Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony  1 2 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Poszukiwani, Bounty hunting.

post 22-09-2009, 22:52
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 6 232

Chciałem otworzyć listę osób poszukiwanych za kradzieże, obrażanie i zabójstwa naszych. Dawać tutaj tych cwaniaków playerkillersów :) .

Na razie jeden, nie udało mu się na mnie, ale kogoś tak zrobił.

Lordusin, New Reno, strzelba.

Ten post był edytowany przez (-[PREDATOR]-): 23-09-2009, 22:27
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 22-09-2009, 23:08
Post #2

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 8 972

Czarna lista. Wygląda znajomo. "Naszych" ?? Co przez to rozumiesz? Jeśli idzie o narodowość, to chyba najwięcej polaków powinno się odstrzelić. Dzisiaj jakiegoś Hayabuse (czy coś, tak w motorowy deseń), buc w bluesuicie a avengera mial. Wyrwałem chwasta. A chwastów takich tony.
+Quote Post
post 23-09-2009, 10:37
Post #3

SHM-0
Group Icon

Naszych, to mam na myśli tych, co są z nami powiązani (np. z polską sceną, lub po prostu znajomi) i są normalni. Bo przecież na razie chyba nie ma jakiejś zorganizowanej grupy, żeby ona robiła Vendettę? :)

fajna by była zabawa pojawić się w 8 osób na mapie, gdzie stoi 3 cwaniaków. W sumie można by było stworzyć taką roll-frakcję, która np. dba o porządek na pustkowiach, trochę jak BoS z niesławnych FOT i FO3. Wtedy to by trzymało się kupy :) . Można by było jakąś miejscówkę zrobić, gdzie mało osób chodzi, bo w 2238 chyba nie można frakcji zakładać? Co Wy na to?

Można zgłaszać zabijaczy do Sheriffów Redding i Hub. Wtedy będą nosić coś w stylu nieśmiertelników i to wystarczy zanieść do Sheriffa i dostaniemy kasę.

Ten post był edytowany przez (-[PREDATOR]-): 23-09-2009, 10:40
+Quote Post
post 23-09-2009, 11:05
Post #4

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 104

Sam chciałem założyć taki temat, ale wolałem nie ziać hejterem ;)

Merchant Alt to kolega, który wiecznie kradnie, czasem też zabija graczy w mieście, umiera od strzałów strażników i przełącza postać żeby zebrać loot, co według mnie jest po prostu żałosne. Jeżeli zobaczycie go w pobliżu, proponuję nie iść po herbatę, bo z nim to nawet w mieście trzeba uważać. Jeżeli jest czerwony, bez skrupułów walić po bani.
+Quote Post
post 23-09-2009, 22:29
Post #5

SHM-0
Group Icon

Blade_MK2, Redding, karabin.

Jakieś ruskie zadymy w Redding robiły, gościu z plasma gunem biegał.
+Quote Post
post 23-09-2009, 22:42
Post #6

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 9 955

QUOTE((-[PREDATOR]-) @ 23-09-2009, 22:29)
Blade_MK2, Redding, karabin.

Jakieś ruskie zadymy w Redding robiły, gościu z plasma gunem biegał.
*

Zabiłem go ostatnio pięściami. :D

A co do poszukiwanych to Isida ze swoimi przydupasami w Modoc. W ogóle widzę, że teraz Modoc = Moscow.
+Quote Post
post 24-09-2009, 16:14
Post #7

SHM-0
Group Icon

Proterran I, New Reno, pistolet + skóra

mojra guns, New Reno (wschód), SMG.

Posty połączone.
Na przyszłość: nie piszemy dwóch postów pod rząd w czasie mniejszym, niż 24 godziny, używamy opcji edytuj.
Zoor

Ten post był edytowany przez Zoor: 24-09-2009, 18:47
+Quote Post
post 25-09-2009, 23:19
Post #8

SHM-0
Group Icon
Grupa: SPAMER
Nr użytkownika: 10 538

Miałem napisać to piszę, że ostatnio miałem taką akcję, a że ponoć wiele osób nie lubi holdena i ekipy to pisze ;)

