Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

9 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> I love Anime, hai! ^^, czyli ogólny temat animowy

post 04-11-2005, 14:40
Post #21

Śmierdziant Sham(b)owy
Group Icon
Grupa: OUTPOST
Nr użytkownika: 55

tjaa pilkarze.... mnie to tez utkwila w glowie taka scena jak 3 napastnikow bieglo obok siebie na bramke, po czym wyskakiwali w gore (jeden z nich jakims sposobem zabieral pilke ze soba) i robili salta tak ze bramkarz nie wiedzial ktory z nich ma te pilke, po czym po ilustam saltach nagle sie prostowali i goooool....
ale jeden bramkarz ich przechytrzyl - w trakcie jak wykrecali te salta, zdazyl wdrapac sie na bramke i z gory zobaczyc ktory z nich ta pilke kisi przy sobie (bo podobno z gory bylo widac a z dolu nie O_o) po czym zeskoczyl i obronil - i to wszystko w czasie jak oni te salta krecili..... beeeeeezsens totalny....
i jeszcze chyba byly siatkary zdajesie w podobnym tonie - te rozmowy i przemyslenia w trakcie wyskokow nad siatke - chyba na sznurkach musialyby byc pouwiazywane do sufitu...... yach....

a przypomnial mi sie tytul tego coi leci aktualnie na Hyperze (znaczy wczoraj akurat trafilem na poczatek :D) o tych latajacych statkach - "Lastexile" sie toto nazywa...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 04-11-2005, 15:41
Post #22

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 681

Z Evangeliona tylko anime mi się podobało, w mandze postacie były przedramatyzowane, a w anime zajęto się głównie akcją i tajemnicami(anioły, Seele, etc.). Cowboy Bebop uważam za najlepsze anime, a Record of Lodoss War niestety nie widziałem. Steamboy widziałem tylko trailer i mówię: genialne!
Zgadzam się, że filmy Miyazakiego dziwnie się kończą. Z jego filmów najbardziej podoba mi się Księżniczka Mononoke, zakończenie było dziwne, ale prawdziwe.
Znalazłem w sieci stronę ze sporą ilością filmów do obejrzenia(tylko), Ifilm
wjedźcie w dział anime.
+Quote Post
post 04-11-2005, 16:37
Post #23

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 1 951

jeszcze co do piłki, to pamiętam tego główne go "złego" zawodnika, Kodżiro sie nazywał czy jakoś tak, i on miał taki "tygrysi strzał" co piłka leciała, przebijała siatkę i wkręcała się do połowy w mur :) Ale i tak Deimoss był najlepszy. Tylko zawsze mnie dziwiło, że ta rasa, z która oni walczyli, co żyła pod wodą, to po cholere im były skrzydła? :blink:

i zapomniałem o najlepszym, jesli chodzi o sport: Gi-Gi ^_^

ps. mnie jakoś record of lodoss war nie przekonuje, pomino że lubię fantasy
+Quote Post
post 04-11-2005, 20:39
Post #24

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 2 515

A nikt nie wspomnial o starym zajeb***** Dragon Ballu?? Too dopiero bylo. Fabula troche infantylna ale pojedynki byly dobre. Ogolnie byl brechowy :D hehe (w Japoni nie to co u nas tam cale rodziny anime ogladaja, a w Polsce sie zazwyczaj z anime brechaja)
+Quote Post
post 04-11-2005, 21:02
Post #25

Człowiek Orkiestra
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 644

Jak to: nikt nie wspomnial? O Dragon Ballu juz byla mowa w tym topicu. Ogladalem kiedys tego duzo, ale wszystkich mi sie nie udalo obejrzec. Od jakiegos czasu szukam wszystkich serii - jak na razie bezskutecznie :(

pozdr.
+Quote Post
post 07-11-2005, 03:07
Post #26

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 1 951

mogę ci chętnie streścić ^^

White - czemu mowisz, żę fabuła była infantylna? Przecież wciągająca była maksymalnie, a walki to tylko niekiedy denerwowały dłużyzną, bo włąśnie się chciało wiedzieć jak najszybciej co będzie dalej, a tu o - 5 metamorfoz, 8 rezurekcji.. i zawału można dostać z niecierpliwości ;)
+Quote Post
post 10-11-2005, 19:21
Post #27

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 570

Ostatnio bardzo dobre wrazenie wywarly na mnie 2 serie : Haibane Renmei oraz Kino no Tabi. Obydwie raczej dla dojzalszych widzow ( bardzo malo akcji, duzo przemyslen, filozofia itp. ) Zdecydowanie polecam.

+Quote Post
post 06-10-2006, 14:00
Post #28

Fallout Project Proud Member
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 302

@entrop - a widziałeś miyazakiego Nausicaa - valey of the wind? To jest dopiero film. Najlepszy z tych które widziałem. Btw. jeżeli chodzi o te jego nieszczęsne zakończenia to ja sobie tak myślę że to Disney mu każe takie pisać. Jeżeli mam rację to fajnie byłoby dorwać wersje reżyserskie. Jak chcesz jakieś anime to mi daj znać, i tak nie mam co ściągać.

