Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Obrazki perków, pozostałości po konkursie ;P

post 18-05-2008, 11:08
Post #1

SHM-2
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 5 072

Heh... przypomniałem sobie jak przy okazji konkursu na perka i 10 rocznicy Fallouta postanowiłem się troche pobawić... ;] niektóre wyglądają gorzej niż powinny przez kompresje, a inne są złe same w sobie :D

Wrzucam tu, naszło mnie by zrobić porządki na kompie.

link

editeD: zbyt duże na załącznik ;/

Ten post był edytowany przez piv vauh: 18-05-2008, 11:11
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 18-05-2008, 12:53
Post #2

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

Niektóre nie wyglądają aż tak źle :P. Może jakieś wyjaśnienie, co miałyby oznaczać (przynajmniej te bardziej niezrozumiałe)?
+Quote Post
post 18-05-2008, 13:32
Post #3

SHM-2
Group Icon

Problem jest w tym, że nie mam już na kompie opisów, ale te obrazki posłużyły do jakichś 100 perków więc zapytaj o konkretne obrazki, może coś sobie przypomnę

PS. Najbardziej moim zdaniem udały sie dwa - u góry po prawej i na dole po lewej ;]

Ten post był edytowany przez piv vauh: 18-05-2008, 13:34
+Quote Post
post 18-05-2008, 13:40
Post #4

Zoor
Group Icon

No to na początek te dwa, o których wspomnialeś.
A potem, to proszę o te z monetą, księdzem, tablicą i ten pacyfistyczny ;).
+Quote Post
post 18-05-2008, 14:38
Post #5

SHM-2
Group Icon

W przybliżeniu:

"Junki" po lewej na dole - łatwiej jest ci się dogadać ze zwykłymi ludźmi, biedakami i menelami pustkowia niż z ludźmi wysoko postawionymi. Skutki takie - obniżona charyzma przy rozmowie z ludźmi wykształconymi, ważnymi społecznie osobistościami, ale za to każdy "szaraczek" jest dla ciebie kopalnią wiedzy.
oraz:
Niepozorny wygląd sprawia, że lepiej wtapiasz się w otoczenie. Swoją obecnością nie zwracasz na siebie uwagi, przez co łatwiej jest ci poruszać się po okolicy w któej obcy traktowani są z dystansem. bez większego trudu podsłuchujesz pewne rozmowy lub jesteś zupełnie ignorowanym świadkiem pewnych wydarzeń, również tych, których normalnie oglądać nie byłoby ci dane.
oraz
coś tam z litością czy smrodem nieumytych zębów i wstrętem do wody ;P

Po prawej na górze - coś tam było z charakterystycznym poczuciem humoru, ciemnego humoru którym czasami możesz otworzyć sobie drzwi, ale w zamian niewiele osób traktuje cie poważnie.
Miało dodawać kilka zabawnych epizodów, pozwalać na dodatkowe opcje dialogowe z humorystycznymi hasełkami, dobrymi sarkazmami, ironiami, dowcipami i pyskówkami ;] ale hasełka użyte w obecności nieodpowiednich osób mogły wkurzyć "towarzystwo"
oraz
Coś z nocą, ze straszeniem [i zastraszaniem, grożeniem] ludziom po zmierzchu, w rozumieniu że rządzisz nocą ;P w pakiecie bonus do sneak'a

To z monetą pozwalało oszukiwać w sklepach, podrabiać kapsle czy sztony w kasynach, ale tylko przez jakiś czas od momentu przyjścia do "miasta" albo po rozpoczęciu "działalności". Potem strażnicy prawa i ochrona kasyn robiła się aż nadto podejrzliwa. bonusem była możliwosć podrabiania dokumentów, wniosków, zezwoleń, przepustek, ale też trzeba było uważać na rutynowe łapanki w miejscach, do których się "wpraszamy"
Plus bonus do lockpicka i sneak'a.
było też coś jeszcze z innym rodzajem przekrętu ale nie pamiętam co.
Moneta wyszła okropnie,, szkoda. Wahałem sięn ad kapslem, ale nie wiedziałem wtedy jaka waluta zagości w F3. Przynajmniej ktoś poznał, że to jest moneta :)

