Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

5 Strony < 1 2 3 4 5 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Długość LARPa

post 28-02-2008, 21:51
Post #41

Demon Spawn
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 450

Jak będę miał co robić w nocy to czemu nie ;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 13-05-2008, 22:16
Post #42

Człowiek Orkiestra
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 644

Ja się tylko zapytam - podobnie jak rok temu - czy na OldTown w dalszym ciągu nie ma miejsca dla ludzi, których w ogóle nie interesuje LARP, tylko chcieliby po prostu spotkać się ze starymi znajomymi? Rok temu zrezygnowałem z wyjazdu na OldTown właśnie z powodu przewagi LARPa nad zlotem, i z tego co widzę w tym roku jest pod tym względem jeszcze gorzej (albo lepiej :) zależy, z której strony spojrzeć).

Nie zrozumcie mnie źle - nie chcę marudzić i robić zamieszania, ale po OT'05 i OT'06 byłem zachwycony, a teraz mam mieszane uczucia >< Chciałbym pojechać, ale LARP, tworzenie i odgrywanie postaci itd. - to nie dla mnie...
+Quote Post
post 13-05-2008, 22:28
Post #43

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 450

Hmmm, było to mówione setki razy, ale powtórze jeszcze raz.
Wystarczy że na początku trwania larpa założysz sobie chustę oznaczającą, że nie grasz. Wtedy zwyczajnie nie musisz grać a w barze zawsze znajdą sie ludzie chętni do zwykłej pogawędki, sesji czy czegokolwiek innego. Wieczorem przy ognisku też ciężko zachować klimat gry i ludzie rozmawiają raczej poza nią.
No i zostaje jeszcze te kilka dni które mają być poświęcone w tym roku TYLKO na atrakcje konwentowo-zlotowe.
+Quote Post
post 13-05-2008, 22:35
Post #44

Człowiek Orkiestra
Group Icon

Wystarczy że na początku trwania larpa założysz sobie chustę oznaczającą, że nie grasz

Ok, to ja rozumiem - zresztą, podobne pytanie zadałem rok temu i podobną odpowiedź otrzymałem. Ale w tegorocznym regulaminie znalazłem taki zapis:
3.5. Nadużywanie stanu Offgame i łamanie jego zasad będzie rygorystycznie karane!

Po przeczytaniu tego i przejrzeniu tematów w tej tablicy utwierdziłem się w przekonaniu, że nie będzie można nosić takiej opaski zbyt długo. Poza tym mechanika opisuje tylko i wyłącznie sprawy związane z LARPem (hmm, chyba o to też pytałem rok temu :)).

Generalnie, chodzi mi o to, że w regulaminie znalazł się na przykład taki zapis:
1.1. Każdy gracz biorący udział w LARP'ie zobligowany jest do odgrywania obmyślonej przez siebie postaci post-apokaliptycznego człowieka. Taka postać nie posiada żadnych dodatkowych zdolności ani jej odgrywanie nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi obowiązkami.

Zapis ten, oczywiście, nie budzi najmniejszych wątpliwości. Natomiast jest to zapisane w ten sposób, że nie jestem pewien, czy jest w ogóle możliwość nie wzięcia udziału w LARPie :)

A co z goglami ochronnymi? Rozumiem, dlaczego jest taka potrzeba, ale jak to wygląda w rzeczywistości? Czy działa to tak, że muszę nosić te gogle cały czas, bo nagle może się zacząć gdzieś koło mnie jakaś strzelanina? :)

Wtedy zwyczajnie nie musisz grać a w barze zawsze znajdą sie ludzie chętni do zwykłej pogawędki, sesji czy czegokolwiek innego

O to akurat się nie martwię :) Ludzi to ja już sobie znajdę :D

No i zostaje jeszcze te kilka dni które mają być poświęcone w tym roku TYLKO na atrakcje konwentowo-zlotowe.

Czy "kilka dni" to nie jest semantyczne nadużycie? :)
W końcu zlot ma trwać 5 dni, z czego LARP - 3. Ale, jak napisałem wyżej, to nie jest problem.
+Quote Post
post 14-05-2008, 00:01
Post #45

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 5 493

Każdy gracz biorący udział w LARP'ie...

