Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Artwork Fallout 3 <cz.4>

post 23-05-2007, 13:42
Post #41

SHM-3
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 4 233

Co, rozciągnęło go w tej zbroi?
Skoro w poprzednich grach rozciągało to dlaczego w F3 nie może?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 23-05-2007, 13:55
Post #42

Schronowy Inżynier
Group Icon
Nr użytkownika: 1 923

QUOTE(KeniG)
Sam jestes banał. Stroje w serii Mad Max czy też scenografia w żadnym wyopadku nie sa banalne! Są zrobione ze smakiem, pomysłowo i bardzo sensowenie i wszysko tam masz dopracowane.

U2 :D Jakbyś nie miał świadomości banału i sztampy w takim gatunku jak horror <_<

Rozumiem, że pomysł z kolesiami ubranymi w podarte szmaty - obraża Twoją własną miłość do Falloutów i w ogóle "klymatów". Jak i pewnie większej rzeszy fanów tego gatunku...

To coś jak mówienie, że lubi się hamburgery i je się je tylko w McDonaldzie. A nie pasło się bydła na ranczu w Teksasie i prowadziło się jego uboju, a by potem zjeść sobie kawał takiegoż mięsiwa ;) Podobnie i klimaty postapo - paru gości w podartych majtach, noszących giwery jest równie treściwa.

Jeśli chcesz KeniG założyć kącik czcicieli jedynie słusznego odbioru klimatów postapo/postnuke - to wolna droga :D Jednak Twoja wypielęgnowana wizja jest tylko kolejnym zasklepieniem się na różne opcje i możliwości. Nie tylko w kwestii Fallouta <_<

To strach przed porzuceniem ciepłego gniazdka mentalnego czy coś więcej? ;)

BTW:
JAK ROBICIE CYTATY - TO PODAWAJCIE OD KOGO TO!!!

Burk 8]
+Quote Post
post 23-05-2007, 13:59
Post #43

SHM-3
Group Icon

QUOTE(SQUONK)
Jeśli chcesz KeniG założyć kącik czcicieli jedynie słusznego odbioru klimatów postapo/postnuke - to wolna droga  Jednak Twoja wypielęgnowana wizja jest tylko kolejnym zasklepieniem się na różne opcje i możliwości. Nie tylko w kwestii Fallouta
Nie chodzi mi o jedyną słuszną wizje ale o bezsensowny teskt o tym że stroje w serii Mad Max to banał, napisał ci że banał to był w filmach wzorowanych na Mad Maxsie a twierdzenie że mundur Maksymiliana jest banalny jest kompletnie bez sensu.

Ten post był edytowany przez KeniG: 23-05-2007, 14:08
+Quote Post
post 23-05-2007, 14:10
Post #44

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4 317

QUOTE(KeniG)

Tak, rozciągało, człowiek zakładając Power Armor od razu stawał się o połowę wyższy, tak sam z siebie, żeby się do zbroi dopasować, a kształt i wrażenie jakie sprawia zbroja nie ma tu nic do rzeczy. A zaraz po zdjęciu zbroi w magiczny sposób wracał do własnych rozmiarów.
A, no i jeszcze jedna rzecz, jak się założy Advanced Power Armor to człowiek szczurzej mordy dostaje żeby mu do hełmu pasowała, no nie?
+Quote Post
post 23-05-2007, 14:10
Post #45

Schronowy Inżynier
Group Icon
Nr użytkownika: 1 923

Bo jest pewne proste podejście wszystkich twórców działających w nurcie postapo/postnuke, że w takich sytuacjach ludzie będą ubierali się fikuśnie i "ciekawie" (vide koncept arty z FT). Owszem będą albo i nie.

Jeśli przedtem rozwiążą problemy ze swoim zdrowiem, zdobyciem pożywienia i wody. I szybko przyzwyczają się żyć ja za króla ćwieka - czyli bez bieżacej i ciepłej wody, bez elektryczności i gazu.

