Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Straz Nocna

post 11-07-2007, 21:14
Post #21

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 618

Vermin ty nie wyobrażasz sobie jak mi głupio a nerwy jeszcze mam z powodu mojego błędu mam nauczkę nigdy już nie będę dodawał czegoś jak nie jestem trzeźwy i tera powiem szczerze ze tera dopiero poznałem ludzi ze sa tacy co szkodzą i ci którzy pomogą w potrzebie, czemu nikt mi nie napisał ze zrobilem błąd nie lepiej dać wszystkim znać o moim błędzie i robić z tego aferę ale nikt sie nie zapytał czemu dałem bo po co sam z własnej woli dal co jest częściowo prawda bo zostałem przekonany po (pianemu) to jak wmówić coś dziecku ze tak naiwny bylem ale co sie stało sie nie odstanie. ale sie dziwie i to mocno czemu nikt mi nie napisał ze złe zrobilem tylko Cubik (Dzięki za to jeszcze raz) jestem załamany ze aż wszystkiego mi sie odechciewa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 11-07-2007, 21:17
Post #22

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

QUOTE(BoS_kunajk)
Odpowiedz mozna znalesc w poscie Squonka, ktory otwarcie przyznal, ze ta wpadka zostala by szybko usunieta...

Ale tu nie chodzi o to, żeby takie rzeczy szybko usuwać - tu chodzi o to, żeby w ogóle ich nie zamieszczać. Zauważcie, że przez takie wybryki tracicie na wiarygodności i psujecie sobie wizerunek - ktoś w końcu wszedł, zobaczył i zapewne wyrobił sobie pogląd na tę sprawę. I nie przekonują mnie tłumaczenia, że muza zrobił to po pijaku - tym więcej sobie zaszkodził, bo pokazuje swoją nieodpowiedzialność - opiekuje się SN i to coś w rodzaju dodatkowej pracy - a jakoś nie wyobrażam sobie, żeby ktoś odpowiedzialny, na eksponowanym stanowisku przychodził do pracy pod wpływem. Przyznał się - OK, dobrze, że miał odwagę. Ale teraz czas na wyciąganie wniosków, a nie udawanie, że nic się nie stało.
+Quote Post
post 11-07-2007, 21:43
Post #23

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 1 974

Nikt nie udaje, ze nic sie nie stalo. Muza takze wyciagnal wnioski, postaraliscie, sie o to tak bardzo, ze nawet chcial opuscic Straz Nocna.
+Quote Post
post 11-07-2007, 21:44
Post #24

SHM-0
Group Icon

no dobra ok ale każdy ma prawo wypić czasami, ja tylko czekam czy sie odezwie ten użytkownik i napisze czemu mnie w to wmówił w ogóle (wykorzystał sytuacje) przejechałem sie na tym i już nie nie chce go widzieć wiecie dobrze o kim mowa ze tez takiemu zaufałem a on mnie wyrolował i zrobił ładna opinie o SN (tez przez moja głupotę) będę tera musiał jakoś to odbudować i mam nadzieje ze mogę liczyć na jakaś pomoc jak zarobię jakiś błąd bo nie jestem takim dobrym i doświadczonym administratorem stronki jak wy którzy siedzą w tym już od kilku lat.
+Quote Post
post 11-07-2007, 21:56
Post #25

Silent Spamer
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 1 527

Pic nie mozesz, poniewaz pozniej jak widac zachowujesz sie nieodpowiedzialnie - wiec nie jestes dojrzaly do tego moze :P

Poza tym ja tu widze totalny wkret.

To tak. Jezeli taki niedoswiadcozny jestes to powierz to Kunie, bo widocznei wam obu cos nie pasuje... Albo sie konsultujcie, hehe ;] I przestan sie usprawiedliwiac, bo nie masz 10 lat. Chlopie masz 19 lat. ;]
+Quote Post
post 11-07-2007, 22:01
Post #26

SHM-0
Group Icon

tylko ty nie rozumiesz jak ja sie czuje tera tak jak bym człowieka zabił chodź nigdy tego nie zrobilem tak meczy mnie sumienie za mój czyn. takie mam poczucie winy i wiem ze tak szybko mi nie przejdzie bo już taki jestem ze jak coś złe zorbie to trochę mnie to będzie me kac nie zapomnę tego szybko i to jest mój bul którego nie znasz.

