Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

7 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Oryginalne (nietypowe) koszulki Falloutowe, gotowe koszulki w klimacie Fallouta

post 23-12-2006, 16:50
Post #41

SHM-1
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 667

QUOTE (Legioner @ 23-12-2006, 15:26)
Ale na Boga czy jak narysowałem Rzymianina i napis War is always Total to twórcy Rome Total War maja mi się rzucuic do gardła ? ;)

[offtop]nie bo rzymianin nie jest zarejstrowanym znakiem towarowym ;) [/offtop]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 26-12-2006, 03:42
Post #42

Schronowy Inżynier
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 1 923

Opinia dobrego papugi byłaby pożądana 8]

:offtop:
Na książeczce do F2 mamy podane zastrzeżenia co do nazw Fallout (pewnie w kontekście gry cRPG), Interplay oraz do loga Interplay. Zastrzeżone są także prawa co do samej gry - zakładam, że chodzi o pomysły co do fabuły, nazw postaci, kodu gry itp. Ale gdzie jest napisane, że Fallout Boy jest zastrzeżony, to nie mam pojęcia.

Zobaczcie na to - strona zespołu Fall Out Boy. Nazwa znajoma, jednak brak, żadnych odniesień do gry - więc chyba wszystko jest w normie.
:offtop:
+Quote Post
post 26-12-2006, 12:45
Post #43

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

Jeżeli nie ma na pudełku/okładce/instrukcji czy tez w samym Falloucie napisane, że Fallout Boy jezt zastrzeżonym znakiem towarowym ,to o czym my w ogóle dyskutujemy? Fallout to nie GTA: San Andereas, gdzie autorzy zastrzegli sobie wszystko, nawet imiona postaci.
Jest jeszcze inna możliwość - "wszystkie inne znaki handlowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli" - z okładki Falla. Jeżeli ktoś zastrzegł FBoya jako znak handlowy, to może być problem. I według mnie właśnie to trzeba sprawdzić, ale żeby tak było, to dość mało prawdopodobne, jak już DoPr napisał.
+Quote Post
post 04-01-2007, 04:26
Post #44

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 2 509

Ale fajnie! Ktos zapukal nam do drzwi naszego vaulta i zaproponowal sprzedarz (co ja mowie - za te cene to wlasciwie podarek) t-shirtow ^_^

A gdyby tak na poczatek wypuscic koszulke z jakims chwytliwym tekstem z przodu (np. "War, war never changes", ale moze byc cos innego) i z jakas wybuchajaca bombka atomowa z tylu? Teksty z FO chyba nie sa chronione prawami autorskimi?

A propos kosztow przesylek - Legioner moglby je na OT przywiesc i rozdac ;) I po problemie :P

W kazdym razie ja sie pisze.
+Quote Post
post 04-01-2007, 12:30
Post #45

SHM-1
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 17

Puki legioner zastanawia się nad legalnością Falloutboy'a, chyba rzeczywiście warto się zastanowić nad alternatywnymi projektami.

1. "War, war never changes" - wiadomo pasuje, ale grzybek nuklearny lepiej na przedzie by nie zwiekszać kosztu koszulki. ;)

2. Ja znowu z arta z Trzynastego Schronu, tym razem z fanarta. Fajny był by też grzybek i tekścik "I'm death, the destroyer of the worlds..." [13S-direct]

EDIT: 3. Coś co kiedyś wymysliłem. "Fallout4ever" lub "Fallout forever... ...and a day" ( lub 'fall4ever" :P )
+Quote Post
post 07-01-2007, 22:16
Post #46

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 946

Witam Panów ^_^ w nowy rok z nowymi siłami. Kombinujcie - kombinujcie a jak się na coś zdecydujecie to dajcie mi znać. A z ta legalnością falloutboya to nie takie proste.

pozdrawiam

Legioner
+Quote Post
post 13-01-2007, 19:53
Post #47

SHM-1
Group Icon

Nic... ja już tu tylko dodam... Jeśli był by jakiś t-shirt z jednym z wymienionych tu pomysłów to kupię jeden, a jeśli bez zmiany ceny mógł bym też kupić biały, to biorę razem dwa. :rad: Tylko nie napakujcie tam za duzo elementów - niech będzie czytelny a czcionka ładna jesli już musi być z napisem. :)
+Quote Post
post 16-01-2007, 15:09
Post #48

