Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony  1 2 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Jaką postacią lubisz grać?, Piszcie o swoich preferencjach

post 09-12-2005, 14:47
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 853

Zawsze zastanawiało mnie jaka postacią kto lubi grać. Czy jest to super mutant, człowiek, pies, czy deathclaw? piszcie o ich wadach i zaletach, oraz jak może wyglądać sesja z takim towarzyszem :D

Piszcie także o tym, jaka postacią gracie. Czy jest to psychol, lekarz, wredny snajper?

Ten post był edytowany przez BOS_joint: 09-12-2005, 19:13
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 09-12-2005, 15:09
Post #2

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 1 972

super mutem nie powinno się grać tyle
TAk to kocham psycholi osobiście uważam żę są to zarą biste postacie do odgrywania
szczególnie gdy mają skłonności do przmemocy
+Quote Post
post 09-12-2005, 15:23
Post #3

First to Fight!
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 860

Dlatego polecam zabijac kazdemu gmowi ktory bedzie gral z Ghulem by odrazu zabil ta glupia postac jaka jest "skaza" mowiac ze tacy tutaj nie potrzebni :) Nastepne napewno beda sympatyczniejsze.

Ulubiona postac czy rasa bo temat co innego a tresc posta tez co innego.
Postac - nie wiem jeszcze nigdy nie gralem w Pnp ale zakldam ze bylby to czlowiek, najprawdopodobniej z Vaulta jakiegos jednak bez przeszkolenia wojskowego (tylko self defense). Medyk + mechanik z zamilowaniem do dlugich i sympatycznych rozmow.
+Quote Post
post 09-12-2005, 18:54
Post #4

SHM-0
Group Icon

Taaak. Prowadzenie sesji z psycholem jest trudne. człowiek sobie wszystko ładnie zaplanuje, prubóje poprowadzić rozmowę tak, żeby mu wszystko pasowało, a taki psychol w pewnym momencie dochodzi do wniosku, że gość mu podpadł. I zaczyna zabijać, niszcząc całą pracę mg. I dlatego nie lubię psycholi.

Wolę gościa który potrafi utrzymać umiar, potrafi porozmawiać, wyciągnąć potrzebne informacje, a w razie czego potrafi kogoś nieźle podziurawić :) Chodzi o to żeby zachować pewną równowagę.
+Quote Post
post 09-12-2005, 19:15
Post #5

First to Fight!
Group Icon

nie nie chodzi o to ze granie psycholem dla mnie jest jak granie Malkavianinem w wampirze a postac psychola ghula-150 to totalny oszolom ktory nic tlko by kroil, mordowal, gwalcil , palil itd - taka postac to nie psycho tylko debil (postac nie gracz).

Mozna grac wyrafinowanym psycholem jednak trzeba potrafic nim grac - w wampirze np nasz znajomy malakiwanin czesto mowi do siebie jednak miewal ataki epresji twierdzac ze umiera powoli bo ma stwardnienie rozsiane :) Acha chodzil w garniaku i do tego jezdzil na desce :)

Ja w rozne systemy zazwtczaj gram albo spokojnym acz walecznym nie znajacym strachu kaplanem albo jakims nieobeznanym z zyciem mlodzikiem. W F:Pnp chcialbym zagrac albo doktorem (co pisalem) albo Fanatycznym Preacher'em - Starym lekko zwariowanym lecz bardzo uprzejmym klechą starającym nawrócić ludzi na Katolicyzm. Jego zamiary to ratować swiat gdyz taki rozkaz dostal od jedynego Boga. Kieryjac sie przykazaniem "Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną" przemirza pustkowia zwalczajac kulty i heretykow jak Church of the mushrom cloud. O 1 przykazaniu pamieta jednak ciezej jest z drugim i bardzo czesto, nawet w blachych sprawach rozmawia z bogiem, prosi o pomoc, dziekuje itd
Przeklina - ojj i to bardzo! Zwlaszcza podczs walki, jego bronia jest okuta w stal Biblia przyczepiona do lancucha na pasie, zaostrzony krzyz ktorym walczy niczym nadziakiem i stary Magnum 44 ktorym czasem musi sobie utorowac droge.