- wędrowałem wokoło huba
- pojawiło się nagle auto
- wchodze a tam holden z minigunem i auto a obok auta leżą kluczyki
- uciekłem a potem się uleczyłem, wróciłem oraz szybko zwiałem w kluczykami(holden jakoś mi zadawał tylko 30dmg z miniguna)
- Wiedziałem, że bedą się tam czaić to wróciłem do bazy po obstawe.
- Wchodzimy do nich we 6, a tam jest ich z 6 (tak myślałem, że z 3 osób bedą się spodziewali) a pozatym potem na radiu potwierdzili, że było ich 6 ;)
- Pierwsi my dostaliśmy, niektórzy po 199dmg(ale żyli) to potem holden zaczął wiać to najpierw ktos z plasmy go walnął a potem ja z LSW dobiłem
- były tam jeszcze 2 osoby z ekipy holdena to nasi ludzie ich wybili ;)
- No i uciekliśmy szybko autem a potem reszta się zmyła (bo uciekłem z 1 osoba tylko)
+Quote Post
post 25-09-2009, 23:31
Post #9

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 104

Nie bardzo rozumiem po co nowy temat w związku z tym. Rozumiem, że może to być całkiem ciekawa historia, ale co w związku z tym? Mamy się bać Holdena bo się pobrzdykaliście? Czy co? Jak dla mnie to jest do połączenia z tematem ogólnym.

Inna sprawa, że mnie akurat mało interesują sprawy powerbuildów i turbokozaków.
+Quote Post
post 25-09-2009, 23:34
Post #10

SHM-0
Group Icon

Nie wiedziałem gdzie napisać a prosili mnie aby o tym napisać ;P

Właściwie masz racje to bardziej jako informacja/ogłoszenie powinno być ;D

Posty z tematu "Holden i ekipa" przeniesione.
Na przyszłość: prozę nie zakładać nowych tematów, jeśli są już podobne (no, chyba że jest to konieczne).
Zoor

Ten post był edytowany przez Zoor: 25-09-2009, 23:39
+Quote Post
post 26-09-2009, 21:01
Post #11

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 8 972

Cydoniannn - Bo jest niemową i bezerpowym pk. Chciałem ładnie scenkę napadu odegrać, to mi po oczach zapodał bez słowa.
+Quote Post
post 26-09-2009, 22:45
Post #12

SHM-0
Group Icon

Czasami ta lista sensu nie ma...

Ataki na NCR - chyba już ci ludzie przeszli do historii:
MAXDEMAGE PL, NCR, Minigun.
MANIA RULEZ, NCR, Minigun.

Reszta
SweetPrince.

Spear, NCR, Minigun + Vault Jumpsuit.
Gościu chciał mi dać sprzęt, był w Vault Jumpsuit i zaprowadził mnie na dawne miejsce postoju pojazdu Scout obok NCR. Tam od razu wyciągnął Miniguna i z 3 metrów sieknął za ponad sto w moje nieopancerzone cielsko. Straciłem Miniguna z ammunicją. Gościu został później zabity przez kogoś.

twizzt, Pustkowia (okolice NCR), Vault Jumpsuit.
To komedia, noob chyba czy coś. Słabszy ode mnie był. Ja trafiłem na encountera, on później też na mnie. Były scorpiony walczące z innymi scorpionami, na dole brahmin stał. A że trzeba z 30 sekund czekać aż ten pieprzony brahmin na idle'u skończy turę, to stwierdziłem, że ubiję go włócznią. A że to nie była wtedy moja specjalność, to troszkę pudłowałem. Gościu był bez broni, podszedł do mnie i przyłożył pięścią. Zdziwiłem się, ale zmieniłem broń na Miniguna i sieknąłem go, a potem brahmina. Fajny suprise...
+Quote Post
post 28-09-2009, 22:23
Post #13

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 481

Oxplay/Oxplay2- złodziej(okradł bazę), hvy guns/energy, czasami kręci się w okolicach hub, ale na ogół unika miast. Za ubicie nagroda.
+Quote Post
post 29-09-2009, 10:48
Post #14

SHM-0
Group Icon

widać polak ma kompleksy i lubi wymyślać. A sam okradł naszą wcześniejszą bazę a ja więcej dałem do bazy polaka niż wziąłem dodatkowo, więc wpisuję Lechita1 (Okradł/Kłamie/Obraża)

Chciałem otworzyć listę osób poszukiwanych za kradzieże, obrażanie i zabójstwa naszych. Dawać tutaj tych cwaniaków playerkillersów smile.gif .

A skoro temat jest o tych którzy coś zrobili a nie "Za ubicie nagroda" to polak powinien dostać warna, ponieważ jak już to on mnie okradł.