Jak nie bierzesz udziału w larpie to nie obowiązuje cię to - czytajmy ze zrozumieniem
+Quote Post
post 14-05-2008, 08:07
Post #46

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 308

w rzeczywistosci posiadanie gogli czy okularow ochronnych nie jest tylko restrykcyjnym zapisem ale i po prostu dobry pomyslem. Fakt jest taki, że o ile ludzie w stanie ofgejm nie biora udzialu w dzialaniach larpowych o tyle zablakana kulka zawsze moze sie zdarzyc. Ergo nakaz noszenia gogli w strefie asg. Orgowie nie sa w stanie przewidziec gdzie i kiedy wyniknie jakas akcja ani kto konkretnie bedzie w niej bral udzial a idioci jak swiat swiatem zawsze beda.
gogle chociazby przydaly ci sie tylko w drodze do kluczewa czy nad jezioro - posiadac musisz. Nikt oczywiscie nie kaze ci ich nosic w strefie otuliniakowej, ktora na pewno obejmować bedzie scisle centrum miasteczka [pole namiotowe, bu...bar itp.]

edit: jeśli nie czytałeś wcześniej kdsie, strefa otuliniakowa jest strefa gdzie obowiazuje scisly zakaz uzywania asg - dlatego wlasnie nie obowiazuje w niej nakaz noszenia gogli/okularow-ochronnych. A dla jednoznacznego rozroznienia ludzi off i on wprowadzono nakaz posiadania odblaskowej opaski która w zamiarach jednoznacznie ma pokazywać tą różnicę nawet w nocy [vide reguly offgame w mechanice ot]

jeśli za chodzi o życie pozalarpowe to z doświadczenia [a byłem na '06 i '07 - wiec mam przewage zeszlego wydania rozszerzonego pod katem larpa] powiem ci ze nie martwil bym sie zbytnio. Oczywiscie ... zawsze znajdzie sie jakis kretyn ktory bedzie marudzil ze po co ludzi na larpie ktorzy sa permamentnie ofgejm. Ale z mojego osobistego punktu widzenia wiem ze nalezy to po prostu olac. Staly stan ofgejm jest dla mnie calkowicie ok tam gdzie osoba taka wycofuje sie w cien w obliczu akcji larpowych badz czasem nawet daje sie im porwac jako bierny obserwator, pomimo ze nie musi. A sposobnosci do rozmow czysto towarzyskich jest nadal sporo.
Moze sie teraz wydawac ze wspieram cos na przekór konwentowi, ale tak naprawde jeśli wykazuje się minimum dobrej woli zarówno ze strony larpowiczów jak i nielarpowiczów - wszystko da się pogodzić. Osobiście - chociaż jestem w tym roku bezsprzecznie nastawiony na hc larp - nadal podtrzymuje zdanie ze raz miejsce jest dla wszystkich a dwa ze ten konwent moze zacisnic scene p-a niezaleznie od tego czy jestes larpowy czy nie.

Jak najbardziej wiec rozumiem dylemat przed ktorym wlasnie stajesz poraz kolejny. Dlatego zarowno zachecam do przyjazdu chocbys mial byc caly czas off jak i gdybys w druga strone wykazal troche checi i stal sie zwyklym szarym ingajmowym mieszkancem miasteczka - nie kazdy musi przeciez byc mega wypasnym uber soldatem zreszonym w jakiejs frakcji z duzym nastawieniem na fabule gry. Uwazam bowiem ipodkreslam to jeszcze raz ze miejsce dla wszystkich sie znjadzie bez potrzeby marginalizowania. Niestety wiem takze ze o ile wielu ludzi w tym mniemaniu mnie wesprze, o tyle wielu bedzie temu przeciwnym.
W tej kwestii najlepszym przykladem chyba sa bracia z BoB ktorzy potrafia wytoczyc beczke pelna lansu ale i normalnie [w sensie ofgejmowym] podejsc do sprawy. Przyklad dobry acz nie jedyny - nasi [BH] sasiedzi w roku poprzednim ze spartan comando rownie latwo wtaczali sie w zycie larpowe co przychodzili pograc w krowy [szalona gra]

Rozpisalem sie w tej edycji. Mam nadzieje ze rozjasnia to choc troche sytuacje :]

Ten post był edytowany przez BooN: 14-05-2008, 08:33
+Quote Post
post 14-05-2008, 09:17
Post #47

Człowiek Orkiestra
Group Icon

Rozpisalem sie w tej edycji. Mam nadzieje ze rozjasnia to choc troche sytuacje :]

W pełni. Dzięki, BooN :)
+Quote Post
post 15-05-2008, 17:07
Post #48

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 1 885

QUOTE(Mechanika OldTown 2008 v1.1:)
3.5. Nadużywanie stanu Offgame i łamanie jego zasad będzie rygorystycznie karane!