Tablica - potem gdzieś zobaczyłem, że istnieje orginalny, bardzo podobny pics z wizerunkiem Vault Boy'a.
Coś o planowaniu taktycznym albo byciu bardziej teoretykiem, niż praktykiem, jedno i drugie mieszało w umiejętnościachpogłębiając różnice między wykorzystywaniem umiejętności a wiedzą. To z taktyką pozwalało na zaskoczenie wroga[ jeśli to możliwe w enginie] np. przez obniżenie percepcji przeciwnika lub czegoś innego w początkowym etapie starcia. PRawdopodobnie świetnie by pasowało do TB, jeśli tylko wrogowie byliby twardsi niż w F1 lub F2 gdzie jedna - dwie tury to więcej niż trzeba by pod koniec gry pozbyć się dowolnego przeciwnika "standardowego"...

Ksiądz - miało zmieniać stosunki damsko - męskie na "odrobinę inne", mniej przyjazne. W dodatku gdy chodzi o zachęcanie kogoś do czegoś można było wykorzystać podteksty religijne [wręcz fanatyczne] by zyskać zwolenników.
Spadki karmy byłyby kilkukrotnie powiększone, a po spadku poniżej 0 postać miała mieć jakieś całkiem istotne wady. No ale w społecznościach religijnych można było oczekiwać wsparcia zwykłych obywatli n. w walce. Albo wytłumaczyć się zabiciem kogoś "bo to zła menda była". Mniej więcej. W bonusie jakieś niestandardowe przywileje w pewnych społecznościach.

Pacyfistyczny pogłębiał to, co daje np. trait "dobrotliwość", sprawiał też, że większość istot reagowała mniej agresywnie, a za niektóre przewinienia [np. kradzież] nie groziła kara śmierci, tylko np. więzienie albo grzywna.
albo
coś z wojskowymi, że patrzyli na ciebie jakbyś bał się walki czy przemocy, za to cywile reagowali korzystniej. Chyba
Albo
wprowadzał skillcap [ograniczenie maksymalnego rozwoju umiejętności] dla wszystkich skillów bitewnych, ograniczenie uzależnione od poziomu rozwoju np. leczenia albo retoryki. Skutek był taki, że te nie bitewne dostawały kopa, i np. rozwinięcie wybranego nie-bitewnego skilla na 150 pozwalało rozwinąć jakiś skill bitewny na 80 czy 100. W zamian był jakiś poważny bonus, ale nie wiem już jaki.
Albo
Ludzie w twoim otoczeniu nie chodzą z wyciągnietymi giwerami. Wyciągają je dopiero w ostateczności.
+Quote Post
post 18-05-2008, 21:21
Post #6

Snajper Kontaktowy Ojciec Założyciel fMUDa
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 319

no no niebrzydkie niektóre wynalazki choć wymagały by dopracowania.
Mi najbardziej do gustu przypadło te z latryna , monetą i radarem?
+Quote Post
post 18-05-2008, 22:39
Post #7

Zoor
Group Icon

Tak sobie myślę, że ładnie by to wyglądało w shamowej galerii domyślnych avatarów - więc, drogi autorze, zagadaj do szefostwa, a nuż (widelec :P) się zgodzą ;).
+Quote Post
post 19-05-2008, 04:20
Post #8

SHM-2
Group Icon

To by wymagało ponownego narysowania wszystkiego od zera. Może znajde na to czas w czerwcu. Wtedy mógłbym zrobić picsy na jasnym tle znanym z F1 i F2...

Bonus - perk z easter eggiem :P

H4ck3r
00001 00011 00011 00101 10011 10011 00000 00111 10010 00001 01110 10100 00101 00100 10111 00101 01100 00011 01111 01101 00101 00000 00011 01111 01110 00100 01111 10010

:]
+Quote Post
post 19-05-2008, 05:16
Post #9

SHM-4
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 951

Mnie interesują opisy do:

1 rząd 4 obrazek (recycling)
1 rząd 5 obrazek (wykrzyknik)
2 rząd 5 obrazek (uncle sam)
3 rząd 4 obrazek (błyskawica, miecz)
4 rząd ostatni obrazek (kibel)

:)
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 18-11-2019, 21:37