Dzień, dwa, tydzień - da się tak wytrzymać - ale już na stałe? Hmm... No fakt - ludzie jakoś przeżyli w W-wie po zniszczeniu jej przez szwabów po Powstaniu Warszawskim. Ale czy przetrwaliby tak z rok, i dalej...

Kojarzy mi się to z myśleniem co niektórych fanów Fallouta i postapo - którym zada się pytanie - "Kim chciałbyś być w Falloucie/jeśli wybuchała by wojna atomowa?"

Odpowiedzi są z reguły takie:
- "Być członkiem BS i naparzać wszystkich w Pancerzu Wspomaganym"
- "Mieszkać w wypasionym schronie atomowym i naparzać w plejstejszon"

A wiecie co według mnie jest najlepszym dziełem postapo/postnuke ostatniego czasu? Owe słuchowisko "Ostatnia niedziela" Szymona 'Zombie' Karpierza.

Zakładam, że jeśli jego twórca myślałby tak jak "większość fanów postapo/postnuke" to zaczynałoby się ono tak:

"Z kolesiami w schronie siedzieliśmy zamknięci od paru dni. Mały czyścił broń, Duży sprawdzał amunicję, a Gruby tylko jadł i spał. Przed nami roztaczała się wizja zniszczonego przez bomby naszego miasta.

Poczekamy jeszcze z miesiąc i wyjdziemy z naszego schronu. Być może napotkamy na mutantów czy innych bandytów..."

:lol:
+Quote Post
post 23-05-2007, 14:18
Post #46

SHM-3
Group Icon

A myślisz że po zagładzie nie będzie mody? Nawet pierwsi ludzie meili jakieś ozdoby i na pewno ubierali się nie tylko praktycznie ale również tak żeby być "trendi" wśród innych mieszkańców jaskini. Po apokalipsie kobiety będą chciały podobać się facetą a faceci ubierać się tak jak ten największy kaban w osadzie co wszystkim daje w morde i nosi fajną bluze. A co do pustyni to wbrew modzie plażowej najlepszy strój na pustynie to nie krótkie spodenki i koszulka ale strój który okrywa jak nawięcej ciała żeby nie tracić wody z organizmu i nie dostać raka skóry.
+Quote Post
post 23-05-2007, 14:40
Post #47

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 2 667

QUOTE(j4b0l @ 23-05-2007, 13:25)
QUOTE(KeniG)

Tak, rozciągało, człowiek zakładając Power Armor od razu stawał się o połowę wyższy, tak sam z siebie, żeby się do zbroi dopasować, a kształt i wrażenie jakie sprawia zbroja nie ma tu nic do rzeczy. A zaraz po zdjęciu zbroi w magiczny sposób wracał do własnych rozmiarów.
A, no i jeszcze jedna rzecz, jak się założy Advanced Power Armor to człowiek szczurzej mordy dostaje żeby mu do hełmu pasowała, no nie?
*

Zobacz sobie jak wyglada armor w Starcraft'cie, PA to nic tylko jedna wielka puszka, ktora jest jakby przedluzeniem twojego ciala (nie wiem jak to napisac :P) dlatego ten gostek jest wiekszy

+Quote Post
post 23-05-2007, 14:49
Post #48

SHM-0
Group Icon

QUOTE(WhiteHead)
Zobacz sobie jak wyglada armor w Starcraft'cie, PA to nic tylko jedna wielka puszka, ktora jest jakby przedluzeniem twojego ciala (nie wiem jak to napisac ) dlatego ten gostek jest wiekszy

Właśnie o tym mówię, nie sam człowiek się powiększa, a zbroja sprawia takie wrażenie, obudowuje człowieka. Podobnie Power Armor, wystarczy wziąć pierwszego lepszego screena i lepiej się przyjrzeć. Człowiek natomiast w środku zostaje taki sam, nogi i ręce zginają mu się w tych samych miejscach.
Postać na arcie jest wyraźnie wyższa, a nie obudowana pancerzem.
+Quote Post
post 23-05-2007, 14:57
Post #49

