Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

5 Strony « < 3 4 5 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> FOnline: 2238 pomysły i sugestie, Tak tutaj piszemy co jest dobre a co nie

post 21-12-2009, 12:01
Post #81

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 8 972

Gram mnniej, jeno wczoraja taka paskuda sytuacja miała miejsce i musiałem zostać z racji "piastowanego urzędu".
Yang - takie ksyfy mają tylko Baddly Braindead Suckersi. Problem z kerbirami jest taki że po prostu boją się gangów, szczególnie bbs które strzela bez ostrzeżenia, RedDots które bierze trybut, strzela do cwaniaków a i bez ostrzeżnia też strzeli oraz free pkerow którzy tak zarabiają... Nie pamiętam kiedy ostatnio na sobie miałem zbroję wykraftowaną, prawie cały sprzęt zdobyty na walkach. Po prostu samotnemu graczowi zbyt wiele czasu zajmuje uciułanie sprzętu więc nie warto ryzyka ponosić i obawiam się że nawet dwukrotne zwiększenie gatheringu na północy niewiele zmieni. Nie pamiętam kiedy ostatnio na sobie miałem zbroję wykraftowaną, prawie cały sprzęt zdobyty na walkach. Ale przyznam że sam zamysł zmierza w dobrą stronę, trza by go po prostu lepiej do rzeczywistości dopasować, tak żeby nie przesadzić.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 26-12-2009, 20:31
Post #82

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 489

QUOTE(Havoc87 @ 21-12-2009, 11:01)
Yang - takie ksyfy mają tylko Baddly Braindead Suckersi.
*

Hahaha-havok zapomniałeś o dwóch pozostałych warunkach (200hp i bazuka), które sam ze swoimi kolegami z Redhot army spełniasz doskonale :D

W noc przed padem serwera podobno zginąłeś z rąk jednego z moich kolegów w Den... czyżbyś zapomniał zapłacić trybutu? Czy też on ci zapłacił, trybut w postaci serii z miniguna? :)

Niemniej jednak, autorzy gry powinni skupić się na naprawieniu błędów (które teraz praktycznie uniemożliwiają grę), a następnie na przyciągnięciu nowych graczy i zatrzymaniu tych "uciekających" - np. poprzez znaczne zmniejszenie cooldownów przy craftingu. Teraz taki crafter właściwie nie ma zbyt wielkiego sensu gry - nacraftuje nacraftuje przez cały dzień a sam nigdzie nie pójdzie, bo trafi albo na mój złej sławy gang, który od razu załaduje mu kulę w łeb, a następnie zapyta, jak było, albo na jeszcze ciekawszy gang havoka, który go zmaca, a następnie stwierdzi że musi zginąć.. :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Strony « < 3 4 5
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 19-10-2019, 05:39