Ten post był edytowany przez muza12k: 11-07-2007, 22:03
+Quote Post
post 11-07-2007, 22:03
Post #27

Silent Spamer
Group Icon
Nr użytkownika: 1 527

Wiem jak sie czujesz, tez mi glupoty sie zdazaly. Okropne glupoty. Poza tym nie porownuj swoich uczuc do takic, ktorych nie poznales. I nie mow, jakiego uczucia nigdy nie doznalem. To irytowac moze.

Nie bedziemy cie glaskac, ani przytulac, bo jest ci zimno. Nie odczujesz od nas matycznej bezwarunkowej milosci. Kara jest nieunikniona. Kara = lincz.

Mam podac przyklady, ze kara jest konieczna zawsze? :) No moze prawie zawsze? :P
+Quote Post
post 12-07-2007, 01:46
Post #28

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 362

QUOTE(BoS_kunajk @ 11-07-2007, 23:05)
Przepraszam co ma do tego dyskusja o modyfikacjach prawa?
*

Coś tam jednak ma, ponieważ zdradza dość 'pobłażliwy' stosunek do piractwa. Widać twój młodszy kolega z serwisu miał (ma?) podobny do twojego stosunek do tejże kwestii. A to już z kolei tworzy pewną atmosferę i sprawia, że prawdopodobieństwo zamieszczenia pirackiego oprogramowania (potajemnie bądź nie) jest dużo większe niż na innym serwisie. Dlatego właśnie, że brakuje kogoś, kto dobitnie wyraziłby dezaprobatę - i to nie taką na wpoły wymuszoną wskutek powodzi negatywnych wypowiedzi na SHAMO itd. - ale szczerą i wynikającą z przejęcia.

QUOTE(BoS_kunajk @ 11-07-2007, 23:58)
Nikt nie udaje, ze nic sie nie stalo. Muza takze wyciagnal wnioski, postaraliscie, sie o to tak bardzo, ze nawet chcial opuscic Straz Nocna.
*

Lepiej przestań, bo komuś jeszcze łzy polecą.

Nie oczekuję zbyt wielkiego obiektywizmu, ale po co zaraz ten swąd męczennika palonego na stosie? Historia z "upojeniem" i "tajemniczym koleżką", który niczym diabeł 'zmusił' kogoś do podpisania cyrografu jest doprawdy zabawna. Ktoś już słusznie zauważył, że proces wgrywania czegoś (w tym przypadku zdaje się trzech gier i trzech filmów) na serwer to nie kwestia jednego *czyjegoś* podchmielenia, tylko sprawa umiarkowanie długotrwała i zapewne musiała była zostać wcześniej skonsultowana.
+Quote Post
post 12-07-2007, 02:08
Post #29

Schronowy Inżynier
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 1 923

Kuna - Ty sobie jakieś jaja robisz, no nie? Chyba jednak nie - bo widze w Twoich wypowiedziach "dobrą, starą szkołę FT Multi". Czyli po stwierdzeniu ewidentnego kurestwa - według jej założeń - trzeba zarazem przywalić temu co nakrył na "kradzieży jabłek", a zarazem trochę ukorzyć się.

Już to napisałem gdzie indziej - Muza nieczego się nie nauczył, od czasów gdy na stronie SN pojawiły się skriny z podpieprzonymi materiałami z Krypty 15.

I tak będzie zawsze - a to zapomni się podac skąd pochodzi dany tekst, a to ktoś inny zrobi źle. A ekipa SN nadal będzie się uczyć na błędach.

Cały czas piszesz w stylu - tak odwołam się do "klasyka" - jak ci goście FT Multi - "wy nie macie racji, wy nie znacie uwarunkowań, sami nie jesteście lepsi, wy o nas nic nie wiecie". Słowem SN działa na innych niż reszta serwisów zasadach.

