawa :). Bo że my we własnym, kapslowym interesie atakowaliśmy BoB z wami to inna sprawa :)
+Quote Post
post 08-08-2008, 09:05
Post #104

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 688

Rawdan... ja bylem na bramie.. ale gadalem ze smokiem i nie mialem zamiaru wracac do bazy.. :) i mowilem zebyscie naszych poinfomowali bo ja nie wiedzialem czy dotre do sowich:) i stary z tej odleglosci to twoja plakietka nie byla widoczna.. ja poprostu ciebie drogi Rawdanie zauwazylem:) I tyle:) Ale i tak akcja wyszla calkiem zgrabnie:) pozatym Rawdan ja tam nic nie mam do samej akcji i pomocy wam w niej.. gdyz uwazalem to za nasz obowiazek... tylko teraz mi tutaj Kemer wyskakuje ze nasze dzialania byly na szkode mieszkancow i miasteczka:) Czyli wynika ze pomagajac wam dzialalismy zle.. to jak nazwac wasze dzialanie?:)

Ten post był edytowany przez ChewieBoB: 08-08-2008, 09:06
+Quote Post
post 08-08-2008, 09:50
Post #105

Shina - Królowa Jungli
Group Icon

QUOTE(ChewieBoB @ 08-08-2008, 09:46)
i mowilem zebyscie naszych poinfomowali bo ja nie wiedzialem czy dotre do sowich:)

Tego akurat nie pamiętam ale trudno pamiętać takie szczegóły na OT - to taka specyficzna impreza która odbiera człowiekowi zarówno pamięć jak i kawałki wątroby... ciekawe czemu? :D

tylko teraz mi tutaj Kemer wyskakuje ze nasze dzialania byly na szkode mieszkancow i miasteczka:) Czyli wynika ze pomagajac wam dzialalismy zle.. to jak nazwac wasze dzialanie?:)
*

Już pisałem że nawet nie wiedziałem o tej akcji z atakiem na was i w ogóle mnie nawet wtedy w OT nie było - a że wyszło jak wyszło... co zrobić?
+Quote Post
post 08-08-2008, 10:58
Post #106

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 688

Rawdan:) spoko... ja tutaj caly czas fabularnie gadam:) bo nie nagralem sie na OT [obowiazki] to teraz nadrabiam:) I poza fabularnie nic do tego ataku nie mam taka byla wasza decyzja oki:) skrzykneliscie polowe miasta oki:) znaczy sie ze wiecej osob chialo nas wykonczyc:) wszyscy sie fajnie bawili:) wiec jest luzik:) i naprawde malo istotne o co poszlo i jakie byly powody bo i tak chetnie wypije z wami piwko albo 8:) a z toba Rawdan jakiegos specyfiku.. jaki zawsze masz przy sobie jak sie widzimy:)
+Quote Post
post 08-08-2008, 12:15
Post #107

Shina - Królowa Jungli
Group Icon

QUOTE(ChewieBoB @ 08-08-2008, 11:39)
Rawdan:) spoko... ja tutaj caly czas fabularnie gadam:) bo nie nagralem sie na OT [obowiazki] to teraz nadrabiam:) I poza fabularnie nic do tego ataku nie mam taka byla wasza decyzja oki:) skrzykneliscie polowe miasta oki:) znaczy sie ze wiecej osob chialo nas wykonczyc:) wszyscy sie fajnie bawili:) wiec jest luzik:) i naprawde malo istotne o co poszlo i jakie byly powody bo i tak chetnie wypije z wami piwko albo 8:)

Taka postawa właśnie nie jest zbyt częsta na OT - zbyt wielu ludzi przenosi rozgrywkę larpową (a z nią konflikt fabularny) do rzeczywistości i się zaczyna :) Rozwaliło mnie to jak wjeżdżamy (co mnie i Pati zabraliście z lotniska samochodem) do OT, było już po tym zdarzeniu i opowiadaliście mi w samochodzie jak to było, i dojeżdżamy do bramy i stoją już wartownicy z FC a ty albo Mrok: "Ooo! Zajebiście, nie musimy już bramy pilnować!" :D

a z toba Rawdan jakiegos specyfiku.. jaki zawsze masz przy sobie jak sie widzimy:)
*

Niestety nie ma już nic z tego składu :( A człowiek który to robił zmarł w zeszłym roku niestety :( Ale może uda się nam wreszcie wydestylować kawaleryjskie wino które stoi u mnie :D

+Quote Post
post 08-08-2008, 12:57
Post #108

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 833

Cieszy mnie, że tak Wam się fajnie rozmawia, ale ta dyskusja już od dłuższego czasu nie ma nic wspólnego z ubiorem na OT.

Myk mi z tym do oldtownowych wspomnień!
+Quote Post

6 Strony « < 4 5 6
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 08-12-2019, 21:46