SHM-1
Group Icon

Sluchaj, musi "powiekszac" czlowieka, bo ona nie jest z lajkry, czy jakiegos innego materialu, obczaj dokladnie trailer/teaser Starcrafta 2(co prawda te armory troche sie roznia, ale idea jest ta sama), aby zobaczyc o co mi chodzi (jak cos to po link zapraszam na PW), bo nie chce mi sie dalej ciagnac tego Offtopa (jezeli sie myle co do PA, to prosze o sprostowanie na PW)

Ten post był edytowany przez WhiteHead: 23-05-2007, 16:29
+Quote Post
post 23-05-2007, 15:49
Post #50

SHM-1
Group Icon
Grupa: Newsman
Nr użytkownika: 4 119

Gruzy tego miata to gruzy Seattle.
Popatrzcie jakież to rzeczy zresztą o Seattle piszą na Wikipedii:

Seattle – największe miasto w stanie Waszyngton i w północno-zachodnich Stanach Zjednoczonych, usytuowane pomiędzy Zatoką Pugeta a Jeziorem Waszyngtona z ujściem na Pacyfik, prawie 108 mil (174 km) na południe od granicy USA – Kanada w Hrabstwie King, której jest najważniejszą częścią administracyjną. Jest również ważnym portem towarowym w handlu z Azją. Zespół miejski Seattle-Everett liczy 3,3 mln mieszkańców.

Coś na poparcie tezy. Moim skromnym zdaniem jest to gra słów odnosząca się do Seattle.

Lokalizacja nie pasuje, ale inne rzeczy tak... ;] *

A druga rzecz: zmieniłem położenie tegoż człeka w PA, by łatwiej go można oglądać.

* Te domysły traktujcie jako swojaką aluzję, tudzież ironię.

Ten post był edytowany przez Quinn: 23-05-2007, 15:55
+Quote Post
post 23-05-2007, 15:55
Post #51

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

Quinn, parę postów temu było już napisane, że to nie jest Kalifornia, bo się spotykają budynki z rożnych zakątków Stanów. Popatrz zresztą na ten obrazek. Moim zdaniem, to może by gdziekolwiek - Amerykanie lubią zbieraninę kopii słynnych, czy też mniej słynnych budowli w jednym miejscu sobie pooglądać...

Co do Seattle - z tego, co napisałeś do tej pory, wygląda, że po prostu uparłeś się na to miejsce, a cytat z Wikipedii - oględnie mówiąc - nie pasuje do tematu nic a nic...

Ten post był edytowany przez Zoor: 23-05-2007, 16:23
+Quote Post
post 23-05-2007, 16:04
Post #52

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 362

Hmm...

Postać u dołu ekranu od razu skojarzyła mi się z PA. Hełm, nieco 'ryjowaty', przypomina mi 'Van Burenowego PA':

(IMG:http://www.duckandcover.cx/gallery/albums/userpics/10095/powerarmor.jpg)

Pip Boya na arcie nie widzę. Widzę za to Vault Boya :) - nieco maskotkowego.

Mam tylko nadzieję, że ów współczesny wygląd uzbrojenia to tylko fantazja grafika, nie zapowiadająca faktycznego kształtu broni w F3...