Uprzejmosc odplaca blogoslawienstwem oraz modlitwa, naucza gdyz jako jeden z niewielu potrafi czytac. Czasem potrafi podzielic sie nawet zlamanym kapslem a czasem gdy wlaczy sie jego gorsza czesc przejdzie obok zebraka bez slowa z kamienna twarza. Nienawidzi JEtu - w den kiedy pobil kilku cpunow i napewno jak tam wroci zanim zacznie nawracac spierze cala widownie na kwasne jablko.

Wyglad nietypowy - dlugi czarny plaszcz + kapelusz z zerokim rondem (jak u Alucarda [hellsing] albo u mormonow). Wlosy niegdys bujne i dlugie dzisiaj sa tylko pozostaloscia po dawnych czasach - siwe, podobne do pajeczyny. (o! wyglada jak profesor Emmet Brown z "Back to the Future")
+Quote Post
post 09-12-2005, 19:30
Post #6

SHM-0
Group Icon

Ja osobiście lubię grać człowiekiem, ok 40tki, znającym świat, umiejącym znaleźć sobie miejsce na świecie, znającym się na elektronice, lubiącym majsterkować. Ale musi oczywiście umieć strzelać (a kto nie umie? :)) . Ale nie z jakichś niestworzonych giwer tylko ze starego magnuma, względnie z shotguna. Taka postać wg mnie jest nieasamowicie klimatyczna, i łatwa do umiejscowienia w fabule. A mechanik przyda się zawsze.
Wygląd, wygląd... Nie musi wyglądać jakoś szczególnie, ale podoba mi się skurzna zbroja z fallout 2 (ta bez rękawa) To jest dopiero wdzianko :D
Co do charakteru to raczej polubowny, ale potrafi się wkurzyć, jak trzeba.
+Quote Post
post 13-12-2005, 13:44
Post #7

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 413

CYTAT (BOS_joint @ 09-12-2005, 17:45)
Ja osobiście lubię grać człowiekiem, ok 40tki, znającym świat, umiejącym znaleźć sobie miejsce na świecie, znającym się na elektronice, lubiącym majsterkować. Ale musi oczywiście umieć strzelać (a kto nie umie? :)) . Ale nie z jakichś niestworzonych giwer tylko ze starego magnuma, względnie z shotguna. Taka postać wg mnie jest nieasamowicie klimatyczna, i łatwa do umiejscowienia w fabule. A mechanik przyda się zawsze.
Wygląd, wygląd... Nie musi wyglądać jakoś szczególnie, ale podoba mi się skurzna zbroja z fallout 2 (ta bez rękawa) To jest dopiero wdzianko :D
Co do charakteru to raczej polubowny, ale potrafi się wkurzyć, jak trzeba.

buhah prawie trafiles w mój typ Mechanika/kierowcy/sapera melomana z tym że mój "będzie" ( kto gra w PnP w Poznaniu ??? ) biegał nie z shotgunem ale najlepiej z BARem :wub:
+Quote Post
post 13-12-2005, 14:13
Post #8

S.M.A.R.T.I.E.
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 1 501

Jakis tani i przebiegły zlodziejaszek - cwaniak, lokalna szuja wsród gangów. Sprytny zwinny, wyszczekany odpicowany w gansterskie skórzane łaszki :)
Nozownik ale nie pogardzi tez klimatyczną spluwką. Zreczne paluchu powola mu otworzyc niejedne zamek czy podwedzic cos z pólek...a jak trzeba to wysadzi cos w powietrze. Pijaczek i hazardzista, nie stroni czasem od dragów. Bajerant, cwaniaczek co wykołował juz niejednego na niezłą sumkę... - taka postac sprawdza sie na niemal kazdej sesji :)

Szalony handlarz! Wygadany elokwentny wielofunkcyjny sprzedawca wsystkiego i niczego przemierzajacy pustkowia. Kapelusz a'la Jungle&safari, wiecznie obwieszony tobołami a jek trzeba to i z wózkiem z supermarketu bedzie pomykał przez pustynie :D. Retoryka, handel, znajomosci - to jego atuty. Targuje sie jak zaden inny, ma dar perzekonywania i mimo zarosnietego ryja jego facjata budzi zaufanie. Nie jest jednak ulomkiem i jak trzeba to potrafi niezle pociagnac obwiesiom srutem po dupskach. Zyc w biegu, kupic tanio, sprzedac drogo...a potem sie zobaczy co dalej ^_^.
+Quote Post
post 13-12-2005, 21:49
Post #9

