Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> DARKFALL FT MOD

post 25-04-2006, 22:02
Post #1

SHM-3
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 14

Dobra. Jakos tu ucichlo, a praca wre.
Aktualnie zakonczona zostala fabula, ktora mam nadzieje bedzie ciekawa i dostarczy duzo przyjemnosci z grania.
Przewidziane jest duzo zwrotow akcji i ogolne zamieszanie, ci co znaja Deus Ex powinni byc zadowoleni:)

Aktualnie potrzebna jest osoba ktora zajela by sie strona PR projektu. Tzn. - reklama, umieszczeniem na serwisach moderow i strona projektu. Praca nie jest zbyt ciezka i czasochlonna, ale sam nie mam az tyle czasu.
Jedyne wymagania to troche czasu w tygodniu (mysle ze 30min dziennie to absolutny max) i znajomosc angielskiego.
Zainteresowani: e-mail lub PM.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 13-06-2006, 19:12
Post #2

SHM-3
Group Icon

Witam po przerwie.
Jeśli są wśród was tacy, którzy myślą że projekt nie żyje to są w wielkim błędzie!
Żyje i ma się dobrze. Wciąż dostaje e-maile z zapytaniami i życzeniami powodzenia, ale niestety w żadnym nie ma tak potrzebnej deklaracji pomocy.
Aktualnie jest już gotowa fabuła od początku do końca (ładnych parę stron :) ), a stan ukończonej gry wynosi 60%.
Fabułę tworzyłem wspólnie z niejakim Kynio i w mojej ocenie jest ona bardzo dobra. Mamy klasyczny schemat znany z Fo1/2 (od leszcza do pół-boga), zwroty akcji, balans i ciekawe questy.
Trzeba przyznać, że gdybym miał pare milionów zielonych to można by było zrobić ciekawą grę.
Mam nadzieje jednak, że i wam się spodoba, bo starałem się wycisnąć max z engine’u FT (co widać na pewno będzie).

Projekt doszedł już do tego etapu że wymaga dużej pomocy od ludzi z zewnątrz, czyli również was.
Kogo potrzebuję? A oto i oferty:
- beta tester – sztuk 2 lub 3 – wymagania to FT (oczywiście), trochę czasu i zamiłowanie do grania „nietakjaktwórcychcą” J
- tłumacz PL -> ENG – sztuk 3 – wymagania to b.dobra znajomość angielskiego (dobrą to ja posiadam, więc to co mogę, to pociągnę sam), trochę czasu bo tekstu nie ma tak przytłaczająco dużo, to w końcu nie rasowy cRPG J
- grafik – a dokładniej ktoś kto mógłby robić tak ważne dla gry sprite’y – wymagania to posiadanie photoshopa – tutorial jak tworzyć sprite’y chętnemu wyśle
- webmastera do stworzenia nowej strony projektu (która by się przydała biorąc pod uwagę rozwój projektu)

Gwarantuje sławe i darmowego NPC ;)

PS> Darkfall w moim przekonaniu jest dużo lepszy od Awaken’a (bardziej rozbudowany, ciekawszy fabularnie, udoskonalony technicznie, mniej zbugowany, itd.), więc bardzo zależy mi na tym żeby go skończyć.

Załącznik
Załączony obrazek
+Quote Post
post 13-07-2006, 16:50
Post #3

SHM-3
Group Icon

Chcialbym oglosic ze dziala juz nowa witryna projektu, na razie w fazie testowej (co widac glownie graficznie), ale skoro serwer i domena jest - trzeba bylo odpalic.

Zapraszam!

Vault Tec Games
+Quote Post
post 08-08-2006, 21:41
Post #4

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 572

Heyka jestem tu nowy gdzieś tak po sesji (koło października) moge troche pomóc jako tłumacz mam duże doświadczenie z F1, F2, F:BOS
znajomość angielskiego b.dobra , robie swoje mapki itd. sprite-ów robić nie umiem ale się naucze:D jeżeli projekt będzie jeszcze w fazie produkcji to daj znać DargH
+Quote Post
post 01-09-2006, 18:36
Post #5

SHM-3
Group Icon

Projekt jest w fazie produkcji. Mnie nie bylo 4 tygodnie prawie bo bylem na szkoleniu ale juz jestem i biore sie do roboty!
+Quote Post
post 16-11-2006, 15:29
Post #6

Scourge of the Wastes
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 540

No i jak tam projekt? Wdycha jeszcze to radioaktywne powietrze czy gryzie piach? :rad:
+Quote Post
post 16-11-2006, 20:35
Post #7

SHM-3
Group Icon

Oczywiscie ze zyje.
Nawet od jakichs dwoch tygodni dosc swobodnie przemierza pustkowia progresu ;)

Aktualnie ja mecze sie nad ew. filmikami do gry.

Newsy na stronie sa jakos takos, ale jak bedzie nowy wyglad to bedzie lepiej.

Klasycznie dla polskiej sceny wiele osob dalo dupy i naprawde jest to zalosne, ale cala nadzieja w falloutomaniakach z reszty globu...
+Quote Post
post 16-11-2006, 21:31
Post #8

SHM-4
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 82

jak chcesz beta testera to ja chętny :D akórat gram w ft to i moge darka przetestować
+Quote Post
post 13-05-2007, 21:53
Post #9

SHM-3
Group Icon

Niedlugo bede potrzebowal chetnych do prostej roboty :) Potrzebne mi 10 gadajacych NPC'ow dla kazdej frakcji co stanowi 10 osob gadajacych ilestam linijek tekstu (nieduzo tak naprawde:) ). Wiec jesli ktos uwaza ze ma ciekawa barwe glosu i dobra wymowe jezyka angielskiego - niech pisze...
+Quote Post
post 13-05-2007, 23:26
Post #10

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 851

Ha! To moze byc ciekawe. Jak dam rade, to zgłaszam się ;]
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 20-11-2019, 15:20