Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

11 Strony « < 2 3 4 5 6 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Już po... OT 08, Wrażenia i podziękowania

post 27-07-2008, 13:42
Post #61

SHM-4
Group Icon
Grupa: Persona Non Grata
Nr użytkownika: 2 321

QUOTE(Micronus @ 27-07-2008, 12:31)
Hmm, a odbywające się od 6 lat Tornado to co?:P
*

Bardzo bym chciał, ale terminy się nakładają. Nawet w tym roku wracałem ze Śląska jak się Tornado zaczynało, ale czekała mnie robota na OT i nie było jak tego pogodzić.
A żałuję bo chciałbym kiedyś sam zobaczyć jak wygląda Tornade, które jednak wydaje mi się zupełnie inną imprezą.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 27-07-2008, 14:38
Post #62

Outlander
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 3 132

Nie byłem ani na OT ani na T, ale pewne podobieństwo wynika z teorii. I ten i ten utrzymane są w konwencji PA, jeden falloutowej, drugi neuroshimowej. Oba mają terenówki i część konwentową. Na obu można chlać;p
Właśnie szkoda kurna, że terminy są zbyt zbieżne. W każdym razie za rok zapróbuję OT.

No, jeszcze Nordcon był utrzymany w klimatach PA, ale to epizod raczej. Ogólnie to tylko OT i T zostają z konwentów PA.

Ten post był edytowany przez Micronus: 27-07-2008, 14:44
+Quote Post
post 27-07-2008, 15:08
Post #63

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 371

OT jest jest zlotem ogólno postapo.

a jak nie byłeś na OT to nie zabieraj głosu. Proszę
+Quote Post
post 27-07-2008, 18:09
Post #64

Outlander
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 3 132

QUOTE(gambit @ 27-07-2008, 14:23)
OT jest jest zlotem ogólno postapo.

a jak nie byłeś na OT to nie zabieraj głosu. Proszę
*

A ja proszę: nie zabieraj głosu, jeśli masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Udzielam się wyłącznie w kwestii, czy istnieje inicjatywa podobna do OT. I tyle. Dla mnie, z informacji wyczytanych na stronach obu zlotów, podobne one są. I tyle. EoT.
+Quote Post
post 27-07-2008, 18:12
Post #65

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 494

A ja jako weteran obu tych imprez powiem, że są do siebie zupełnie niepodobne. To co je łączy to tylko motyw przewodni, czyli post-apo.
+Quote Post
post 27-07-2008, 19:17
Post #66

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 446

A Ja mam slonia w trampkach :)

OT bylo w tym roku OK, mimo kwasow i niedociagniec, zasadniczo super wypoczelem przez te 7 dni co tam bylem ... Podziekowania sle dla wszyskiech z ktorymi mialem styk w szczegolnosci dla Zakonu za ich goscinnosci oraz Tandi i Sebastiana za sklejanie mojej uszkodzonej reki.
Pozdrawiam
+Quote Post
post 27-07-2008, 21:02
Post #67

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 7 776

Na OT byłem pierwszy raz i impreza wyprała mi mózg. Było niesamowicie :D Dzięki Orgom za trud jaki włożyli w tą całą postapokaliptyczną patologię!!

Szczególne podziękowania dla części Bergów (niestety byłem w takim stanie że nie jestem pewien kto w tej ekipie był prócz prezesa i młodego :P ) i Chilliemu na nocną wyprawę za strefę ASG o godzinie 3 i taktyczny odwrót z pod wiadomego nam miejsca :D

Tym którzy byli w stanie wysłuchać moich farmazonów, między innymi o Pani Hetmanowej ;) (Pani Hetmanowa chyba pamięta) i innych dziwnych rzeczach.

I Kozie za przewspaniałe i fantastyczne driny, oraz imprezę dla Oi! młodzieży.

Ekipie Tricity podziękuje przy piwku, dlatego nikogo z nich nie wymieniam ;)

+Quote Post
post 27-07-2008, 21:21
Post #68

Wasteland Demon
Group Icon
Grupa: Administrator
Nr użytkownika: 351

QUOTE(smoq @ 27-07-2008, 11:15)
Amen. :)
Kurde, wiecie jak ja bym chciał przyjechać jako zwykły uczestnik i mieć wszystko w tyle? :P Niechże ktoś zrobi coś podobnego ;)
Przepraszam za offtop - musiałem się wyżalić :P
*

Pociesze Cie Smoqu, ze moze niedlugo Twoje zyczenie sie spelni, ale na razie... Csiiii :P
+Quote Post
post 27-07-2008, 22:15
Post #69

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 6 272

QUOTE(Micronus @ 27-07-2008, 13:53)
No, jeszcze Nordcon był utrzymany w klimatach PA, ale to epizod raczej. Ogólnie to tylko OT i T zostają z konwentów PA.
*

Eee...Nordconu w to nie mieszaj, to w ogole inna bajka i wlasciwie poza zaproszonymi BoBami inni ludzie [to takie posta-apo cieplarniane:)].