No teraz jest pewnie problem co możan by zrobić z SN. To czy będzie ich tablica na Shamo, to już decyzja Obsego i Kazula. Ale mówiąc szczerze nie wiem co z takimi przypadkami robić. Z takimi przejawami "dzieci neostrady", którzy własne - wykrzywione - poglądy na świat - uważają za normę, do których wszyscy muszą się podporządkować.

Otóż prawdziwe życie to nie teledysk Korna :D Tam zawsze - z reguły - bohaterem jest osoba, której nikt nie rozumie, która każdy pomiata. No istny FREAK! I takiego frika - zgodnie z zasadami beztresowego wychowania - trzeba zrozumieć, przygarnąć i mu wybaczyć.

Tylko czemu odbywa się to czyimś kosztem?
+Quote Post
post 12-07-2007, 08:49
Post #30

SHM-0
Group Icon

Dobra jak chcesz znać to mowie użytkownikiem był Sub zero który mnie w to wmówił a jak myślisz ze nie bylem piany to ok jak widzisz jakoś przez ten czas nie popełniałem błędów na sn aż do tego czasu, co tu będę sie tłumaczył tyle niech Sub zero powie a jak nie to mam jeszcze na gg gdzieś w archiwum wiec sam tego nie zrobilem a zatwierdzić linki które wysłał to naprawdę dużo czasu tylko 1 nacisnąć zatwierdź to w 10 min można zrobić taka prawda.

Squonk "materiałami z Krypty 15" jak dobrze pamiętam zostały niezwlocznie usunięte z serwera jak tylko dałeś mi znać na gg a ty powracasz do starego tematu od tema tamtego czasu coś sie pojawiło na sn ? jakos nikt nic nie pisał a sam sprawdzałem materiały i niektóre moglem nie usuwać bo były autorstwa kuny ale cóż i te usunąłem zęby nie było problemu wszystkie materiały na Google sprawdziłem wiec nie mów ze sie nic nie nauczyłem na temat plagiatu bo sami inni ludzie robią plagiat z SN bo już miałem przypadek taki a co do wybryku to jest 2 a nie setny chyba ze nie pamiętam wiec przepraszam ale jestem tylko człowiekiem i mogę tego nie pamiętać.

Ten post był edytowany przez muza12k: 12-07-2007, 11:00
+Quote Post
post 12-07-2007, 09:26
Post #31

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

A co to kogo obchodzi, kto cię namówił do wrzucenia tych linków? Że to Sub zero, napisałeś w newsie, jeżeli już nie pamiętasz - ale zwalanie winy na kogoś innego to zwykła nieuczciwość i chwyt najstarszy na świecie - "wąż mnie zwiódł i zjadłam" - przypomina ci to coś? I zedytuj, proszę cię, te dwa posty, bo są pod sobą, a to waranem grozi...
+Quote Post
post 12-07-2007, 11:00
Post #32

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 379

Ujme to tak: Wiadomo muza postapil nieodpowiedzialnie/glupio... nie wdaje sie czy byl pod wplywem alko, to nie jest usprawiedliwienie(nieraz do mnie tak mowiono, wiec zdazylem sie tego nauczyc co przynioslo mi duzo korzysci), z drugiej jednak strony jesli jego skrucha jest szczera(wierze ze TAK) to nie ma sensu ciagnac sprawy w nieskonczonosc(trza ustalic co nalezy zrobic a nie ze kazdy kazdego jedzie), nie prowadzi to do niczego tylko do kolejnych konfliktow... A co do wyciagania rzeczy z przeszlosci to uwazam, ze bezsensu troche to jest(nie wiem jak bylo dokladnie ale skoro muza NAPISAL ze usunal tamte screeny to chyba tak zrobil, wiadomo slowa pisanego sie cofnac nie da...) to by bylo na tyle

Edit: zeby nie bylo jestem za orginalnymi gierkami(tylko czemu kurna takie drogie sa te fajne, no chyba ze z klasyki :P )

Ten post był edytowany przez Mikiel: 12-07-2007, 11:01
+Quote Post
post 12-07-2007, 16:01
Post #33

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 362

QUOTE(muza12k @ 12-07-2007, 11:04)
Sub zero powie a jak nie to mam jeszcze na gg gdzieś w archiwum wiec sam tego nie zrobilem a zatwierdzić linki które wysłał to naprawdę dużo czasu tylko 1 nacisnąć zatwierdź to w 10 min można zrobić taka prawda.
*

I jeszcze dodać całkiem nowy dział, newsa napisać. Więc twierdzisz, że byłeś 'zamroczony'? Cóż, właściwie to nie bardzo chce mi się wgłębiać w szczegóły...

