Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Fallout 1 i 2 a monitor panoramiczny, obraz rozciagniety, pomoc

post 10-12-2008, 09:51
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 324

Witam! Mam monitor panoramiczny asusa 22 cali i niestety nie ma tam takiej opcji, dzieki ktorej bym mogl zrobic szerokosc ekranu 4:3. Przeszkadza mi to bardzo w starych grach, bo wlasciwie jak juz gram to wlasnie w nie tj. fallout starcraft, diablo 1, heroes 3. W karcie graficznej tez nie ma takiej opcji. Zastanawiam sie czy jest jakis program chociazby do fallouta, dzieki ktoremu obraz by byl normlany i przejrzysty, czyli nie bylby rozciagniety. Bardzo prosze o pomoc!!

Pozdrawiam :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 10-12-2008, 10:42
Post #2

SHM-2
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 5 072

Istnieje poprawka do silnika F2 (autor bodajże Timeslip) który pozwala zmieniź doździelczość, nie wiem tylko czy na dowolną (w granicach rozsądku), czy na jedną z ustalonych odgórnie (e.i. 800x600). De facto ten upgrade nie zmienia samej roździelki tylko wprowadza przeskalowanie z możliwością użycia jakichś tam filtrów.

Wiem też o istnieniu modów skutecznie zmieniających roździelkę (poszukaj na google "Fallout 2 high resolution patch", choć wydaje mi się, że na Fallout Modding Center znajdziesz te pliki). Kiedyś próbowałem ale efekt był mizerny, musiałem przeinstalować grę, więc tematu nie drążyłem.
+Quote Post
post 10-12-2008, 11:11
Post #3

Wasteland Demon
Group Icon
Grupa: Administrator
Nr użytkownika: 351

F2HRP znajdziesz chocby tu ;)
http://fallout.emiasto.com.pl/e107/download.php?view.63

Nie uzywalem jednak tego... Mam rozdzielczosc (na lapku) 1024x800, wiec to jest tryb szerokoekranowy i mi obraz wypelnia wyswietlacz w 100%...
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 18-09-2019, 21:01