A co do podziekowan - ja dziekuje wszystkim duszyczkom, ktore przyszly do mnie po pomoc i pozwolily mi pobabrac sie w ich ranach. :) Mowiac serio - ciesze sie, ze moglam pomoc. :)
+Quote Post
post 28-07-2008, 09:31
Post #70

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 7 765

Jak na pierwszy raz bylo niesamowicie!
Troche zauwazylem niedociagniec, lecz pisac o tym nie bede...
Podziekowania:

BoB- za wspolne obozowanie, kuchnie Chiliego, i moglbym pisac o kazdym z osobna...

Mash- za handel i wspolprace

Flying Caravans- duzo by tu pisac, wspanialy handel, wspolne odgrywanie raidersow, za to ze moglem pomoc w niewoli, i czego sam doswiadczylem, za nalewajke, ksyw niestety nie bylem w stanie spamietac wiec, ksiedzu za herbatniki z dzemem malinowym, i wiele innych.

Zakon swietego plomienia- za to, ze moglem wam poslac kilka kulek... :]

Podziekowania imienne dla:

Rhotaxa- gdyby nie on, to w sumie skad by sie wzial klimat PA
Chiliego- ze mieszal pyszne obiady moja maczeta... :]
Kebaba- za wypasne pancerze BOB
Ogrodnika- za wspanialy klimat, i za to ze moglem pomoc...
Szczurka- za pogawedki na warcie, wspolna kawusie, wyprawe raidersow, i wiele innych!
Wazki- za przejazdzke bajkiem :]
Barman Koza- za pyszne drinki, oraz za pojmanie mnie podstepem (nie martw sie, ja to sobie zapamietam...)
Jagiego- ze byl bucem :]

No i oczywiscie dla moich kamratow ze Szkarlatnego Feniksa:

Dla komandira Kreckiego- za spanie na warcie i za zdobywanie slawy dla grupy :]
Dla naszej homoseksualnej zabawki Pimpusia- za ogolna pomoc
Dla Wahy- za klimat jazdy na oponie, pomoc techniczna, wspolne mordowanie, no i za to, ze wyciagnal swojego rannego przelozonego pod ciezkim ostrzalem z obozu ZSP.

Pipek z Aga

+Quote Post
post 28-07-2008, 13:26
Post #71

Włóczęga
Group Icon
Grupa: OUTPOST
Nr użytkownika: 1 779

No cóż niestety skończyło się szybciej niż się spodziewałem... podziękowania:

Organizatorom - wiadomo za co ;)
Flying Caravans & Mortimers - miłe powitanie przed bramą i ogólnie bardzo dobre zlecenia i mile spędzony czas podczas pilnowania bramy
Niezrzeszonym - oj trochę się wydarzyło i było pozytywnie.
Kawalerii Berg - za wyjaśnienie pewnych rzeczy związanych z OldTown no i ogólnie przyjemne rozmowy.
Brotherhood of Beer - za nakręcenie filmików i ognicho w dzień przed zakończeniem LARPa, uratowało mnie i znajomego.

I oczywiście wszystkim którzy przyjechali na ten konwent i tworzyli klimat, dozo za rok!
+Quote Post
post 29-07-2008, 10:03
Post #72

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 1 678

A właśnie, tak mi się jeszcze przypomniało co mi się nie podobało.
Dużo osób miało ubrania nie/mało w klimacie (zwykłe mundury, kompletne kamuflaże itp). A najbardziej to chyba pan w nowym czarnym t-shircie reklamującym sklep airsoftowy raczej nie będący sponsorem niczego na OT.
+Quote Post
post 29-07-2008, 10:14
Post #73

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 3 332

Załóz Jos temat o ocenie strojów uczestników. Przynajmniej w tym roku nie powinienem zebrać bury za "łótlanda" i "rish'y" ;).
+Quote Post
post 29-07-2008, 11:38
Post #74

Zasłuszony
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 33

QUOTE(jos @ 29-07-2008, 10:18)
A właśnie, tak mi się jeszcze przypomniało co mi się nie podobało.
Dużo osób miało ubrania nie/mało w klimacie (zwykłe mundury, kompletne kamuflaże itp). A najbardziej to chyba pan w nowym czarnym t-shircie reklamującym sklep airsoftowy raczej nie będący sponsorem niczego na OT.
*

Tego pana z reklamą sklepu to nie widziałem.
Ale widziałem X osób w mundurkach, kilku uważających że narzuci pelerynę i jest 'kewl'.
Widziałem też chodzące reklamy afterfala :)

Temat z oceniactwem strojów mógłby być fajny, ale lepszy by był temat 'nie tak do kur... nędzy!' ze zdjęciami strojów kompletnie fuj.
+Quote Post
post 29-07-2008, 12:59
Post #75

Śmierdziant Sham(b)owy
Group Icon
Grupa: OUTPOST
Nr użytkownika: 55

popieram - bede przynajmniej wiedzial jak sie NIE ubrac, w razie gdyby mi sie kiedys udalo wybrac na OT ;)
+Quote Post
post 29-07-2008, 16:32
Post #76

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 666

To i mnie nie pozostaje nic innego niż skrobnąć parę słów, a ponieważ wypada zacząć od podziękowań:

