Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Fallout 1 - niska reputacja

post 25-04-2014, 11:16
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 554

Witam. Ostatnio wróciłem po dłuższej przerwie do starego, dobrego fallouta 1 i przyznam, że jestem odrobinę zbity z tropu. Jestem w chwili obecnej na dość wczesnym etapie gry tj. pomogłem mieszkańcom cienistych piasków (uratowałem tandi, wybilem radskorpiony, pomogłem rolnikowi, naprawilem studnie), następnie szybki wypad do krypty 15, złomowa (pomoglem killianowi z gizmem, rozbiłem czachy w sposób tradycyjny czyli zabijając ich wraz z szeryfem, do tego pomogłem dziwce w noclegowni - zabiłem psychola bo nie uwierzył w moje szczere chęci :D ), teraz jestem w hubie i jedyne co zrobiłem to uwolniłem kadeta bractwa stali i wymusiłem haracz na bobie iguanie. Nie zacząłem jeszcze pracować dla kafara nawet. Co mnie nurtuje? Moja reputacja wynosi -78... Dlaczego? Pewnie nawet bym tego nie zauważył gdyby nie to, że Vance, od którego chciałem kupić leki od razu kazał mi spadać (kupiłem ''wejściówkę'' u lenny'ego za 800 $), poza tym zdziwiło mnie, że przy pierwszej ''rozmowie o pracę'' kafar...krzywo na mnie patrzy :D. Czemu mam aż tak niską reputację? Zwykle grając na tym etapie miałem ją dodatnią na przyzwoitym poziomie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 27-04-2014, 15:22
Post #2

Sword of Despair
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 29

mimo że iguana bob sprzedaje ludzkie mięso, za każdy haracz tracisz -2 reputacji. dołączając do tego morderstwa (trudno mówić o karmie za raidersa oraz doctora morbida i jego ochroniarzy, bo to niejednoznaczne postaci, jednak i śmierci raidersa, i pozostałych można uniknąć), uzbierało się -78 karmy. decker jest wyjęty spod prawa, więc krzywo na ciebie patrzy (wszak iguana bob też działa w szarej strefie, a i byle łachudry z pustkowi tak łatwo decker nie przyjmie ;)).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 19-08-2019, 04:40