Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Moja mala propozycja odnosnie skilli

post 18-12-2005, 13:51
Post #1

First to Fight!
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 860

Nie znalazlem takiego tematu zatem zakldam nowy temat. Chcialbym sie dowiedziec jakie macie zamiary co do niektorych skilli. Skille jak Pilot, Traps, Science, gambling zazwyczaj sa rozwijane do 100, 150 i sie glownie o nich zapomina zapomina. Dalem moim graczom taka opcje jak tworzenie rzeczy, naprawianie jednak z odpowiednim minusem. Zamiast mowic konkretnie jaki czlowiek ma minus mowie by rzucil ale jeszcze przed rzutem mowie sobie jaki ma byc "poziom trudnosci"- kazdy poziom trudnosci oznacza -25 do skilla, poziomow moze byc 10 co lacznie daje nam test -250 do skilla. W cholernie trudnych arunkach jak burza piaskowa pojawia sie taki poziom trudnosci jednak gracze za czesto nie wchodza w burze itd. Akurat strzelanie sobie odpuszcze bo zawsze znajduje nowe sposoby na pozadny minus do strzelania.

Aktualnie chcialbym skupic sie na Pilocie -jak widzicie pilota i czy widzicie sens brania tego skilla do 300%?

tsty zazyczaj wykonuje sie pozniej z zamknityi oczami przy Drive skill 150% jednak co pozniej?Mysle ze byloby dobrze wprowadzic odpowiedni poziom do prowadzenia roznych rzeczy. Np czlowiek z 80% Pilot moze juz prowadzic rower i samochod ale ciezej bedzie z prowadzniem wielkiego Trucka czy chociazby ciagnika. Proponuje zrobic nastepujace poziomy odnosnie kilku pojazdow.

Rower - 20
Lekki Samochod(buggy) - 50
Standardowy samochod (rodzinny sedan, chrysalis Corvega itd) - 80
Buldozer - 100
BMP/ BWP itp - 150
Czolg - 180
Formula 1 - 200
Cesna/ ultralight - 200
Samolot bojowy - 230
Jumbojet - 250
helikopter - 280
Vertibird - 300

Mniej wiecej tabela w takim stylu - czasami pilot sie przyda. Poziom bedzie po t by byl rozwijany jednak trzba pamietac o odpowiednich minusach do testow.

Btw. co myslicie o "poziomach trudnosci" zamiastliczyc te wszystkie minusiki ? Jak jezeli jest walka to licze AC przeciwnika oraz minus do trafienia bo np sie chowa. Dodatkowy poziom za warunki, minus za serie, miinus za pelna serie (wyprucie calkowicie magazynka w cala runde [cos a'la Silent Storm]. Ogolem wprowadzilem sporo zmian i mysle ze pomaga to przspieszych niechciane przeze mnie walki (jakos nie przepadam za walka w jakimkolwiek systemie) - z reszta zawsze Ghul mogby wyrazic swoja opinie bo gral na mojej prywatnej Erracie. Walka jest dluga jednak gdy jestem pewien zwycieztwa jednej albo rugiej strony to daje komus zwyciezyc bez rzutow koscmi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 28-02-2020, 18:26