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 042

Jak wyrobicie się do 7 lutego to sam zamówię przynajmniej jedną ( jak nie wyrobicie się to dopiero po unitarce w woju mnie wypuszczą coś na początku marca to sobie zamówię jak coś zostanie )

PS1.Dla mnie napis War War Never Changes musi być obowiązkowo.
A projekt Bombki z boyem mi odpowiada
PS2.Jakie kolory będą dostępne ( tylko czarny )

+Quote Post
post 02-02-2007, 19:50
Post #49

Schronowy Inżynier
Group Icon

Czyli ze sprawy nic nie wyjdzie? :unsure:
+Quote Post
post 08-02-2007, 01:20
Post #50

SHM-0
Group Icon

Ja jestem gotowy ale na coś konstruktywnego a nie na strzał w ciemno :D

P.S. te koszulki co zrobilismy z Fallouta sprzedają się najlepiej ze wszystkich wzorów jak narazie

pozdrawiam

Legioner
+Quote Post
post 24-02-2007, 14:12
Post #51

Schronowy Inżynier
Group Icon

Po pewnym zamęcie związanym z podjęciem odpowiednich decyzji, owe decyzje są już wypracowane.

!!!JEST DOSTĘPNA KOSZULKA FALLOUTOWA Z PIPBOYEM!!!

Projekt jest prosty, i ufam że klimatyczny ;)

O to, jak ona wygląda:
- koncepcja ogólna
- jak to leży na ciele ;)

A teraz informacje jak ją można kupić :)

Jest to limitowana próbna seria, więc jeśli będzie duże zapotrzebowanie do czas oczekiwania na dodruk i wysyłkę może wydłużyć się do 12 dni. Czas realizacji normalnie następuje na drugi dzień po wpłacie pieniędzy. Rozmiary od S do XXL.

Cena to 23 złote + koszta przesyłki, wynoszące:
1 sztuka - 4 zł (priorytet)
2 - 3 sztuki - 5 zł (priorytet)
Przesyłki powyżej 3 sztuk do uzgodnienia.

Zakupu dokonujemy na stronie koszulki - klikając przycisk ZAMÓW (na dole w prawym rogu) i wypełniając formularz.

Pamiętajcie o tym - na stronie sklepu www.t-erminator.com wypełniacie formularz z zamówieniem, dokonujecie wpłaty na podane na stronie konto i jechane!!! ^_^

I jeszcze jedna ważna rzecz. Do zamówienia należy podać hasło PHOENIX ;)

Tabela z rozmiarami (plik w formiacie DOC)

ps.
W razie jakichś wątpliwości ślijcie PM 8]

EDIT_mk3:
Post poprawiony - nowe koszty przesyłki.

Ten post był edytowany przez Squonk: 16-03-2007, 23:08
+Quote Post
post 24-02-2007, 14:26
Post #52

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 833

Ok, zamówienie złożone. Czekam na potwierdzenie.
+Quote Post
post 24-02-2007, 15:15
Post #53

Fallout Corner
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 352

Kto ze Stargardu lub Szczecina chce sie podzielić kosztami przesyłki ? :)
+Quote Post
post 24-02-2007, 18:42
Post #54

SHM-0
Group Icon

Witam Panów

Chłopaki potwierdzenie dostajecie w momencie wysyłki czyli jak w poniedziałek wpłyną pieniądze to ja we wtorek wysyłam priorytetem i wracajac do domu klikam na status zamówienia i zmieniam na wysłane w tym momencie ze sklepu do was idzie e-mail potwierdzający. Normalnie wysyłam w 24 h. Tu jest o tyle specyficzna sytuacja że zrobiłem tylko 22 koszulki bo nie wiem czy nie wtopię finansowo na tym. Jak trzeba bedzie zrobie dodruk w najgorszym razie = 12 dni. Za to cene macie 23 zł jak obiecałem po podaniu hasła PHOENIX w zamówieniu. Dla innych w sklepie będzie po 25. Pozdrawiam

Legioner

KOSZULKI SĄ W SKLEPIE www.t-erminator.com jak zamawiacie podajcie hasło PHOENIX to macie zniżke. Uzywajcie arkusz zamówień tam mam automatyzację.

