Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Komputerowe SW, no dobra, konsolowe też ;)

post 10-07-2005, 22:44
Post #41

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 1 766

Połączyłem temat o JO z topikiem o grach. Temat o JA zostawiłem bo jak napisał Ghul, jeśli będą chętni, to tam będą informacje o serwerach. A jeśli chętnych nie będzie, tematy połączę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 02-11-2005, 16:30
Post #42

SHM-4
Group Icon

Grał ktoś w Battlefronta? Ja właśnie jestem w trakcie "zdobywania" drugiej części ;) Gra bardzo fajna, nie ma to jak rozdeptać kogoś ATAT :)
+Quote Post
post 08-11-2005, 01:29
Post #43

SHM-1
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 515

Hmm powiem tak gry z serii SW do ukazania sie Jedi Outcast2 to byla kupa g*wna.
+Quote Post
post 08-11-2005, 19:32
Post #44

SHM-4
Group Icon

A precyzując?
+Quote Post
post 14-11-2005, 17:03
Post #45

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 833

CYTAT (Mr.White @ 07-11-2005, 23:44)
Hmm powiem tak gry z serii SW do ukazania sie Jedi Outcast2 to byla kupa g*wna.

Hmm.. powiem tak: Masz prawo do wlasnego zdania, ale jednak - androny pleciesz Waszmosc, a bardziej po naszemu - BULLSH*T!
To tyle w temacie luznej pyskowki, mozemy juz przejsc do czesci z konstruktywnymi argumentami?
+Quote Post
post 14-11-2005, 18:25
Post #46

SHM-4
Group Icon

Już wspominałem o Battlefroncie 2. Ale dopiero teraz, grając już w niego trochę odkryłem według mnie najlepszy tryb gry.
Opiera on się na prostym deathmachu, gdzie zabić trzeba 250 przeciwników by wygrać. Niby proste jak kij ale dopiero tutaj ujawnia się potęga tej gry. Wcześniej w trybie conquest (znanym skądinąd z Battlefield 1942) grupy żołnierzy były porozbijane przy różnych respawnach i tam się bili. Otóż teraz trzeba naprawdę zobaczyć jak armia Separatystów (w całej okazałości), naciera na armię klonów. Wygląda to poprostu bajecznie, jak w filmie. Nareszcie to wygląda jak wojna :)
Załączam mały skrin z pola walki, z perspektywy Boby Fetta. Cóż nie widać tam takiej ogromnej masy żołnierzy jak jest naprawdę kiedy się gra, bo niestety wymagania sprzętowe wymusiły na mnie zmniejszenie widoczności do kilkudziesięciu metrów. Jednak i tak jest ich dużo więcej niż w jakiekolwiek grze.

Skoro jestem przy Boba Fecie, to do nowego Battlefronta dodana została możliwość grania bohaterami specjalnymi. W zależności od scenariusza można grać Lukiem, Vaderem, Greviousem, Yodą, Imperatorem, Dooku, Macem Windu, Lukiem - pilotem i Aylą Sekurą. Każde z nich ma 2 moce, np. Vader duszenie i rzut mieczem, Imperator duszenie i błyskawice mocy, Yoda pchnięcie i przyciągniecie mocą. Wszyscy walczą tak jak w filmach. Najciekawsze postacie to Yoda który jest jak mała piłeczka, praktycznie nie do trafienia :D, Grevious - wygląda zabójczo biegnąc na klony i robiąc młynek czterema mieczami (jescze te krzyki "Oh no, its General Grevious! :D) oraz Boba Fett, jedyny nie posługujący si mieczem w tym towarzystwie. Za to świetnie wyposażony: Jet pack, wyrzutnia rakiet, miotacz ognia oraz karabin blasterowy.

Na zakończenie powiem, kto nie ma Battlefronta 2, to niech lepiej szybko sie w niego zaopatrzy :)

Załącznik
Załączony obrazek
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 16-07-2019, 11:41