Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Ulubiona postać z serii Jedi Knight

Kogo lubisz najbardziej?

Kyle oczywiście! Bohater! [ 6 ] ** [31.58%]
Jaden. Mam już po uszy Kyle'a. [ 1 ] ** [5.26%]
Luke. Któż jest bardziej kozacki? [ 1 ] ** [5.26%]
Dessan. Jaszczurzogłowy zwycięzcą! [ 1 ] ** [5.26%]
Mara Jade. Babka która rządzi. [ 2 ] ** [10.53%]
Jerec. Był takim fajnym mrocznym Jedi! [ 0 ] ** [0.00%]
Jen. Była spoko. [ 0 ] ** [0.00%]
Tavion. Dziewczyna która się nie poddaje! [ 2 ] ** [10.53%]
Rosh. Ta, jasne... [ 0 ] ** [0.00%]
Kto inny. Napisz w komentarzu! [ 1 ] ** [5.26%]
Jaka dobra kawa, zdejm kapelusz. [ 5 ] ** [26.32%]
Suma głosów: 19
Goście nie mogą głosować 
post 21-10-2005, 20:36
Post #1

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 1 766

Seria JK jest jedną z najpopularniejszych gier ze świata SW i posiadająca jedną z najlepszych fabuł. To samo tyczy się bohaterów. Którego (lub którą) uważacie za najciekawszą?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 22-10-2005, 10:51
Post #2

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 612

Mimo, że to trochę schematyczne to opowiem się za Kylem :D
Chłopak jest jedynym wyluzowanym Jedi, robi sobie jaja ze wszystkiego, a on i Luke w JK2 są trochę zrobieni na duet policjantów z amerykańskiego filmu, super pomysł :)

P.S. Ciężko według mnie zagłosować na Jaden z JK2, bo tej postaci sam wybierasz wygląd, rasę, wybierasz ścieżkę. W pewien ograniczony sposób ją kształtujesz i każdy ma swojego Jadena :P
+Quote Post
post 22-10-2005, 16:22
Post #3

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 1 951

Ja akurat miałem panią Jadenową. :)

I na nią zagłoswałem - oczywiście przyjmując wersję zakończenia w której przechodzimy na ciemną stronę Mocy. Wtedy nawet jej głos (choć odgrywa go ta sama aktorka, to wcale na to nie wygląda) staje się bardziej taki.. nie wiem jak to ująć.. no "suczy" taki :). Bardzo mnie sie podobało. A poza tym miałem Light Staffa a Jedi ze stafami są zawsze lepsi od tych z wykłym mieczem i już. ;)

A co do Kyle'a to niezbyt mi sie podobał - taki przekozaczony trochę, poza tym co to za Jedi co jeszcze wali z blastera?
+Quote Post
post 22-10-2005, 16:30
Post #4

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 1 766

Ja postawiłem na Kyle'a gdyż jest on wizytówką serii i jej nieodłączną postacią.

+Quote Post
post 23-10-2005, 01:29
Post #5

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 87

Kyle Katar(akta) rządzi !

ale wiadomo, że za każdym wielkim Dżedaj stoi kobieta ... w tym wypadku Jan Ors
+Quote Post
post 14-11-2005, 17:12
Post #6

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 833

CYTAT (entrop @ 22-10-2005, 14:37)
A co do Kyle'a to niezbyt mi sie podobał - taki przekozaczony trochę, poza tym co to za Jedi co jeszcze wali z blastera?

Eee... np. Jedi, ktory zaczynal jako lowca nagrod? Niee, to by bylo za proste ;)
Seria Star Wars zaczela byc odbierana nieco ZBYT jednoznacznie z Jedi. Gwiezdne Wojny to przeciez nie tylko Zakon, to rowniez lowcy nagrod, przemytnicy, politycy, przedstawiciele najrozniejszych ras i zawodow, a takze roboty, sprzet i niezliczone planety do zbadania. Jasne, Jedi sa najjasniej blyszczaca gwiazda, ale nie jedyna.
Ja tam stawiam na Kyle´a - polaczenie Jedi i Bounty Huntera, moich dwoch ulubionych profesji w swiecie SW.
+Quote Post
post 07-10-2006, 11:16
Post #7

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 168

Mi bardzo podoba sie Tavion :-)

PS.

Lol, dopiero teraz zauwazylem, ze jest podforum dla starwars fans :)
+Quote Post
post 07-10-2006, 12:07
Post #8

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

W takim zestawie faktycznie trudno wybrać... od razu odrzuciłem Dessana, bo co to za Imperium kierowane przez przerośniętą kowakiańską małpojaszczurkę? Jeżeli chodzi o Jaden(a)... właśnie, którą/którego Jaden(a)? Każdy był inny, a kilka ich przeszło. Kyle - ma u mnie duży plus - jakiemu Jedi w starym Zakonie pozwolonoby, żeby złamał zakaz dany przez Zakon i jeszcze by mu pomogli (jak Skywalker po wizycie Kyle'a w Dolinie Jedi). To obnaża tylko słabośc nowych Jedi i tego, jak mało mieli oni wspólnego ze starymi. Także nie mając właściwie na kogo zagłosować, postawiłem na Marę Jade - ale bardziej za przeszłość u boku Imperatora, niż za to, co wysmażyli jej w MotS, co ma się nijak do jej oficjalnej historii...
+Quote Post
post 08-10-2006, 22:49
Post #9

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 48

Wszyscy jesteście buce i się nie znacie :P !!! Najfajniesza postać to oczywiście Ręka Imperatora :wub: , nie ma drugiej takiej seksowniejszej i zabójczej laski w Star Warsach :wub: . Kyle to miekki Jedajek, który przy pierwszej okazji przeszedł na Dark Side of the Force i 'byle' przemytniczka musiała go ratować. Cieniutcy ci bohaterowie skorumpowanej i słabowitej Nowej Republiki (i nowego bałaganu). :lol:

Także nie mając właściwie na kogo zagłosować, postawiłem na Marę Jade - ale bardziej za przeszłość u boku Imperatora, niż za to, co wysmażyli jej w MotS, co ma się nijak do jej oficjalnej historii...

Generalnie żadna gra JK ma się nijak co do oficjalnej historii SW. Tylko Dark Forces 1 trzyma realia i kupy się. DF2 JK to Dark Jedi + nowa super broń (dolina Jedi o której wcześniej nikt nie słyszał :blink: ) + plus tysiąc szturmowców do zabicia. JK MOTS to gra p.t. dobrze się sprzedało to zrobimy DATA DISK, a Mara jest fajna to będzie się jeszcze lepiej sprzedawało (pomijam fakt, że to jeden z najlepszych DATA DISKÓW :) ). JK Outcast to się już wogóle kupy nie trzymało, wsadzamy komuś kryształ mocy i mamy Dark Dżedaja. JK Academy to gra z serii tysiąc mrocznych przeciwników i Ty! Nie wiem czy we wszystkich książkach SW, komiksach i filmach było tylu przeciwników władających mocą/mieczami świetlnymi co w tej grze :D .

Tak, więc im dalej tym ładniej, efektowniej, tylko fabuła coraz bardziej beznadziejna. Osobiście polecam serię KOTOR :). W pierwszej części naprawdę wysmażyli fabułe na miarę Star Warsów :] (lekko ściągniętą z epizodu IV pod koniec, ale mimo wszystko zaskakującą :rad: ).
+Quote Post
post 20-11-2006, 21:45
Post #10

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 760

Boba Fett
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 22-09-2019, 21:38