SHM-0
Group Icon

No tak. Ważne żeby grać postacią, którą naprawdę lubi się grać :). Podam na przykładzie:
Grałem kiedyś Super Mutkiem. Silny Wytrzymały... i głupi ;). Tak postać chyba mi nie podpasowała, bo nie mogłem wyczuć klimatu. I AUTENTYCZNIE nudziłem się na sesji.
Nie przestrzegam tu przed experymentam, ale jeżeli coś ci nie pasuje to zmień to :D
Mnie nie odpowiadało to że nie mogłem się wysłowić, a że próbowałem GRAĆ moją postać to byłem właściwie bezwolną maszyną do zabijania. "Zniszcz to! Zabij go!" itp. itd.
GRAJCIE ZAWSZE TYM KIM CHCECIE!!! NIE TRAĆCIE SWOJEJ OSOBOWOŚCI!!!

<Ale to dramatycznie zabrzmiało, nie?? :D>
+Quote Post
post 13-12-2005, 21:57
Post #10

First to Fight!
Group Icon

To ja wam powiem o ghulu ktoy prawie zawsze chce kazdemu MG wcisnac swoja flagowa postac - Skaze . Szaleniec z zapedmi do masowych mordow oraz sadyzmu :)
Nie pozwalajcie mu grac skaza to jedna wielka sciema! Naprawde ghul jest romantykiem z lagodnym serduszkiem i wlasnie jego kolejna postac ktora gra znacznie bardziej mi jako gmowi podpasowala, z reszta druzynie tez. Teraz gra poczatkujacym mechanikiem ktory lubi rozbpierac i wozyc od nowa, rozbierac i skrecac do tego jest w ciaglym ruchu - oczywiscie ghul musial dodac jakie element szalenstwa jdnak nie przeszkadza on innym :D
+Quote Post
post 13-12-2005, 22:13
Post #11

SHM-2
Group Icon

cicho chce teraz zezwierzęcić Jerejko :P będzie miał odpały ze np będzie wochać jak zwierze trochę bardziej agresywniej się poruszać i patrzeć trochę bardziej zwierzęco :P Ale to po tym jak zdobędzie piękne i cudowne wyżyny 9 poziomu :P moze puźniej w kazdym razie wtedy gdy zdobędize animal friend :P Te 150 radów co miał musi mu się jakoś odbić :P....
Skaza miał być miły miał być oddany drużnie po pewnym czasie, miał zacząc chronić ich za sprawą utozsamiania ich ze swoim oddziałem :( nie udało się... bo drużyna go męczyła starał się ale nikt nie chciał się z nim gadać a po tymjak on przez ponad 5 miesięcy sam jeden zabijał mutantów potem wracał do enklawy Sam Przez rok po tym jak jego oddział który chcąc nie chcąc wywarł na nim jakiś wpływ padł trupem no cóż nikt nie chciał mu pomudz skaza miał miec coraz większą głębie wraz ze zrzywniem się z drużyną,która przyczyniła by się do cofniecia jego odpałów... (on poprostu chciał w zabijaniu zabić swoje wyrzuty sumienia a odpały brały sie z podswiadomego przeciwu temu co robi, radykalność jego poglądów też była specjalna pokazywła jakąś niestabilność emocjonalną roztrój wywarty nie tylko przez jego brzydote ale również przez odrzucenie go od jego rodziny jego towarzyszy i przez długie miesiące odosobnienia... poprostu mu się polasowało od samotności)
Teraz rozumiesz dlaczego skaza to flagowa postać ??
Wiec teraz maja pechowca :P
Może bym stworzył sobie nstępną postac ghula -- jako ze:
1 obecnie poruszam się z prędkością przeciętnego ghula jako ze se noge złamałem
2 Wkońcu zaczołęm grać jako ghul :>
3 Ghule są fajne
4 Wreszcie nie boje się radów
5 Moge fajne profity brać :>
6 Ghul jest czesto smutasem lub zrzędą a ostatnio i to i to odczuwam :P

Ten post był edytowany przez Ghul-150: 13-12-2005, 22:19
+Quote Post
post 13-12-2005, 22:36
Post #12

First to Fight!
Group Icon

graj ghulem! im wiecej nowych postaci tym wiecej zabawy :D, bedzie trzeba ubic druzyne by startowali razem z toba ^^
+Quote Post
post 13-12-2005, 23:24
Post #13