QUOTE(Quinn @ 23-05-2007, 16:04)

Tam raczej pisze "Satellite" a nie "Seattle". Wejdź na linka podanego parenaście postów wcześniej przez Zoora.
+Quote Post
post 23-05-2007, 16:24
Post #53

SHM-0
Group Icon

No cóż, biorąc pod uwagę to, jak geograficznie rozwijała się akcja Fallout 1 (okolice dzisiejszego Los Angeles i Bakersfield) i 2 (zachodnie wybrzerze od San Francisco do Klamath), to posuwamy się na pónoc. Jeżeli Bethesda podchwyci ten "kierunek rozwoju wydarzeń", to może się zdarzyć, że i Seattle będzie jednym z miejsc, do których dane nam będzie dotrzeć w trzeciej części.
Z drugiej strony jednak możliwe, że to tylko zbieg okoliczności, że w Seattle jest Space Needle, które może być podobny do tego globu na arcie, a gra z literkami to może być już tylko zwykły przypadek. Równie dobrze możemy powiedzieć, że nazwa miasta jest na szyldzie oflankowanym przez operatorów ciężkich karabinów.
+Quote Post
post 23-05-2007, 16:25
Post #54

SHM-1
Group Icon

QUOTE(Vermin @ 23-05-2007, 15:19)
*

Chyba jestem slepy, ale go nie moge znalezc, moglby ktos w koncu umiescic screena gdzie on dokladnie jest?! :canadian:

Ten post był edytowany przez WhiteHead: 23-05-2007, 16:27
+Quote Post
Guest
post 23-05-2007, 16:33
Post #55

Unregistered

dla mnie na pierwszy rzut oka wyglądało jak opancerzony SM, teraz już nie jestem tego taki pewien :P

jednego natomiast jestem pewien, ścierwo które leży u stóp rozentuzjazmowanego tłumu jest o 3/4 wyższa niż stojący nad nim, jeżeli przyjąć, że średni wzrost mężczyzny to 180 cm to to "coś" ma około 3m 15cm, jeżeli nie wieżycie to przyłóżcie linijkę do monitora i sami sprawdźcie :D
+Quote Post
post 23-05-2007, 16:35
Post #56

SHM-3
Group Icon

QUOTE(j4b0l)
No cóż, biorąc pod uwagę to, jak geograficznie rozwijała się akcja Fallout
Przecież już wiadomo że F3 będzie się rozgrywać na Wschodnim Wybrzeżu.
+Quote Post
post 23-05-2007, 16:38
Post #57

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 362

QUOTE(WhiteHead @ 23-05-2007, 16:40)
QUOTE(Vermin @ 23-05-2007, 15:19)
*

Chyba jestem slepy, ale go nie moge znalezc, moglby ktos w koncu umiescic screena gdzie on dokladnie jest?! :canadian:
*

Załączony/e plik/i
Dodany plik  VB.bmp ( 27.98k ) Liczba pobrań: 229
+Quote Post
post 23-05-2007, 16:40
Post #58

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 387

QUOTE("KeniG")
A to jeśli martwe ciało nie ma ręki to musi być to mutant?? Nie rozumiem sensu tego argumentu.

Kenig... błagam, czytaj ze zrozumieniem! :lol: :lol:

Ten post był edytowany przez SallyVan: 23-05-2007, 16:43
+Quote Post
post 23-05-2007, 16:43
Post #59

SHM-3
Group Icon

(IMG:http://img527.imageshack.us/img527/7788/psddfhniodfjiodjiodniotr8.th.jpg) Ten koleś zanzanczony strzałkami wygląda jakby miał na sobie kombinezon ze Schronu.

Ten post był edytowany przez KeniG: 23-05-2007, 16:45
+Quote Post
post 23-05-2007, 16:46
Post #60

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 387

że tak powiem co to wnosi do sprawy? chciałes wszystkich wykpic? i powiedziec ze jestes fajny? Jak dla mnie wyglądasz mi teraz na zbuntowanego chłopca który za wszelką cene musi udowodnic swoje racje... nawet wyzywajac wszystkich od imbecylów :/ ... nie ma co, klasa jak sie patrzy

Ten post był edytowany przez SallyVan: 23-05-2007, 16:47
+Quote Post

4 Strony < 1 2 3 4 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 06-12-2019, 21:33