W tym punkcie niechodzi o to że będziesz przez 3 doby w stanie Offgame. Ten zapis ma służyć przeciwdziałaniu kwsaom w niektórych fabularnych zdarzeniach, kiedy to jakaś zwykle pokonana osoba zmaiast podporządkować się niezbyt może miłej perspektywie zatrzymania, związania, okradzenia, itp. zawiązuje sobie opaskę i bezczelnie odchodzi wyśmiewając się z innych graczy. Zresztą nikt nie jest w stanie sprawdzać ile godzin już chodzisz z opaską bo nikt cię nie będzie śledził.

QUOTE(Kds71)
Poza tym mechanika opisuje tylko i wyłącznie sprawy związane z LARPem (hmm, chyba o to też pytałem rok temu ).

Nierozumiem co jeszcze miała by regulować mechanika. Od zasad bezpieczeństwa, korzystania z namiotowiska itp. jest regulamin a nie mechanika.

QUOTE(Kds71)
A co z goglami ochronnymi? Rozumiem, dlaczego jest taka potrzeba, ale jak to wygląda w rzeczywistości? Czy działa to tak, że muszę nosić te gogle cały czas, bo nagle może się zacząć gdzieś koło mnie jakaś strzelanina?

O ile pozostajesz na terenie miasta nie ma prawa wybuchnąć obok ciebie strzelaniania z użyciem ASG. Jeżeli jednak w trakcie trwania larpa wyjdziesz poza ogrodzoną strefę (czerwono-biała taśma ostrzegawcza) to musisz podporządkować się panującym zasadom i nosić ochronę oczu.

Ten post był edytowany przez Wędrowca: 15-05-2008, 17:08
+Quote Post
post 15-05-2008, 17:30
Post #49

SHM-1
Group Icon

nie ma prawa wybuchnąć obok ciebie strzelaniania z użyciem ASG

Po ostatnich dyskusjach nie jest to takie pewne.
+Quote Post
post 16-05-2008, 11:46
Post #50

SHM-4
Group Icon
Grupa: Persona Non Grata
Nr użytkownika: 2 321

Mechanika = zasady gry, więc musi dotyczyć tylko i wyłącznie larpa bo czegóż by innego :P

Co do ASG, gogli itd...
W centrum miasta nie ma użycia ASG .. chyba, że zostaną zdobyte bramy miasta, co też zostanie ogłoszone syreną alarmową - wtedy każdy dla bezpieczeństwa powinien założyć gogle. Niemniej wątpliwe jest, aby komuś się udało przejąć miasto, więc prawdopobieństwo takiej sytuacji jest bardzo niskie. No ale istnieje i dlatego KAŻDY musi posiadać PRZY SOBIE gogle. Czyli nie założone na patrzałki, tylko w kieszeni czy gdzieś przy boku, żeby zawsze jakby co móc ich użyć.
Poza tym tak jak zauważył ktoś wyżej - opuszczenie centrum miasteczka (celem np. podróży nad rzeczkę, czy do miasta) wiąże się z wkroczenie w strefe ASG i tam trzeba mieć gogle obowiązkowo (nawet jak ktoś jest offgame to musi mieć gogle wtedy bo nigdy nie wiadomo co się będzie działo w pobliżu).
Tak więc gogle posiadać trzeba nawet jeśli się ich nie użyje ani razu - bezpieczeństwo nie zaszkodzi, a najprostsze gogle (dostępne w sklepach BHP lub Castoramie) kosztują raptem z 7zł.
Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe :)
+Quote Post
post 16-05-2008, 13:01
Post #51

Człowiek Orkiestra
Group Icon

Oczywiście, gogle będę miał (czemu zawsze piszę google i potem muszę poprawiać?), chciałem się tylko dowiedzieć, jak to dokładniej wygląda. Teraz wszystko jest jasne.