Ten post był edytowany przez Legioner: 25-02-2007, 00:15
+Quote Post
post 25-02-2007, 13:10
Post #55

SHM-1
Group Icon

Zamówienie 110 złożone i przelew już w drodze. ;) Na razie jdnego t-shirt'a biorę, a jak bedzię biały to wezmę drugiego. :)
+Quote Post
post 27-02-2007, 17:56
Post #56

Schronowy Inżynier
Group Icon

Dzisiaj koszulki do mnie przyszły i jestem z nich bardzo uradowany! ^_^ Będą stanowić ciekawe uzupełnienie moich dwóch projektów, które wykonałem we własnym zakresie.

Może ten biały PipBoy na czarnym tle wygląda ciut demonicznie, ale wiadomo - czarna koszulka lepiej znosi różne efekty noszenia jej na sobie ;)

Koszulka w finalnej wersji - prosto ze sklepu :)
+Quote Post
post 02-03-2007, 10:41
Post #57

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 833

No i nareszcie jest. :)
A już zaczynałem się niepokoić... Przy okazji wyniosłem z tego ważną naukę - od tej pory pisząc nr mieszkania będę używał tylko "m.", bez ukośnika. Jak się okazuje, może to prowadzić do nieporozumień. Wystarczy, że te dwa znaczki zamieniły się miejscami i już koszulka trafiła pod 15, nie pod 5. Na szczęście pani pod 15 była uczciwa i zwróciła koszulkę na pocztę. Co tłumaczy opóźnienie.

Ale przejdźmy do adremu:
Tą samą techniką była umieszczana ilustracja na koszulce, którą kupiłem na Falkonie 2004. Ta ponętna elfka ma się dobrze do dziś, co pozwala patrzeć optymistycznie również na losy Fallout Boya. :)
Sama koszulka również jest przyzwoita.

Generalnie: stosunek cena/jakość jest korzystny. :)

A koszulka pojawiła się w sam raz na dzisiejszy zlot SGR Wataha, na którym będę nią bezczelnie szpanował. ;)
+Quote Post
post 03-03-2007, 00:05
Post #58

Schronowy Inżynier
Group Icon

No i bardzo mnie to cieszy! Bo zdanie o tym, że Legioner to pożądna firma, może potwierdzić oprócz mnie także i Wolv. I jak mniemam, reszta z Shamo/Phoenixo/Trzynasto Schronowo ludków - która, skusiła sią na zakup tejże koszulki :)

Przyczym zwracam uwagę by uważniej wczytywać się i poprawnie wpisywac dane w formularzu jaki wypełniamy składając zamówienie. Ja też rwałem się do zakupu, że pominąłem numer mieszkania, nie pomijając numeru domu :D
+Quote Post
post 08-03-2007, 18:56
Post #59

SHM-0
Group Icon

Witam Panów

Nie zawsze jest tak pieknie DoProwi zaginęła i jeśli dziś nie odpisze wysle mu nową. Z tego powodu przechodzimy na wysyłke TYLKO poleconymi. Niestety najtańsza cena wysyłki poleconej ekonomicznej + cena porzadnej koperty w hurcie = 5 zł.

Ogólnie poszło razem ze mna i Przemkiem 10 koszulek i jeszcze zamówienia ludzie piszą więc jest spoko. Mój grafik powiedział, że może rysować pip-boya w dowolnej konfiguracji. Tu jego pierwszy w życiu szkic na szybko http://www.vae.victis.gryfin.net/foto.php?...zer=852&wys=840 - wiem że do poparwki ale chciałem wam pokazać. Pozdrawiam

Legioner
+Quote Post
post 09-03-2007, 00:57
Post #60

SHM-1
Group Icon

Tz. jeśli chodzi o maila z 06.03.2007 to nie odpowiedziałem bo tak jak napisałem we wcześniejszym, skoro to nie poleceny to jednak poczekajmy jeszcze troszkę. Poczekajmy te krytyczne 30 dni od wysyłki (do 27.03.07), jak Poczta nie dostarczy w końcu tej przesyłki to wtedy wyslijcie drugi list. W każdym razie jak się okaże, że będę miał dwie koszulki to zapłacę za tę drugą bo i tak planowałem kupno drugiej... tylko, że jak już kupię tę drugą to nie jestem pewien czy kupię tę kolejną, nową - a szkic już teraz jest super i jedynie napis chyba bym wycentrował i trochę zmniejszył ;)

Aha... fajny był by Fallout Boy to tekstu "Results may worry", hehe * :D

edit: a właśnie widze nowego maila, już odpowiadam :]... ops... sorry za tego orta w mailu Legioner - przegapiłem go. :]
+Quote Post

7 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 18-11-2019, 06:44