A najlepszy to jest gołst jedynka i akira. A jin-roh to możecie se spuścić w ubikacji: nuda, nuda, nuda. :P

+Quote Post
post 11-10-2006, 00:15
Post #29

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 1 972

e tam Najbardziej wypasiony jest gunadam:P
Bo są w nim dwa elementy najważniejsze dla wyrąbanego anime...
Duże roboty i Jescze większe roboty...
Zresztą ogólnie podoba mi się większośc gundamów, takie trochę leprze od dajmosa ale się przyjemnie kojaży a zarazem coś nowego...
Zresztą ja zawe lubiłem duże roboty :P
+Quote Post
post 17-01-2007, 00:50
Post #30

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 032

Odświeżam temat z poleceniem Wolva i ponawiam pytanie do Hammera :P
+Quote Post
post 17-01-2007, 01:00
Post #31

Hammer Man
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 96

Wolv spamer jeden zaczął się panoszyć z moderką po forum... :>

Cóż, ja tam najbardziej lubię pewnego kapłana i jego nie śmiertelne: "Sore wa himitsu desu"... a jak jeszcze w pobliżu znajdzie się pewna smoczyca to dopiero jest miodzio :D Jest skromy i w ogóle nie szpanuje potęgom jak reszta ;p Inni jego "rodacy" gadają tylko jestem super, jestem potężny, jestem niezwyciężony, nie macie szans, a ten spokojnie wkręca w swoje walki inne osoby i nie brudzi sobie rączek :P
+Quote Post
post 17-01-2007, 02:06
Post #32

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 2 667

Co do Slayersow, to nie przypadli mi oni za bardzo do gustu. Natomiast wspominajac juz o anime nie mozna pominac takich tytulow jak Shin Seiki Evangelion, ze swoim naschizowanym klimatem ;) , Cowboy Bebop z genialna fabula i bajeczna wrecz muzyka bluesowa :D i Ghost in the Shell StandAlone Complex(sezon 1, ktory to ostatnimi czasy byl sprzedawanay u nas z magazynem **** ****** - nazwa wykropkowana, aby nie bylo kryptoreklamy :P) z niezla fabula, dobra kreska(efektami specjalnymi w 3d) i porzadna muzyka.

PS. O tych anime moglbym pisac bez konca :P, jak macie jakies pytania odnosnie to walcie tu ;)
+Quote Post
post 17-01-2007, 03:14
Post #33

Hammer Man
Group Icon

Nie mamy, panu już za te niechcianą krytykę Slayersów podziękujemy ;p
+Quote Post
post 17-01-2007, 03:41
Post #34

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 2 667

QUOTE (Hammer @ 17-01-2007, 02:29)
Nie mamy, panu już za te niechcianą krytykę Slayersów podziękujemy ;p

Podalbys moze jakies konkrety, ktore moglyby przyciagnac mnie/innych przed monitor w celu ogladania :P
+Quote Post
post 17-01-2007, 12:31
Post #35

Hammer Man
Group Icon

Slayers NEXT? :P Slayers TRY? :P ze Slayersami to już trzy tytuły :P Poza tym w tym konkretnym anime chodzi o motywy i humor. Jak ja widzie niektóre sytuacje to mało ze stołka nie spadam.
+Quote Post
post 17-01-2007, 12:31
Post #36

SHM-0
Group Icon

Fabuła nie jest tak pokręcona jak w Evangelionie na przykład :P I jest duuużo humoru.
Fabułę da się zrozumiec ^_^ I jeszcze są ciekawe postacie :) Proszę nie miec pretensji że mówię to jako fan ;)
+Quote Post
post 17-01-2007, 12:34
Post #37

Hammer Man
Group Icon

Wiesz najśmieszniej jest w zapychaczach fabuły, tzn odcinkach nie powiązanych bezpośredni oz akcją. Np Ślub Liny, Wycieczka łodzią trzech sióstr, polowanie na smoka, ten odcinek z Martiną i jej klątwom, czy ten jak znaleźli Świętą Kięge kapłanek i śpiewały :D
+Quote Post
post 17-01-2007, 12:49
Post #38

SHM-0
Group Icon

Bratu najbardziej się podoba fragment jak lecieli na Filli i wyciągnęli marchewkę by szybciej leciała ^_^
+Quote Post
post 17-01-2007, 14:42
Post #39

Hammer Man
Group Icon

E tam to był cienki motyw :] Slayersi maja IMHO takie dwie płaszczyzny, jedna taki powierzchowny humor dla dzieci i całej reszty, a takie trochę głębsze konwenanse dla ludzi którzy rozumieją charakter postaci... ale to moje zdanie.
+Quote Post
post 17-01-2007, 15:45
Post #40

SHM-0
Group Icon

Ostatnio odcinek był najsmutniejszy (bo ostatni) :(
+Quote Post

9 Strony < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 05-12-2019, 20:34