Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GO¦CIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

6 Strony « < 3 4 5 6 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> TŁumaczenie Fb0 Gotowe

TŁumaczenie Fb0 Gotowe

Genialne, dawno na nie czekałem! [ 5 ] ** [20.83%]
Bardzo dobre [ 6 ] ** [25.00%]
Dobre [ 6 ] ** [25.00%]
Takie sobie... nic nadzwyczajnego [ 5 ] ** [20.83%]
Spodziewałem się czegoś lepszego [ 1 ] ** [4.17%]
Kompletne badziewie! [ 1 ] ** [4.17%]
Suma głosów: 24
Go¶cie nie mog± głosować 
post 21-05-2003, 19:30
Post #81

Hammer Man
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 96
Doł±czył: 29-11-2002

Ja na razie jej nie dotykałem, zale zaraz sprawdze ;)

Sajdon, kto oszukuje ten oszukuje, nie rozumiem jak ty możesz spać po nocach z takim poczuciem wuiny... ;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 21-05-2003, 20:29
Post #82

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 82
Doł±czył: 21-11-2002

no właśnie ham.... tzn. sajdon ;) jak ty możesz być tak nieuczciwy :) ?
+Quote Post
post 21-05-2003, 22:30
Post #83

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 40
Doł±czył: 04-11-2002

Przeciez mowilem wam, ze ostatnio sypiam max 6 godzin dziennie ;-))
+Quote Post
post 21-05-2003, 22:33
Post #84

Hammer Man
Group Icon

To ja nie chce myśleć co ty przez reszte tego czasu robisz..... ;-]
+Quote Post
post 21-05-2003, 22:35
Post #85

SHM-2
Group Icon

Hie hei ;-))

BTW, patrz Hammer -wszyscy 470 uzytkownicy wzieli udzial w naszje ankiecie i zaglosowali na ostatnia opcje ;-)) :jezyk: :jezyk: :jezyk: :jezyk: :jezyk:
+Quote Post
post 21-05-2003, 22:42
Post #86

Hammer Man
Group Icon

Sajdon > lojalnie uprzedzam: przestań tak się bawić tom ankietą bo ja się za ciebie wezme...
+Quote Post
post 21-05-2003, 22:51
Post #87

SHM-2
Group Icon

Hei hie hie - no dobra, to byl ostatni raz ;-)))))))))))

A ty HAmmer nie udwaj takiego porzadnego moderatora, bo i tak nikt ci nie wierzy ze chcialbys pilnowac porzadku ;-)
+Quote Post
post 21-05-2003, 23:01
Post #88

Hammer Man
Group Icon

Sajdon > ja jestem człowiekiem z którym można konie kraść, ale jak się wkurze to lepiej ze mną nie zaczynać. A ty już powoli przebierasz miarkę... wszystko ma swoje granice, a ja nie pozwalam ich przekraczać jeśli mam możliwość tego dopilnowania! Zapamiętaj sobie to bo może ci się to przydać.
+Quote Post
post 21-05-2003, 23:03
Post #89

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 82
Doł±czył: 21-11-2002

ja nie wiem co was tak podnieca w przerabianiu ankiet ? czy to jakies zboczenie które ma cała złoga 13 s ?
+Quote Post
post 21-05-2003, 23:07
Post #90

SHM-2
Group Icon

Oj, Hammer sie naprawde wkurzyl :eek: :eek: :eek: ?? :bflaga: :bflaga:

Ace > zbocznenie to moze nie, bo zmieniamy tylka ta jedna sonde (a konkretnie ja zmieniam ;-)))
+Quote Post
post 21-05-2003, 23:12
Post #91

Hammer Man
Group Icon

Tak wkurzył się.

A co do tej dodatkowej pozycji.... ech... nie skomentuje tego.