SHM-2
Group Icon

niestety kwestia czasu
Którego mam coraz mniej... I teraz już raczej zostane na tych warunakch jako mechanik...
choć moze po maturce walniemy se maraton :>
Wesz mam ochotę grać postacią...
typu...
X nie lubi ich (mówi(niby do siebie ale wszyscy go słyszą) strasznie się szarogęszą x nie bedize się ich słuchać ja jakś marionetka...
odpowiedz...
Jakie manierey x sądzi zę są dość grubiańscy by robić za wychowanych przez tribali....
Obraźliwa odbpowiedz przymuszajaca do wykonania
(wykonując zadanie) X nie lubi ich czemu jego przyjacile zostawili X mistrz napewno by mu dał miłych towarzyszy nie takei grubiańskie odchody braminó... (wykonuje powoli dokładnie co mu dano do zrobinia niesamowicie się sprawdza ) X sądzi że powinni lizać buty jego dawnemu mistrzowi... gdyby mistrz tu był...:P

Ten post był edytowany przez Ghul-150: 13-12-2005, 23:28
+Quote Post
post 14-12-2005, 22:37
Post #14

SHM-0
Group Icon

Tylko jedna uwaga.
PROSZĘ, PISZCIE W MIARĘ ORTOGRAFICZNIE!!! TO CO PISZE GHUL-150 JEST PO PROSTU NIECZYTELNE (a myślałem że pisze tak tylko ręcznie :D). I SPRAWDZAJCIE POSTA ZANIM GO WYŚLECIE!!!
To tyle :P.
+Quote Post
post 14-12-2005, 22:50
Post #15

SHM-2
Group Icon

Krzysiu unikaj mnie przez najbliższy mieśąc to przyjazne ostrzeżenie nie groźba...
+Quote Post
post 14-12-2005, 22:53
Post #16

First to Fight!
Group Icon

Dostales namiar na tlumacza i na slownik to teraz sie pilnuj! Za kazdego posta powinienes warna dostawac - chyba ze bedzie bez bledow
+Quote Post
post 14-12-2005, 22:56
Post #17

SHM-2
Group Icon

HA ha ha wiesz czym się kończyło dozorowanie mnie :> ja jestem gotowy dostać worna
Ba nawet nie będe zaskoczony banem... Pytatnie czy sesja ruszy dalej :P a jak dostanę bana trudno... nie widze problemu w czytaniu swoich postów... nie rozumiem co takiego trudnego jest w czytaniu ww .
+Quote Post
post 14-12-2005, 23:10
Post #18

S.M.A.R.T.I.E.
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 1 501

Ghul...czy ty mnie podpuszczasz o tego warna? :>
Jestes teraz w gipsie, wiec masz duuuzo wolnego czasu...wiec mozesz przysiasc do swojej pisowni... :>
Wiecej upomnien w tym temacie nie bedzie...ino warn
+Quote Post
post 14-12-2005, 23:18
Post #19

SHM-2
Group Icon

to ze jestem w gipisie nie znaczy, że mam dużo czasu znaczy raczej ,że mam go mniej
bo więcej czasu zajmuje mi dojście do kompa... pozatym wolniej chodze... i to że mam złamaną nogę uszczupla moje czasowe możliwości... i nie zwalnia z żadnych zajęć poza wf a kompy w szkole są dość hmm niedostępne...
Wracajac do tematu... Właśnie z powodu braku czasu narastjącej frustracji moje postacie moją psychoze i czesto skłonności do sadyzmu tu również może być agresywny. j
+Quote Post
post 15-12-2005, 15:55
Post #20

SHM-0
Group Icon

Tak. Zeszliśmy zupełnie z tematu. Ja uważam że nie jest problemem sprawdzić posta przed jego wysłaniem, a jeżeli nie wiesz jak napisać jakieś słowo, to odpal sobie produkt monopolisty o nazwie MS Word i sprawdź jak to się pisze. Dla mnie napisanie "później" przez 'u' jest karygodne! To nie to że ja nie popełniam błędów, bo popełniam ich bardzo dużo, ale jeżeli nie wiem jak coś napisać to sprawdzam to w wordzie. I nie widzę w tym żadnego problemu. A jeżeli uważasz że nie masz czasu sprawdzić posta to skróć jego treść. Napisz mniej ale konkretniej.
+Quote Post

2 Strony  1 2 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 24-07-2019, 11:55