Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Problem z Deathclawem w jakskinii

post 21-07-2006, 11:57
Post #1

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 878

W Mieście Płomieni dostałem zadanie odszukania zaginionego mężczyzny. Byłem w tej jaskini, żeby odnaleźć tego człowieka, połaziłem trochę po niej, natknąłem się na deathclawa i ledwie mu uciekłem. Deathclaw pozostał na mapie w pobliżu wyjścia z mapy.

Później przyjąłem do drużyny Gisbourna. Otrzymałem też zadanie zabicia Deathclawa w pobliskiej jaskini koło Miasta Płomieni.
Jak wchodzę do jaksini to deathclaw od razu atakuje mi Gisbourna, tłucze go kilkanaście razy bez przerwy tak, jakby miał niezliczoną ilość punktów ruchu aż do momentu gdy Gisbourn ginie. A moja postać, ani Gisbourn nie mogą wykonać żadnej czynności, nawet gdy uruchomię grę z opcją w trybie real-time. Gdy Gisbourn zginie wtedy się włącza moja tura, i mogę strzelać do stwora. I wtedy deathclaw ma już normalną ilość punktów akcji, którą wykorzystuje w swojej turze.

I pytanie: jak pokonać potwora bez utraty Gisbourna-zawsze tak się dzieje, żebym nie wiem jak kombinował? To jakiś poważny bug w grze.

Albo czy da się jakoś pozostawić towarzysza w bezpiecznym miejscu, żeby go później z powrotem przyłączyć do dużyny?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 21-07-2006, 12:28
Post #2

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 477

najpierw badasz cialo trupa, wracasz do maista i dostajesz quest zabicia go. ja tam wrocilem w jakims lepszym pancerzu.
+Quote Post
post 21-07-2006, 20:01
Post #3

SHM-3
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 14

Nic nie poradze, detklaw musial skumulowac punkty ruchu ;)

Trzeba tam wrocic w z lepszym wyposazeniem i w trybie real-time...
+Quote Post
post 26-07-2006, 00:52
Post #4

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 878

Niestety musiałem wrócic do wcześniejszych save'ów. Zrobiłem mały test-cheat z armorem zwiększając mu parametry ochronne do 100/100% i zwiększając liczbę HP posatciom. Wszedłem do jaskinii we wszystkich możliwych trybach itd, ale Deathclaw ZAWSZE pierwszy atakuje z nieskończoną ilością punktów ruchu aż ubije mi postac Gisbourna (tylko z nim tam wchodziłem, nie wiem jak inne postacie).

A co do odłączania towarzyszy z grupy to znalazłem taką możliwośc w New Chicago ;).

Wielkie dzięki Dargh za ciekawy pomysł, interesującą fabułę, wogóle to za wspaniałego moda (którego możnaby w zasadzie nazwac grą) i co ważne dzięki za to, że go ukończyłeś :)
+Quote Post
post 26-07-2006, 18:39
Post #5

SHM-3
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 14

Ciesze sie ze moglismy (my, jako Tworcy:)) dostarczyc dobrej rozrywki na te pare godzin :)

A bugi... coz, ktora gra ich nie ma ;)
+Quote Post
post 26-07-2006, 22:09
Post #6

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 477

CYTAT (DargH @ 26-07-2006, 16:54)
Ciesze sie ze moglismy (my, jako Tworcy:)) dostarczyc dobrej rozrywki na te pare godzin :)

A bugi... coz, ktora gra ich nie ma ;)

saper?
+Quote Post
post 02-08-2006, 23:55
Post #7

Włóczęga
Group Icon
Grupa: OUTPOST
Nr użytkownika: 1 779

*snip*
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 07-12-2019, 18:06