Mechanika = zasady gry, więc musi dotyczyć tylko i wyłącznie larpa bo czegóż by innego

Tak, z tym, że samego regulaminu na stronie OT nie ma - przynajmniej nie w panelu "Informacje" z lewej strony. Jest wprawdzie regulamin w panelu "Edycja 2007", ale IMO to powinno być jakoś jaśniej zorganizowane :)
+Quote Post
post 16-05-2008, 17:59
Post #52

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 333

Regulamin bedzie juz wkrotce.
+Quote Post
post 18-05-2008, 23:19
Post #53

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 097

Jako ze nie chce mi sie czytac all odpowiedzi dodam tylko od siebie ;)

Plz orgowie niech wam starczy sil na 5 dni larpa !! :*
+Quote Post
post 19-05-2008, 00:01
Post #54

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 2 302

KDS. Ja jednak chciałbym Cię ostrzec. W tym roku jeszcze bardziej chcemy zintesyfikować LARPa a co za tym idzie zmniejszyć graczom czas na pierdoły. Wydaje mi się, że o ile w tamtym roku osoba, która nie chciała grać mogła być i nie przeszkadzać o tyle w tym roku możesz swoją obecnością przeszkadzać graczom lub nudzić się bo twoi znajomi, którzy przyjechali na LARPa będą grać i nie będziesz mógł realizować, że tak to ujmę swoich potrzeb.
OldTown 2008 to LARP. Oczywistym jest, że nie zabraknie biesiad, imprez i hucznej zabawy, ale to przede wszystkim jest LARP, na którym wcielamy się w wykreowane przez siebie postacie.
+Quote Post
post 19-05-2008, 02:18
Post #55

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 6 521

Kemer, nie strasz ludzi. Proszę. Zlot nie jest przecież nastawiony na samego LARP'a, przecież są dwa dni prelekcji, które no nie wszystkich będą interesować, ale znajdzie się grono bardziej tym zainteresowane niż scenariuszem. Jeśli się mylę oczywiście to w takim razie wypoć dodatkowe dwa dni LARP'a. Wiesz dobrze, że mogą się pojawić ludzie, którzy z chęcią przyjadą na OT wyłącznie dla prelecji i "biesiad", po co więc mają bulić za 5 dni imprezy, skoro jeszcze ktoś mówi, że przez wcześniejsze dni imprezy będą zawadzać i przeszkadzać wszystkim dookoła? Chyba nie o to chodzi i raczej jako organizatorzy powinniście chociaż trochę się postarać by każdy mógł znaleźć swoje miejsce w trakcie zlotu, nie tylko ludzie którzy przyjeżdżają tam po to by przez trzy dni biegać i się napierdzielać z innymi, grabić, mordować i zarabiać "ciężkie" kapsle, albo chociaż nie odstraszać tego typu komentarzami. Ja w tym roku przyjadę na OT z kumplem i jego małżonką, którzy chcieliby zobaczyć o co chodzi z całym klimatem, mimo, że nigdy wcześniej nie mieli doświadczenia z RPG i ASG, ani nawet z post-apo (poza obowiązkowo każdą z części Mad Max'a) i gdyby przeczytali taki komentarz od razu poczuliby zniechęcenie do imprezy i odechciałoby im się tłuc na Kluczewo, bo zamiast tego mogliby sobie spokojnie przez te pięć dni pod namiotami gdzieś nad morzem pić piwko i nikomu by nie wadzili... Czasem mi się wydaje, że nie zastanawiasz się nad swoimi wypowiedziami, wybacz, ale jak niekiedy jak coś palniesz to nie wiem czy nakryć się kołdrą, zgasić monitor, czy walnąć sobie setkę vodki dla otrzeźwienia i ponownie przeczytać, bo po prostu nie mieści mi się to w mojej małej łepetynie...