Ace > Ja nie bawiłem się w przerabianie tej ankiety dla uwidzimisię, a tylko chciałem ja doprowadzić do stanu przedsajdonowego.
+Quote Post
post 22-05-2003, 00:42
Post #92

Drunken Master
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 266
Doł±czył: 27-01-2003

Uuuu jaki sie Hammer powazny zrobil.. ;).. trzeba sie umiec czasem posmiac z samego siebie..
+Quote Post
post 22-05-2003, 14:03
Post #93

SHM-2
Group Icon

No wlasnie - zauwazyliscie, ze jak tylko zeszlo na Hammera to sie smiertelnie powazny zrobil?? ;-))) I prawde mowiac nie wiem czemu sie az tak tej sondy przyczepiles - ja tu chcialem zobaczyc rekacje de Wonderera na takie opinie a ty mi to uniemozliwiles ;-))) :bs:
+Quote Post
post 22-05-2003, 14:30
Post #94

Hammer Man
Group Icon

Ja potrafier śmiać się ze siebie, ale nie w tym sęk, nie wkur**** się o żarty z mojej osoby(zauważcie na OT nigdy tak na takie żarty nie zareagowłaem w taki sposóB), ale o to ciągłe modyfikowanie tej akiety. Jeśli chcecie możecie na muj temat założycć wontek na T.T. Albo Cat's Paw(nawet z ankietą ;) ) Ale tutaj nie pozwole robić bajzlu z tem ankietą na temat bibli.

Zaczyam powoli rozumieć Wonderera... Sajdon, ty nie masz prawie żadnych poważnych wartości których się trzymasz i nie cenisz efektów cudzej pracy. Taki wniosek wysnułem na podstawie tej zabawy z ankietą i powiem bez oporów: Jak cię znam nigdy na dobrą sprawe nie zrobiłeś nic co mogo by zaprzeczać tej mojej teorji.

BTW: on już ma na twój temat opinie i ten numer idealnie ją potwierdza :)
+Quote Post
post 22-05-2003, 16:01
Post #95

SHM-2
Group Icon

1. ........... [przemilcze to i tym razem sie powstrzymam, bo nie tylko ja zalowalbym pozniej swoich slow....]
2. Swoje zasady mam a "zabawa ankieta" byla jak sama nazwa wskazuje - tylko zabawa - najwyrazniej ktos tu stracil poczucie humoru.
3. "ty nie masz prawie żadnych poważnych wartości których się trzymasz i nie cenisz efektów cudzej pracy" - ani z jednym ani z drugim sie nie zgodze. Efekty cudzej pracy zawsze cenie na tyle na ile zasluguja i zwroc uwage iz na poczatku w ankiecie dodalem 3000 glosow na pierwsza opcje. A prace de Wonderera mimo iz mogloby byc jej wiecej, bardzo cenie. A co do moich "powaznych wartosci" - z doswiadczenia wiem, iz proba wyjasnienia mojego stylu bycia czy sposobu myslenia jest bezsensowna, gdyz moj system wartosci znacznie odbiega od "przecietnego", co nie znaczy ze nie staram sie przestrzegac zasad "savore vivre" (czy jak by sie tego nie pisalo) i sznowania innych ludzi. Hammer - ty jeszcze nie widziales jaki ja mam stosunek do osob, ktore uwazam doslownie za smieci, ktorych na szczescie znam malo.
+Quote Post
post 22-05-2003, 18:50
Post #96

Trzynasty Schron [13S]
Group Icon
Nr użytkownika: 81
Doł±czył: 19-11-2002

Ostatnio mało mnie widać na SHAMO (i tak już zostanie), bo nie mam czasu i wychodzę z założenia Marka Aureliusza: Człowiek jest tyle wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje :). Nie mogę się jednak powstrzymać od wypowiedzenia w tej niezwykle interesującej sprawie (która także mnie dotyczy).

Po pierwsze, zdziwiłem się, że nie mam tej "moderki". Wisiałoby mi to (przecież i tak tu prawie nie wchodzę, nicht wahr?), gdyby nie ostatnie zajścia i anarchia, którą tu Sajdon uprawia mimo tego, że w czystej teorii jest odpowiedzialny za porządek na tej tablicy (jako moderator).

Jeżeli chodzi o Twoje zasady, panie Sajdon, to raczej niewiele ich można zauważyć obcując z Tobą zarówno w Sieci jak i w realu. Przykładem może być m.in. sprawa z kimś kogo ty znasz a ja wiem o co chodzi, a także sprawa związana z Tobą i Hammerem - tu też wiadomo o co chodzi, tylko że Hammer umiał wyjść z tego z podniesionym czołem a Ty się dalej czołgasz.

