Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Closed TopicStart new topic

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> NPC, FAQ

post 25-08-2005, 19:54
Post #1

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

Jak można swoim towarzyszom przekazać broń ??
Czytałem też że można im rozkazać aby np. atakowali wybraną przez nas osobę - jak to zrobić ?

W FO2 jest specjalny interface do ustalania zachowan bojowych, noszonej zbroi i broni i do przegladania statystyk NPCow z twojej druzyny. Wchodzi sie do niego przez okno rozmowy. Sa tam przyciski sprawiajace ze postac bierze najlepsza zbroje/bron ze swojego ekwipunku. Mozesz zmusic postac do zdjecia zbroi i odlozenia broni z okna rozmowy i potem, jezeli chcesz zeby uzywal jakiejs konkretnej to zostawic tylko ja w jej ekwipunku. Jezeli i to nie zadziala to znaczy ze postac nie umie tej konkretnej broni uzywac. Sa tam tez "taktyki" zachowania dla postaci, lecz nie mozesz im kazac atakowac konkretnego wroga, co najwyzej np najsilniejszego, badz tego ktory cia akurat atakuje...

Czemu gdy odstawiam Marcusa zeby sobie postał to gdy mówie "chodźmy" to on nie idzie i odpowiada coś w stylu "A ja myślałem że należysz do tych dobrych"?

Nie lubi ludzi z niską karmą.

Jak uzyc repaira w wykonaniu Vica??

Dopoki masz mniejszego skilla od danego beena, to on będzie wykonywal wszystkie czynnosci za ciebie. Kiedy przekroczysz go, lub praca bedzie wystarczająco łatwa na skille was obu, to będziesz wykonywac to sam.

Czy mozna przylaczyc do druzyny wiecej niz jedna osobe? Mam Sulika i gdy chce przylaczyc do druzyny Cassidy to wtedy on odpowiada ze mam zajete miejsce (to samo tyczyc sie innych postaci)?

To zalezy od charyzmy
Kazde dwa punkty charyzmy pozwalaja na jednego npca.
Czyli: 2CH - 1npc, 3CH - 1npc, 4Ch - 2 npc... itd.
Dodatkowo perk magnetic personality daje jedno "ekstra miejsce", bez wzgledu na CH.

Masz jeszcze jakies pytanie dotyczące NPC załóż nowy temat.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 18-10-2019, 22:00