Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Dziwne Dokumenty

post 30-06-2004, 21:47
Post #1

Beautiful Anonymous
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 1 383

A więc było to pewnego wieczorq kiedy to podrożowałem wraz z moim wierym personalnym paziem Bubbš (którego niebawem odeœle w zaœwiaty, albo puœci kamikadza w następnej walce) po pustkowiach w celu znalezienia jakis łupów nie koniecznie z trupów (strupów,dupów). Pieniadze które byœmy otrzymali od kupców wzamian za łupy, miały pujœć na samochód, tak więc cel miał wysoki priorytet. Z poczštku pod ogień szli spaliniarze i bandyci ale pewnego raz tuż nieopodal miasta handlu trafiliœmy na złomiarzy z 5 ludków w metal armorach z niezlymi gnatami, ale ponieważ moja postać to Andrew G. i skille to Unarmed i Snake, tak wiec postanowiłem sie zaczaic i zwabic jednego z nich gdy pobiegegl za mna dostatecznei daleko zatlukliœmy go kamieniami, pieœciami i innymi tepymi przedmiotami wraz z Bubbš ;-) (jak to robia w 997)
I wszystko by bylo fajnie ale co to sa te "Dziwne dokumenty"? (tzn jest to przedmiot ktory mial zlomiarz - wyglšd coœ jak zielony zwoj papierow)
ale co z jego terscia jest zupelnie nie czytelna!
Jezeli to mial byc kawal to chyba tworca jest ktos z atakami epilepsji bo jest tam wiecej niz 50 linijet txt po wyswietlniu w okienku tactics, a moze to list jednego z tworcow Awaken'a do dziewczyny w pakistanie? :-P
niewiem...
Odpowiedzcie! Da to się gdzieœ odczytać/odkodować ?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 01-07-2004, 11:27
Post #2

SHM-3
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 14

Screen by sie przydal bo nie mam bazy wcale a wcale.
Dokladnie tez, czy to byl random enkanter czy co?
+Quote Post
post 01-07-2004, 16:15
Post #3

Beautiful Anonymous
Group Icon

wlasnie sek w tym ze normal

tu 2 screeny poczatek...
+Quote Post
post 01-07-2004, 16:16
Post #4

Beautiful Anonymous
Group Icon

i koniec tego tekstu... (i chyba jakis autron ponizej)
+Quote Post
post 01-07-2004, 19:08
Post #5

SHM-3
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 14

Ale jaja! :D
Masz dobry karabin :) .
Nie wiem co to za dokumenty - nie pamietam tej rafandynki, u mnie w txt nie ma takego... enty musialbym przejrzec kiedys...
+Quote Post
post 11-02-2005, 18:23
Post #6

Scourge of the Wastes
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 540

CYTAT (MCornic @ 01-07-2004, 14:30)
wlasnie sek w tym ze normal

tu 2 screeny poczatek...

Dzie scren ??
+Quote Post
post 07-05-2008, 01:00
Post #7

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 080

Najciekawsze jest to, że te "dziwne dokumenty" (taka jest ich nazwa) występują też w podstawce. Są w bunkrze Gamma w garażu w pierwszej szafce od góry - tej tuż przy mechaniku. Szafka jest zamknięta, ale po podniesieniu sobie lockpicka rozszerzonym zestawem wytrychów i wytrychem elektronicznym do około stu kilkunastu punktów udało mi się ją otworzyć. I teraz szukam mądrego, który powiedziałby mi co z nimi można zrobić? Postać z inteligencją 9 (Zszywacz) nie jest w stanie ich odczytać, ani ich użyć. Czy jest jakiś quest, w którym są one przydatne, czy jest to jajko z niespodzianką (zostawione przez chłopaków z 14' East lub Microforte, bo do podstawki DargH i spólka pazurów nie wkładali ;-)) ?
+Quote Post
post 13-05-2008, 23:52
Post #8

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 777

QUOTE(mbwrobel @ 07-05-2008, 00:15)
Najciekawsze jest to, że te "dziwne dokumenty" (taka jest ich nazwa) występują też w podstawce. Są w bunkrze Gamma w garażu w pierwszej szafce od góry - tej tuż przy mechaniku. Szafka jest zamknięta, ale po podniesieniu sobie lockpicka rozszerzonym zestawem wytrychów i wytrychem elektronicznym do około stu kilkunastu punktów udało mi się ją otworzyć. I teraz szukam mądrego, który powiedziałby mi co z nimi można zrobić? Postać z inteligencją 9 (Zszywacz) nie jest w stanie ich odczytać, ani ich użyć. Czy jest jakiś quest, w którym są one przydatne, czy jest to jajko z niespodzianką (zostawione przez chłopaków z 14' East lub Microforte, bo do podstawki DargH i spólka pazurów nie wkładali ;-)) ?
*

Tak znam to. Może to mieć wiele odniesień i do różnych spraw np: szpieg bandytów zabierał tajne dokumenty,Bractwo wiedziało co to kalkulator i jakie ma zadania.
Jednym słowem sa to w sam raz na podpałkę do pieczonej iguany :D

Ten post był edytowany przez benn.yo: 13-05-2008, 23:56
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 05-12-2019, 17:56