Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Skąd wziąć Awaken?

post 28-05-2008, 00:06
Post #41

Włóczęga
Group Icon
Grupa: OUTPOST
Nr użytkownika: 1 779

*snip*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 06-07-2008, 11:14
Post #42

SHM-1
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4 080

Ma podobno być na Cover DVD CD-Action nr 154 (07/2008) w sekcji Modulator. A swoją drogą, to mógłby ktoś pomyśleć (mam na myśli firmy z branży "okołogrowej") o sponsoringu dla Dargh'a, Cubik'a i spółki, by mogli jednak ukończyć Darkfalla. W sumie niewielkim wkładem finansowym (mod jest prawie ukończony) można przecież zrobić sobie niezłą reklamę (np. product placement, patronat medialny itp).
+Quote Post
post 06-07-2008, 20:15
Post #43

Włóczęga
Group Icon
Grupa: OUTPOST
Nr użytkownika: 1 779

*snip*
+Quote Post
post 07-07-2008, 15:41
Post #44

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 878

QUOTE(mbwrobel @ 06-07-2008, 11:29)
(..) Dargh'a, Cubik'a i spółki, by mogli jednak ukończyć Darkfalla (..)
*

Ja nie biorę udziału w tworzeniu tego moda, przykro mi, jeśli kogoś rozczarowałem. Mimo to kibicuję wiernie całej ekipie z Darghiem i Tailsem na czele.
+Quote Post
post 08-07-2008, 22:26
Post #45

SHM-1
Group Icon

Ale sponsoring może mieć wiele form: Podmioty (wydawnictwa, dystrybutorzy, firmy z sektora rozrywkowego branży komputerowej) zatrudniają przecież ludzi zawodowo zajmujących się programowaniem, grafiką, skryptami, mapami. Ich pomoc pozwoliłaby ukończyć dzieło w okresie, kiedy tematyka Fallouta jest na topie. Poza tym taka metoda sponsoringu wykluczyłaby kolejki ludzi z pretensjami "a bo ja też jedną giwerę narysowałem, więc mi też zapłaćcie za mój wkład w moda", czym prawdopodobnie skończyłoby się odpłatne zlecanie prac ludziom z zewnątrz. Wprawdzie nie jestem ani ekonomistą, ani informatykiem, lecz na mój chłopski rozum taka forma pomocy byłaby możliwa do zrealizowania.
+Quote Post
post 10-07-2008, 21:01
Post #46

SHM-3
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 14

Swego czasu rozważałem wprowadzenie "cegiełki na Darkfall" na allegro. Np. 5-10pln, kup teraz, klikasz i masz (ok 8,80 "do reki" z 10pln). Za to miała być zrobiona porządna strona(przede wszystkim).
Mimo ze posiadam dość sensowne źródło dochodu to jednak realne wydatki wykluczają te hobbystyczne (w tym asg - mam a nie dam bo są ważniejsze sprawy - ot życie dziadka ;) ). Cóż mogę rzec, robie po cichu ile sie da, Tails wylazł z Moe's i coś tam zdziałał.
Mam nadzieje ze na OT powstaną jakieś fajne filmiki które dodatkowo dadzą mi kopa :)

PS> To w pewien sposób mój wyjątkowy post - dla zwycięzcy konkursy nagroda w postaci badassa NPC w DF :D
+Quote Post
post 05-04-2009, 15:10
Post #47

Schronowy Inżynier
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 1 923

To w sumie (realnie rzecz oceniając) ciekawostka. Ale miła i pokazująca kto kopie tyłki*.

Otóż na dniach, od momentu wrzucenia (styczeń zeszłego roku) nastąpiło 1000 pobrań Awakena, z naszego Chomika. Zajefajnie!!! ^_^

:piwko:

* DargH oczywiście ;)
+Quote Post
post 06-04-2009, 00:34
Post #48

SHM-1
Group Icon

Kto pobrał, ten się nie zawiedzie. Wersja 1.4 Awakena wcale nie jest tak zabugowana, jak niektórzy mówią. Ukończyłem go kilkukrotnie i poza błędem uniemożliwiającym zakończenie gry w trybie turowym (który można obejść przechodząc na real time - to dla "niewiedzących") nic konkretnego nie znalazłem. I naprawdę morda mi się ucieszyła :D na wieść, że Dakfall nie umarł, tylko popadł w chwilowy letarg, z którego prawdopodobnie niebawem się wybudzi :hop: :lol: :D :arigato: :szampan: :rolleyes: :piwko:
PS:
Nie mam interesu w reklamowaniu Awakena. Przedstawione przeze mnie opinie są odzwierciedleniem wrażeń wyniesionych z gry. Bez owijania w bawełnę - mod co najmniej wart pierwowzoru - czyli F i F2 :) w zdecydowanie lepszej grafice FT.
Jedyny minus, to brak naturalnych dialogów - co jednak zostało w bardzo sprytny sposób zastąpione całkiem przyzwoitym systemem porównywania skillów. Szacun dla autorów :arigato: za pomysł rozwiązania nierozwiązywalnego.

Ten post był edytowany przez mbwrobel: 06-04-2009, 00:45
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 17-11-2019, 18:31