Ten post był edytowany przez oxplay: 29-09-2009, 10:52
+Quote Post
post 29-09-2009, 12:09
Post #15

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 859

Ogarnijcie się ludziska, takie sprawy w grze.
+Quote Post
post 29-09-2009, 12:09
Post #16

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 508

QUOTE(oxplay @ 29-09-2009, 10:48)
widać polak ma kompleksy i lubi wymyślać. A sam okradł naszą wcześniejszą bazę a ja więcej dałem do bazy polaka niż wziąłem dodatkowo, więc wpisuję Lechita1 (Okradł/Kłamie/Obraża)
A skoro temat jest o tych którzy coś zrobili a nie "Za ubicie nagroda" to polak powinien dostać warna, ponieważ jak już to on mnie okradł.
*

Ja bym jak najbardziej był za tym ,żeby ,każdy pisał jaka jest nagroda za zabicie danego poszukiwanego (nawet ,żeby to była jakaś kwota symboliczna typu 100 kapsli to i tak bardzo by dodało smaku grze i zmuszało do interakcji między nami).
Przecież co to za bounty hunting bez nagród no ,co to jakieś charytatywne mordowanie w imię wyższego dobra ? ;]

mojra guns, New Reno (wschód), SMG.

(IMG:http://img198.imageshack.us/img198/3981/screen3ss.png)

To ja chciałbym dodać wszystkich z pewnego polskiego "gangu" ,zrzesza on najgorszy typ graczy FO dzieciaki/prymitywy. Ich stosunek do westland'u można rozpracować już po niezwykle klimatycznych nick'ach:

-INFO OD BOGA
-60Mushrooms
-Bloodbox
-Jan Kowalski
-MAXDEMAGE PL (tak ,demage ;] )
-Britney
-Awarness
-RenoVatio
-Thorin
-Katsu
-Suiseiseki
-CHANDELMAX (pewnie starszy brat demage ;] )
-Kilgore
-IseeYou

300 kapsli od głowy ;]
+Quote Post
post 29-09-2009, 12:10
Post #17

Snajper Kontaktowy Ojciec Założyciel fMUDa
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 319

Azydazy - pk podczas handlu oczywiście bez powodu - podczas pośmiertnej dyskusji stwierdził ze on RP PK... nie ma co zajebiste podejscie.
+Quote Post
post 29-09-2009, 13:52
Post #18

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 600

po pierwsze, jeżeli wyznacza się za kogoś nagrodę to proszę screen-dowód jego winy, ew. potwierdzenie kilku osób, że koleś przesadza i przydałoby się utrzeć mu nosa.

po drugie, nie wiem czy to, że koleś co chwila będzie ginął coś zmieni. doprowadzi pewnie do tego, że stworzy inną postać.

po trzecie, dajcie już spokój chłopaki z tymi ciągłymi kłótniami! myślicie, że kogoś obchodzi że ten wziął to a nie wziął tamtego? okradł ci bazę? uważaj z kim się zadajesz, a nie płaczesz na forum. Powinniście docenić to że Zoor'owi chcę się z wami cackać. Ja bym dawno kopa w tyłek dał. Daliście już wystarczająco wiele dowodów tego, że nie warto poświęcać wam, czy raczej tracić czasu.

PS. Oczywiście są osoby o znacznym autorytecie, które raczej nie muszą uzasadniać swoich kandydatów do odstrzału.
+Quote Post
post 29-09-2009, 14:34
Post #19

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 508

To jest dziki zachód jak kogoś interesuje moralność przy zabijaniu danego delikwenta to będzie szukał tylko uzasadnionych zleceń. Jeżeli kogoś interesuje tylko kasa to będzie się właśnie kierował jedynie tym aspektem ,jednym słowem to nie jest Twoja decyzja Serey czy ktoś uzasadnia swoje zlecenie ,a konkretnego "pracodawcy" i "wykonawcy".

+Quote Post
post 29-09-2009, 15:13
Post #20

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 481

Nie rozumiem w czym problem, wpisujecie ludzi, którzy wam podpadli, to ja też wpisałem. A tu zaraz zarzuty, o jakichś kłótniach i sprawach osobistych... Czy ten post naprawdę wygląda jakbym zamierzał się z kimś kłócić? I to jeszcze z tym trollem? Ktoś tu rzeczywiście powinien się ogarnąć bo przesadza.

A i nagroda wynosi 300 caps.

+Quote Post

2 Strony  1 2 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 10-12-2019, 00:41