Nie powstrzymam się teraz od złośliwej uwagi na temat pisowni wyrażenia savoir vivre. Jak nie umiesz czegoś napisać to nie pisz, bo wyjdziesz na idiotę (właśnie tak jak teraz). Mogłeś po prostu napisać "dobrego wychowania", "powszechnie przyjętych norm obyczajowych". Chciałeś zaszpanować i Ci sie to nie udało, monsieur :)).

Co do szanowania efektów cudzej pracy: jak można szanować cudzą jak się niewiele ma swojej? Co ty niby takiego robisz że krytykujesz mnie, że niby nic nie robię - co nie jest prawdą, bo pracuję nad tłumaczeniem Biblii Fallouta 4. To, że nie publikuję wyników nie oznacza, że nic nie robię :).

Zdziwiło mnie także to, że nazwałeś niektórych ludzi "śmieciami" - zazwyczaj to mnie krytykowałeś za tą praktykę.

No, kończę już. Wychodząc z założenia, którym się już z Tobą podzieliłem (z Hammerem też), że gdzie zaczyna się konstruktywna dyskusja tam kończą się kompetencje Sajdona, nie zamierzam marnować cennego czasu na prowadzone wspólnie z Tobą na tym forum dywagacje. Życzę powodzenia Hammerowi, który prawdopodobnie będzie musiał to z Tobą kontynuować :P.
+Quote Post
post 22-05-2003, 18:53
Post #97

Trzynasty Schron [13S]
Group Icon
Nr użytkownika: 81
Doł±czył: 19-11-2002

Ah, i jeszcze jedno: czy ktoś inteligentny mógłby mi powiedzieć jakie są prawdziwe wyniki tej sondy? Nawet ubóstwiany i wielbiony przez Sajdona DoPr wyraźnie pisał, że ankiety z Shamo są niezłym źródłem informacji. Sajdon właśnie rozwalił to źródło i uniemożliwił mi kontrolę jakości produktu :).

W każdej firmie za coś takiego zostałbyś wywalony, panie Sajdon :P.
+Quote Post
post 22-05-2003, 21:24
Post #98

Hammer Man
Group Icon

Ekhm... Sajdon nie zna granic... przekonałem się o tym już 2 razy... nie wie kiedy przestać. Ja tej ankiety nigdy nie zmieniałem w głupi sposób(robienie z topica OT to już inna historia ;) ) Dyskusje moge kontynuować, o ile można to dyskusją nazwać...

Wonderer, w tym momęcie(jak pisze posta) ankieta jest w stanie nienaruszonym.
+Quote Post
post 22-05-2003, 23:29
Post #99

SHM-2
Group Icon

Jeżeli chodzi o Twoje zasady, panie Sajdon, to raczej niewiele ich można zauważyć obcując z Tobą zarówno w Sieci jak i w realu. Przykładem może być m.in. sprawa z kimś kogo ty znasz a ja wiem o co chodzi, a także sprawa związana z Tobą i Hammerem - tu też wiadomo o co chodzi, tylko że Hammer umiał wyjść z tego z podniesionym czołem a Ty się dalej czołgasz.

Albo jestes glupi, albo tak ci sie nudzi ze musisz mi znowu jakos "przywalic" - nie dosc, ze sprawa dla mnie jest skonczona, to wydaje mi sie iz juz omowilismy ja i w zaden sposob nie dotyczy ona ciebie de Wondererze wiec bylbym wdizeczny za nie wtracanie sie do cudzych spraw, jezeli cie o to nikt nie prosi, a ja takiej prosby nie wyrazilem.

Jest to tylko twoja subiektywna opinia...

Nie powstrzymam się teraz od złośliwej uwagi na temat pisowni wyrażenia savoir vivre. Jak nie umiesz czegoś napisać to nie pisz, bo wyjdziesz na idiotę (właśnie tak jak teraz). Mogłeś po prostu napisać "dobrego wychowania", "powszechnie przyjętych norm obyczajowych". Chciałeś zaszpanować i Ci sie to nie udało, monsieur ).