Ten post był edytowany przez Cień: 19-05-2008, 02:19
+Quote Post
post 19-05-2008, 08:16
Post #56

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 3 332

Cieniu. Teraz ja nie wiem czy nakryć się kołdrą,zgasić monitor.. jak bym nie był w robocie to zapewne walnął bym setkę (co zapewne i tak zrobię po 16:00).
Zlot nie jest przecież nastawiony na samego LARP'a, przecież są dwa dni prelekcji, które no nie wszystkich będą interesować, ale znajdzie się grono bardziej tym zainteresowane niż scenariuszem.

JEST nastawiony na LARP'a. 3 dni LARP'a i 2 prelekcji. Chyba widac że jest to nastawione na LARP'a. ;) Co więcej. Larp nie odpowiada. Jak wyżej piszesz, prelekcje tez nie odpowiadaja. To co do cholery odpowiada? Piwo? panie. Nie po to jest organizowane OT by sie nawalić bo to można taniej i nawet wygodniej zrobić gdziekolwiek.
i odechciałoby im się tłuc na Kluczewo, bo zamiast tego mogliby sobie spokojnie przez te pięć dni pod namiotami gdzieś nad morzem pić piwko i nikomu by nie wadzili...

Chwileczkę. Nikt nie zmusza nikogo do przyjazdu! Ja osobiście jestem zwolennikiem LARP'a. Nawet 5 dniowego LARP'a. Bo napić się piwka i nikomu ie zawadzać mogę u siebie w knajpie albo w wersji minimalistycznej rozwalić się z kumplami na karimacie w ogródku u starszych. Przecież jak jest impreza która swoimi załozeniami mi nie odpowiada to na nia nie idę bo po cholerę mam się męczyć? Czy jak nie cierpię dyskoteki z muzyka techno to się tam pcham BO JEST? Nie. Idę tam gdzie mi jest dobrze.
powinniście chociaż trochę się postarać by każdy mógł znaleźć swoje miejsce w trakcie zlotu

Czyli jak 1,2,10 osobom na 200 nie odpowiada konwencja zintensyfikowanego LARP'a to trzeba zmienić całe OT? ekhm...

Ogólnie moje zdanie jest takie. OT jest reklamowane jako LARP. I to mnie interesuje więc jadę. Gdyby to miało być spotkanie przy piwku z elementami LARP'a to bym nie jechał. Bo pogadać mogę przez telefon, na forum, via GG. Albo podjechać do kumpla. Albo ugadać się że jedziemy pod namiot nad morze ekipą nawalić się piwskiem. Jeśli jadę na coś to znaczy że mi to odpowiada. A jak mi nie odpowiada to nie jadę. Proste aż do przesady. A teksty typu że ludzie wolą siąśc przy piwku mnie śmieszą. Raz że będzie po temu czas na OT (2 dni) a dwa że jak idę na koncert techno to nie maltretuję organizatorów koncertu by puścili heavymetal. jak na coś jadę to się godzę na taką a nie inna konwencję.Jak nie odpowiada to nie jadę. Proste?

Reasumując. OT to bardziej LARP niż piwna impreza (choć granice są baaaaardzo płynne buehehehe). Jak komuś wybitnie nie odpowiada konwencja to może się zastanowi nad przyjazdem? Naprawdę nie rozumiem masochizmu typu: "Jadę na OT choć mi ono nie odpowiada".

EDIT:
PS. Tak mnie tknęło. Czy może to że ludzie(w mniejszości na szczęście) nie lubią larpa wynika z tego że się naczytali na forach albo kumpel im opowiadał na jakiej zajebistej imprezie był? Tylko że najwyraźniej ludzi pisząc/mówiąc impreza zapomnieli dodać że impreza LARP'owa.

Ten post był edytowany przez Shafa: 19-05-2008, 08:22
+Quote Post
post 19-05-2008, 08:43
Post #57