-> Sub zero to, sub zero tamto - najlepiej i najłatwiej całą winą obciążyć jakiegoś jednorazowego kolesia, który pewnie i tak nigdy się tu nie zarejestruje i nie ustosunkuje do całej sprawy. Chyba, że metodą ''burżuazyjno-hasanową''.

Edit (z innego wątku):

QUOTE(BoS_kunajk @ 11-07-2007, 23:39)
Mysle, ze kazdy FAN ma swoje sumienie. Wiec po co jest ta akcja? Napewno nie po to by te linki zniknely z SN. Gdyby ktos chcial by zostaly usuniete, odezwal by sie poprostu. To Chamskie dzialanie, majace na celu WYTKNIECIE bledu i zrobienie rozruby. Jest to zagranie ponizej pasa, widac teraz prawdziwa nature ludzi prowadzacych 13 schron i Otpost. Jakby nie patrzec to konkurencja. Tylko czycha by dokopac. Squonk ma gg muzy, gdyby chcial te linki od razu by znikly, ale nie, lepiej wykorzystac i wytkac blad. To zenujace tak samo jak czyn muzy, a nawet bardziej.
To było świnskie zagranie i tyle.

A niektorzy postapili nieladnie chcac pisac zamiast do nas, to do CD Projektu i BS tylko po to by pozbyc sie 'konkurenta'. Nie wiem, moze ja krzywo patrze na swiat, ale chyba powinnismy sobie pomagac bedac w koalicji?

Cóż, ja nie należę do żadnego aktywnego serwisu a kwestie związane ze Strażą Nocną są mi prawdę mówiąc obojętne - a mimo to popieram reakcję ludzi. Jak się widzi przestępstwo, to z racji przyzwoitości powinno się je nie tylko napiętnować, ale i poinformować kogo trzeba. Jeśli to dla ciebie donosicielstwo i pozbywanie się konkurencji (sic!) - twoja sprawa. A gdyby jakiś znany komuś piąte przez dziesiąte wypity dresiarz chciał sforsować szybę czyjegoś samochodu i podpieprzyć radio, to adekwatną reakcją nie byłaby "dyplomacja" i "dobre rady" w stylu "słuchaj stary, może byś tak tego nie robił, co?", tylko wezwanie odpowiednich służb porządkowych. W przeciwnym wypadku taki oszczędzony osobnik zapewne nie zrezygnowałby ze swoich zachowań - tylko kontynuowałby je już w takiej formie, aby nie wpaść w oczy żadnemu sąsiadowi.

Nie jesteśmy dziećmi, a internet to nie zabawka, tylko narzędzie, które różnie może służyć.

Fakt, że cała akcja z bannerkami itd. jest już moim zdaniem przesadzona - nie dlatego, że jest niesłuszna, bo bynajmniej - ale dlatego, że jest powodowana wybrykiem jednego niedojrzałego (tudzież niezaznajomionego z podstawowymi zasadami społeczności internetowych) gości/-a, na dodatek z serwisu o jak mi się zdaje małej popularności. Taka akcja byłaby adekwatniejsza, gdyby pirackie FO ostro chadzały po części scenowych serwisów (albo gdyby taki fakt wyszedł na jaw).
Moim zdaniem sprawa z wersją wszelkich FO jest tak oczywista, że aż nie wypada o niej przypominać na scenie - bo jeśli ktoś tego nie rozumie, to członkiem tej sceny chyba nie jest. Danemu społeczeństwu można wprawdzie urządzać akcje typu "NIE KRADNIJ", ale promowana postawa jest raczej rzeczą oczywistą dla znamienitej większości tegóż społeczeństwa.

QUOTE(BoS_kunajk @ 12-07-2007, 00:02)
Mysle, ze kazdy sie zgadza, ze pirackie fallouty sa be, wiec nie ma sensu tego powtarzac.

