Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony < 1 2 
Reply to this topicStart new topic

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Fallout 4

post 15-12-2015, 22:29
Post #21

Czarny Król
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 20

Produkcja kleju w osadzie? Hm... czyli jednak zmuszają (no może nie zmuszają ale "intensywnie sugerują") zabawę w simsy...
Nie chce mi się.

Ja za to ponarzekam - na totalnie skopane oskryptowanie: oczyściłem jedną miejscówkę, za jakiś czas dostaję quest żeby ją.... oczyścić. I oczywiście nagle nastapił tam respawn paskudów.
Absurd.

No i kompletny brak optymalizacji - długie doczytywanie, ogromne zużycie ramu itp. itd. - dla mnie ma znaczenie bo gram na starawym sprzęcie. Tyle że ten sprzęt bez problemu uciągnął "Wiedźmina czeciego" a tu dostaje zadyszki. masakra jakaś zwłaszcza patrząc przez pryzmat jakości tego, co się na ekranie ogląda.

No i ten "otwarty świat" złożony z miliona mini lokacji... i oczywiście doczytywanie przy każdym wejściu/wyjściu z budynku przez to. eh...

Tak, siedzę dzień w dzień prawie i łażę po łejstlandzie. Ale tak szczerze, dla nie-fana, to ta gra jest chyba za słaba :(
Szkoda, może niech Beth zakupi REDengine ;) do następnej części
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 21-12-2015, 02:28
Post #22

Sword of Despair
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 29

Obejrzałem pierwszą godzinę gry na gameplayach i jest ok, ale nie jest to uderzenie w takim stylu jak F1 albo F2. Mam gdzieś przedstawione postacie, a w F1 i F2 tak nie było. (Nie mam na myśli samego wejścia do gry i głównych postaci w F4, tylko NPC-ów i dalszy ciąg gry - jest dobre wejście, ale zawiązanie akcji na tyle mało przekonywujące, że nadgania się to zapraszając do FPP/TPP w klimacie intra F1). Z tego, co mówi Kmiecik potwierdza się moje przeczucie: dobra gra dla fanów rozwałki, czuć skrypty (czego w oryginalnym Falloucie nie było, mimo pierdzenia komputera podczas gry ;)), do tego trochę RTS (jeśli można to tak nazwać), a grę przechodzi się jak Wiedźmina bez żadnych problemów. No ale bym pograł. Czuć wpływ statystyk na questy, jest ulepszony skilldex. Jeśli Bethesda nie jest tak płytka, a intro daje jakieś nadzieje - poprzednie gry chyba jednak też, jeśli nie patrzeć na zapowiedzi i teasery - w późniejszych godzinach gry nastąpi zwrot akcji, który być może będzie już zakończeniem, no ale liczę na jeb...cie fabularne.
+Quote Post
post 01-01-2016, 16:21
Post #23

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 928

[quote=Abadon,03-12-2015, 18:30]

Postaram się nie zniżać do poziomu tego posta[/quote]

Sweet.
Zabawne, jak headbanger tych którzy ośmielili sie nie lubić fallouta 3 wyzywał od betonów to jakoś Abadon do niego nie wyskakiwał z takimi tekstami.

[quote]
- a do tego ludzie, którzy scenę tworzyli lat temu naście, już trochę wydorośleli i mają w związku z tym inne rzeczy na głowie, niż zjawiać się tutaj i "zacieszać beth".
[/quote]

Radosna twórczość kmiecia w tym temacie temu przeczy.

[/quote]
Za to widzę z trollowania się nie wyrasta...
[/quote]

Zabawne,że to akurat mój post to trolling.
Post, który sugeruje że w falloucie 2 power armoura zdobywamy na samym początku gry to już zapewne według Abadona spoko wpis?

+Quote Post
post 18-01-2016, 07:49
Post #24

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

[offtopic]
Uniknijmy proszę osobistych wycieczek.

[w temacie]
Do tej pory ugrałem w Fallout 4 może ledwo 60h i sporo się na męczyłem aby taki licznik osiągnąć tj. zmuszałem się miejscami by grać. Ale spokojnie z Fallout 3 i New Vegas miałem podobnie. A robiłem w nich i drugie i trzecie podejście i gry ukończyłem.

Może ma to również związek z taką moja przypadłością, że dość często trafiam w grze na błędy które komplikują dalszą grę. Tak też było z F4 - trafiłem na arcy irytującego buga z Pip-Boy'em. Otóż inventory i całe te wkoło pip-boy'owe ustrojstwa dostępne były tylko z power armora, a bez już nie.

Nie przekreślam tej gry ale w obecnym stanie zabugowania nie jest warta tej ceny - poczekam tradycyjnie do połatania i do wypuszczenia 5/6 DLC - a na koniec kupię edycje GOTY.
+Quote Post
post 22-01-2016, 12:31
Post #25

Czarny Król
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 20

Dziwny bug, mi się nie zdarzył. Zawsze można odpalić pip boya na komórce/tablecie ;)

QUOTE(Ligant)
Zabawne, jak headbanger tych którzy ośmielili sie nie lubić fallouta 3 wyzywał od betonów to jakoś Abadon do niego nie wyskakiwał z takimi tekstami.

Jakby zauważył to by wyskakiwał. :)

Chętnie za to bym się merytorycznie odniósł do Twoich merytorycznych uwag na temat gry, o której traktuje ten temat. Ale jakoś ich w poście, który cytowałem, nie znalazłem.

Stąd taki a nie inny ton mojej wypowiedzi i reakcja.
Nie wiem co Ci Headbanger czy Wolv zrobili strasznego, ale musiało to być bardzo dawno (np. Wolv był na forum ostatnio w 2012r). Co więc wniosłeś do dyskusji?
+Quote Post
post 28-07-2016, 02:10
Post #26

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 928

Jak to dobrze, że beth przejeła fallouta.
Teraz w końcu ta seria może mieć rzeczy, których zawsze w falloutach od BI brakowało.
(IMG:https://s31.postimg.org/8nibbig4b/FUCK_YOU.jpg)
+Quote Post

2 Strony < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 28-07-2017, 06:03