- dla Zakonu w całości za niepowtarzalny klimat, bez którego OT nie podobałoby mi się nawet w połowie ta bardzo, oraz za fakt że nie zauważyłem w zasadzie maruderów którzy wyłamywaliby się i nie brali udziału w nawet najbardziej porytych akcjach :D na szczególne podziękowania zasługują w moich oczach Entrop, Szajba, RoadJack i Marek za przywiezienie zamontowanie sprzętu w Klubie Inkwizytor dzięki czemu wyszły naprawdę przednie imprezy :D

- dla M.A.S.H.-u za bycie niezwykle lojalnymi sojusznikami oraz za ciepłe powitanie i profesjonalna opiekę medyczną kiedy to n-ty raz zanoszono mnie do szpitala :D

- dla B.O.B. za możliwość strzelania do Was, wrzeszczenia na Was i spierania się z Wami fabularnie i niefabularnego wzajemnego zrozumienia, szacunku i życzliwości – co by nie było anonimowo szczególnie dla Chewiego, Kaftana, Tandi i Radiela.

- dla Shperaczy – fajnie że byliście tak blisko i nie trzeba było daleko biegać żeby was zabijać :D

- Bergom za całość włożonej pracy która umożliwiła mi kolejna wizytę na Oldtown.

- kapłanom i klerowi OT za bycie celami ataków wszelakich

- chłopakom z Lubina za karmienie mnie, picie i zlewanie ze wszystkiego co się rusza i na drzewo nie ucieka

- dla Flapjacka za kawał dobrej organizatorskiej roboty i wprost anielską cierpliwość do mojej nachalnej, irytującej i wku…jacej osoby

- dla Aeri za rzucanie hasła „róbmy cos głupiego” i włażenie mi do namiotu w nocy ( no jakbym się miał za to obrazić :P ) oraz za plaskacza po którym do tej pory mi w uszach dzwoni :P

- dla manekina Mariusha który swoja obecnością na wieży uratował obóz BOB przed poranna wizyta Zakonu :D

Długo mógłbym jeszcze wymieniać ale starczy tego dobrego, więc dziękuje hurtem wszystkim którzy byli za mile spędzony czas i masę mądrych oraz jeszcze więcej głupich pomysłów, za wczuwanie się i dobrą zabawę.

Minus/plusy kwas/zasady:

- mury: hm fakt trochę polecieliśmy w kulki, ale spójrzcie proszę o ile ciekawiej zdobywało się obóz Zakonu czy B.O.B. kiedy było tak mało wejść, jakie fajne sytuacje z tego powychodziły :D

- co do rzuconego gdzieś wcześniej zarzutu o nieuzasadnionej zemście Zakonu, otóż z pogromu ocalało na pewno 2 inkwizytorów, wziętych do niewoli po czym wypuszczonych przez KB oni to udawszy się z pielgrzymka na Wastelandy zebrali pielgrzymujących wiernych i jak to się mówi „zrobili wjazd na chatę” o zboczonej porannej godzinie :D

- no i minus główny, niedostrzegłem praktycznie żadnej fabuły poza „fabularnym” odstrzeleniem Zakonu, może jest to moja wina bo za mało szukałem, ale cóż dla mnie osobiście ten element leżał kompletnie

- IMHO było za dużo kapłanów

Tyle z mojej strony do zobaczenia za rok lub wcześniej o ile się uda.
+Quote Post
post 29-07-2008, 21:19
Post #77

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 7 763

Co do zdjęć, już wrzuciłam link na odpowiedni temat (coby offtopa nie robić).

Havoc, ja ciebie pamiętam!^^ Ty też byłeś jednym z tych, co napadli Traperów i mnie porwali, a potem spalili nam obóz. I nie wykręcaj się, was wcale nie było dwóch, tylko całe stado! Na mnie jedną, z moim cepem jeno! Hańba!

Chyziu, ja twardo będę unikać tej waszej toksycznej pieczątki. Przynajmniej do następnego OT. Wtedy zobaczymy, jak wasza wiara będzie wystarczająco atrakcyjna (czytaj: jej wyznawcy tudzież kapłani), pomyślimy, może przyjmiemy... ;)
+Quote Post
post 29-07-2008, 21:50
Post #78

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 1 678

Na mnie jedną, z moim cepem jeno!

Noooo, trzeba było wynająć od Shperaczy jeszcze dwóch cepów :D Na pewno by się zgodzili.
+Quote Post
post 29-07-2008, 23:16
Post #79

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 7 763

A wiesz ty, jos, że nie pomyślałam :D Następnym razem skorzystam na pewno. A kto wie, może nawet wstąpię w szeregi Shperaczy - w końcu co trzy cepy, to nie dwa ;)
+Quote Post
post 30-07-2008, 00:45
Post #80

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 666

a co całe stado cepów to nie trzy 8]

stanowczo polecam Zakon :D

Havoc, ja ciebie pamiętam!

heh przyznaje nieśmiało że byłem i nawet Ci serie przez korpus puściłem jak się za namiotem chowałaś :pobity:
+Quote Post

11 Strony « < 2 3 4 5 6 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 25-01-2020, 23:43