Pozostali Strażnicy Nocni też? Tylko pytam.

QUOTE(BoS Draug)
Jestem przekonany, ze gdyby Obsydian wspomnial gdzies, ze posiada piracka wersje fo z pewnych powodow, to cale stadko rowno przymkneloby na to oko.

A to "BoS" przy twoim nicku to przypadek w kwestii tego, że wstawiasz się za osobą z identycznym przedrostkiem w nicku, czy po prostu obłudnie reprezentujesz wzgardzany przez siebie barani odruch stadny?

QUOTE(BoS Draug @ 12-07-2007, 17:05)
Pojecie 'najlepsze' z natury jest bardzo subiektywne. Kazdy średnio bystry czlowiek to wie. Gdyby taki komentarz napisal, administrator forum BS, stwierdzenie to mialo by wieksza moc, bo napewno cieszyl by sie wieksza doza zaufania, niz jakis tam muza12k.

Administrator forum BS zapewne nigdy by czegoś takiego nie napisał, bo dobrze by wiedział, że to dziecinne zachowanie.

A to dlatego iż tytuły typu "najlepszy" i "najgorszy" są w gestii wszelakich użytkowników, a nie twórców.
+Quote Post
post 12-07-2007, 16:25
Post #34

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 518

QUOTE("muza12k")
nigdy już nie będę dodawał czegoś jak nie jestem trzeźwy

Skoro tak łatwo jest Cię przekonać do zrobienia czegoś takiego (wystarczy poczekać aż się upijesz), to może po prostu nie powinieneś prowadzić własnego serwisu, albo zorganizować to tak, żebyś samemu nie mógł nic głupiego dodać?? Może to za duża odpowiedzialność??

QUOTE("muza12k")
wiec sam tego nie zrobilem

A kto to niby zrobił?? Ten Sub_Zero?? To ty wrzuciłeś linki na stronę, napisałeś newsa, podpisałeś się pod nim. To ty kierujesz tą stroną, więc to ty odpowiadasz za to co na niej jest, a nie jakiś Sub_zero, który ci cośtam nagadał. Więc nie zganiaj teraz na niego, że to jego wina, bo to ty się idiotycznych rad słuchasz.

Poza tym, co to za tłumaczenie "pijany byłem"?? Jak coś ze sklepu ukradniesz po pijaku, to to nie jest przestępstwo?? Jak dla mnie taka wymówka jest żałosna... :/
+Quote Post
post 24-07-2007, 15:12
Post #35

Hetman Wielki Wąsaty
Group Icon
Grupa: Crossroads
Nr użytkownika: 2 951

@Vermin

Draug i Kuna to bracia

Ten post był edytowany przez Kilroy: 24-07-2007, 15:13
+Quote Post
post 24-07-2007, 15:58
Post #36

Schronowy Inżynier
Group Icon

Źle by to stanowiło o scenie (cokolwiek uznamy, że to jest ;) ) jakby od jakiś lamerskich akcji, od razu ona się waliła. Co najwyżej może się zatrząść :D

Stąd też "akcja banerkowa" może ma coś wspólnego z "akcją na SN" - ale zapewne tylko w głowach ludzi, którzy się tam udzielają. I być może, jest spełnieniem ich potencjalnych rojeń o byciu centrum sceny, wokół którego wszsytko się ma kręcić.

Jest ona po to - po co zawsze robi się tego typu akcje. Czyli ma zmusić ludzi do pomyślenia i zastanowienia się - nad kwestią kupowania oryginalnych gier (kiedy są one coraz tańsze), a dalej - być może, nad całościową kwestią piractwa. Polskie społeczeństwo relatywnie się bogaci - więc dobrz by było, aby ludzi myślący o nowej bryce na 18ke, pomyśleli także o kupnie oryginalnej gry.

Ale to jest temat na inną dyskusję - bo i jest druga strona medalu, w postaci dystrybutorów windujących ceny gier, do sufitowych rozmiarów przez maksymalnie długi czas - vide Cenega.