Czyzbys nie widzial nawiasu za tym wyrazeniem?

Co do szanowania efektów cudzej pracy: jak można szanować cudzą jak się niewiele ma swojej? Co ty niby takiego robisz że krytykujesz mnie, że niby nic nie robię - co nie jest prawdą, bo pracuję nad tłumaczeniem Biblii Fallouta 4. To, że nie publikuję wyników nie oznacza, że nic nie robię

Niewiele? Skoro tak sadzisz.....

Zdziwiło mnie także to, że nazwałeś niektórych ludzi "śmieciami" - zazwyczaj to mnie krytykowałeś za tą prakty

Tak, znam taka jedna osobe....

No, kończę już. Wychodząc z założenia, którym się już z Tobą podzieliłem (z Hammerem też), że gdzie zaczyna się konstruktywna dyskusja tam kończą się kompetencje Sajdona, nie zamierzam marnować cennego czasu na prowadzone wspólnie z Tobą na tym forum dywagacje. Życzę powodzenia Hammerowi, który prawdopodobnie będzie musiał to z Tobą kontynuować :P.

Tak samo i ja. Wyjasnij mi wiec, po co to wszystko pisales, skoro nie miales na to najmniejszej ochoty ani swego "cennego czasu"?

Ah, i jeszcze jedno: czy ktoś inteligentny mógłby mi powiedzieć jakie są prawdziwe wyniki tej sondy? Nawet ubóstwiany i wielbiony przez Sajdona DoPr wyraźnie pisał, że ankiety z Shamo są niezłym źródłem informacji. Sajdon właśnie rozwalił to źródło i uniemożliwił mi kontrolę jakości produktu .

Wspominanie w tym miejscu DoPra i jeszcze w taki sposob w jaki to zrobiles.... wiesz, nawet nie mam checi tego komentowac...

Ekhm... Sajdon nie zna granic... przekonałem się o tym już 2 razy... nie wie kiedy przestać.

Wiem, jednak czasami mi sie "nie chce" i jezeli nie widze zadnych przeszkod po prostu olewam temat i nie staram sie go "odkrecac".

Ja tej ankiety nigdy nie zmieniałem w głupi sposób(robienie z topica OT to już inna historia ) Dyskusje moge kontynuować, o ile można to dyskusją nazwać...

Jak na razie zrobiliscie sobie tutaj "miejsce obrazania Sajdona" co wam niezle wyszlo....

Wonderer, w tym momęcie(jak pisze posta) ankieta jest w stanie nienaruszonym.

Tak, gdyz juz ja poprawilem.
I zaloze sie, ze de Wonderer nawet nie zwoci uwge na brak "de" przed xsywka, bo bledow przyzwyczail sie szukac glownie u mnie.

gdzie zaczyna się konstruktywna dyskusja tam kończą się kompetencje Sajdona

1. Nie zgadzam sie.
2. Wnerwiles mnie de Wonderer...
3. Moze i ty nie zaznales "kompetencji Sajdona", gdyz dla ciebie nie warto sie wysilac. A moze lepiej by bylo: [b]"Tam gdzie widac Wonderera, tam Sajdon marnuje czas"
+Quote Post
post 23-05-2003, 01:50
Post #100

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 21

Wiecie co chlopaki lubie Was. Jednak troszke przegieliscie z braniem tej ankiety na powaznie (tu zwracam sie glownie do Hammera). Byla to (z mojego punktu widzenia) nic nie znaczaca zabawa, ktora przerodzila sie w powazny konflikt, prowadzacy, jak widac do oslabienia pozycji Schronu (bo badz, co badz, straciliscie kolejnego czlonka zalogi). Oczywiscie zapewne powodem odejscia Sajdona nie jest tylko i wylacznie powyzsza dyskusja, ale mysle, ze to wlasnie ona caly ten rozpad zapoczatkowala.

Zreszta co tu duzo mowic - bylo to po prostu glupie .
+Quote Post

6 Strony « < 3 4 5 6 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Go¶ci i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 13-11-2019, 20:31