SHM-1
Group Icon

Ja tylko dodam Cieniu że wypowiedz kemera nie bije w "niedoświadczonych i nieobeznanych z klimatem, LARP'ami i ASG" tylko w osoby które miast larpować przyjadą sobie piwko popić z kumplami i pogadać, OT08 to 3 Dni larpa i twoi znajomi zostaną z wielką chęcią do zabawy wciągnięci, potem 2 dni prelekcji i na nie również nie widzę przeszkód aby przychodzili ludzie z poza klimatów "zobaczyć co to jest". Post Kemera bije w osoby które przyjadą na larpa tylko po to aby spotkać się z ludzmi pogadać i popić piwo, z całym szacunkiem ale piwo to w istocie można pić i z ludzmi gadać rozbitym gdzieś nad morzem. Ktoś jest zupełnie zielony w klimatach nie szkodzi - osobiście zapraszam ba pogadam i poopowiadam co nie co, ale jak ktoś przyjezdza pić, gadać na tematy marynistyczne (zbliżone tematem do dupy Maryny znaczy sie - by Tetora) i ogólnie przyjechać na OT jak na spotkanie przy browarze to faktycznie mogą przeszkadzać ludziom larpującym - vide "ej stary ja offgame jestem" przy próbie odegrania czegokolwiek, albo co gorsza wchodzenie takiej osoby w miejsce odgrywania co ważniejszych akcji może mocno zakłucić odgrywanie. Mam nadzieję że wyraziłem się wystarczająco zrozumiale
+Quote Post
post 19-05-2008, 12:41
Post #58

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 6 521

Faktycznie przesadziłem, ale może to dlatego że tak a nie inaczej odebrałem wypowiedź Kemera. Może słusznie, może mylnie. Nie miałem zamiaru urażać, czy obrażać nikogo, a przed napisaniem wypowiedzi poświęciłem uprzednio długą chwilę nad zastanowieniem się nad całością. Może i faktycznie to jest LARP i ludzie niegrający mogli by wadzić, jednak od tego jest regulamin imprezy i mechanika, z którą każdy powinien się zapoznać uprzednio by wyeliminować kwasy. Jeśli ktoś chce jechać na OT po to tylko by być obserwatorem nie mam nic przeciwko dopóki ta osoba stosuje się do tych dwóch ważnych wg mnie rzeczy o których wspomniałem powyżej.
+Quote Post
post 19-05-2008, 14:25
Post #59

SHM-1
Group Icon

Cieniu napisałeś:
mogą się pojawić ludzie, którzy z chęcią przyjadą na OT wyłącznie dla prelecji i "biesiad"

Wytłumacz mi więc po co tacy ludzie chcą pchać się na larpa?
Że posłużę się przykładem z życia wziętym - rok temu byłem na koncercie Pearl Jamu gdzie gał "gościnnie" Linkin Park z racji ze nie lubię muzyki tych ostatnich opuściłem po supportach stadion na czas występu Linkinów po czym wróciłem na występ Pearl Jamu.
Nie rozumiem po co ludzie którzy larpa nie chcą się na niego pchają? Biesiady o których piszesz są typowo fabularne i wiele intryg się w między czasie dzieje, w czasie prelekcji i tak ludzie sobie piwka popiją i też będziesz mieć biesiady. Roszczeniowy stosunek do orgów - zróbcie taki i tak bo grupka ludzi tak chce jest co najmniej nie na miejscu, aby pogodzić ludzi którzy wolą larpa i ludzi którzy wolą prelekcje wydzielono czas na jedno i drugie. Jeśli komuś nie będą pasować prelekcje to wyjedzie po larpie, takie zachowanie jest conajmniej logiczne. Więc zapytuję: O co Ci Cieniu dokładnie chodzi bo żalisz się o wyimaginowane problemy, bo odbieram twoje wypowiedzi jako "foch" zakrawający na: my przyjeżdzamy na prelekcje i spotkanie z ludźmi to zorganizujcie coś dla nas na czas larpa.

Nie czuj się urażony tym co piszę tylko wytłumacz o co ci tak na prawdę chodzi bo ja nie widzę problemu który próbujesz opisać.
+Quote Post
post 19-05-2008, 16:26
Post #60

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 872

Ja od poczatku bylem przeciwny obecnosci ludzi, ktorzy nie chca LARpowac. I bede to zawsze podkreslal. Jak ktos nie chce niech nie jedzie, nikt nikogo nie zmusza. OT jest nastawiony na LARPa, a fakt jego skrocenia do 3 dni zostal podyktowany tylko i wylaczni etym, ze na OT07 okazalo sie, ze 5 dni to jednak dla nas ORGow za duzo.
+Quote Post

5 Strony < 1 2 3 4 5 >
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 17-07-2019, 09:52