Wracając zaś do tematu - być może wiele ludzi dawniej się tu udzielających, odeszło stąd bo wówczas nikt nie walnął pięścią w stół i nie powiedział "dosyć k:cenzura:a!". Stąd te mito-usprawiedliwienie, że "Junkersi byli pierwsi bo to oni to zaczęli" (już nie będe mówił, kto się tak tłumaczy, bo nie mam chęci na zajmowanie się tymi bzdurami :lol:).

Więc fajnie jest, że nowi Junkersi (czy jak im tam w końcu było) się nie narodzą, i nie powstanie nowy mit o "lewym czerwcowym". Nawet jeśli paru obrażonych na cały świat gości, będzie chciało by tak było.

To taki wtręt i do Kuny a zwłaszcza do Drauga - nowymi Kaczyńskimi nie będziecie (choć jesteście braćmi - ufam, że nie bliźniakami :lol: ). Nie wprowadzicie według waszego widzimisie - jeśli byście chcieli oczywiście - jakiejś rewolucji moralnej i nowych standardów.

My - czyli Trzynasty Schron i Outpost - a raczej ludzie, którzy tworzą te serwisy, też nie mamy zamiaru tego robić. Ale - tu już powiem za siebie - jeśli nadal mam w tym uczestniczyć i nadal ma mnie to bawić, to nie pozwolę i zrobię wszystko, by ktoś zachowywał się jak "gówniarz wychowywany bezstresowo", któremu wszystko wolno i wszystkie jego czyny można mu usprawiedliwić - bo tak trzeba.

Przynajmniej w moim otoczeniu ;)
+Quote Post
post 26-07-2007, 03:57
Post #37

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 1 974

Coś tam jednak ma, ponieważ zdradza dość 'pobłażliwy' stosunek do piractwa. Widać twój młodszy kolega z serwisu miał (ma?) podobny do twojego stosunek do tejże kwestii. A to już z kolei tworzy pewną atmosferę i sprawia, że prawdopodobieństwo zamieszczenia pirackiego oprogramowania (potajemnie bądź nie) jest dużo większe niż na innym serwisie. Dlatego właśnie, że brakuje kogoś, kto dobitnie wyraziłby dezaprobatę - i to nie taką na wpoły wymuszoną wskutek powodzi negatywnych wypowiedzi na SHAMO itd. - ale szczerą i wynikającą z przejęcia.

Czyn muzy uwazam za glupi nie dlatego, ze propaguje piractwo, ale dlatego, ze byl wbrew prawu. Powiedzmy sobie szczerze, strazy nocnej nie oglada nikt kto nie gral w fallouta. Jedyne czym moge sie przejmowac to faktem formalnego lamania prawa, a nie szkoda dla sceny - bo takiej nie bylo.
+Quote Post
post 26-07-2007, 11:12
Post #38

Schronowy Inżynier
Group Icon

QUOTE(Kuna)
Powiedzmy sobie szczerze, strazy nocnej nie oglada nikt kto nie gral w fallouta.

Zdziwiłbyś się kto zagląda na takie strony jak nasze. Czasem jest śmiesznie - gdy komuś się wydaje, że prowadzimy sprzedaż złodziejskich wytrychów (ktoś się nakierował opisem tych z ekwipunku Fallouta).

Mało śmiesznie zaś by było - jakby do ludzi z redakcji wpadła ekipa np. ABW czy czego tam jeszcze - bo ktoś by uznał, że jesteśmy przykrywką dla handlu bronią i materiałami rozszczepialnymi.

Niedorzeczne? Dziwne? Nierealne? Wystarczy otowrzyć szerzej oczy i przekonać się, że niecałkiem :blink:
+Quote Post
post 05-08-2007, 17:20
Post #39

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

Czy SN należy dać jeszcze jedną szansę ?
+Quote Post
post 05-08-2007, 18:01
Post #40

Snajper Kontaktowy Ojciec Założyciel fMUDa
Group Icon
Nr użytkownika: 319

jestem za . dlaczego bo o WST nie bylo glosno jak na forum tez piracili :P i nikt im szansy dawac nie musial a SN to nie jest zla strona a muza nie jest debilem. ... chyba
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3 >
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 13-12-2019, 01:35