Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony  1 2 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Fallout Pnp, System propozycja założenia strony

post 23-02-2005, 00:57
Post #1

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 972

Jestem MG dla tego systemu już od roku musze przyznać że go uwielbiam i jest świetny
:D . Poza tym nie widziałem żadnej polskiej strony na ten temat co zarazem owocuje brakiem informacji dla początkujących MG (Mistrzów gry- dal mało zorientowanych ) No więc jestem w stanie spisać parę moich przygód poprowadzonych w tym systemie i służyć średnią poradą dla innych chętnie będę zamieszczał własne pomysły na każdej stronie proponującej mi współpracę lubię tworzyć dużo rzeczy więc dla mnie to czysta przyjemność jednak mam średnio czasu ale raz na tydzień będę tu zaglądał

Ten post był edytowany przez Ghul-150: 25-02-2005, 14:40
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 23-02-2005, 01:02
Post #2

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

Jest idea na Shamo ... ale coś ojcowie tej ideii ostatno czasu nie mają ;] ...
+Quote Post
post 23-02-2005, 01:12
Post #3

SHM-2
Group Icon

Jestem zdruzgotany tym faktem ale niestety sesje fallouta zżerają kupę czasu a przygotowania jeszcze więcej wiec na prowadzenie strony się nie pisze może popytam i znajdę kogoś. Jak mówiłem mogę się gdzieś podczepić ale na pewno nie stworze czegoś (czas jaki on teraz cenny) :rad: dzx za info

Ten post był edytowany przez Ghul-150: 25-02-2005, 14:39
+Quote Post
post 23-02-2005, 01:15
Post #4

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

+Quote Post
post 23-02-2005, 01:45
Post #5

SHM-2
Group Icon

no tak wielki BOS_Kunajek Zgodził się na swojej stronie zamieścić część dotyczącą Fallout Pnp W planach będziemy mieli zrobić porady dla ludzi z problemami odnośnie zasad no i przygody, itemy, muzyka do sesi i updaty raz na tydzień. przynajmniej z mojej strony www.fallout.abc.pl stronkę czeka pewnie remont więc nie zrażajcie się do wyglądu konstruktywna krytka może być
+Quote Post
post 23-02-2005, 09:46
Post #6

Czarny Król
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 20

Ghul - oczy mnie bola...
Albo zaczniesz pisac jak czlowiek (czyt. - poprawnie), albo wszystkie Twoje posty beda musialy przejsc przez moderke zanim zostana zamieszczone na forum - i zostana zamieszczone tylko wtedy, kiedy beda napisane po polsku...

FPnP jest caly czas "w produkcji" - jak chcesz to mozesz pomoc tym co go tlumacza. Info znajdziesz na tej tablicy [EDIT po poscie Widge'a] tzn. na tej nizej;).

Ten post był edytowany przez Abadon: 23-02-2005, 12:01
+Quote Post
post 23-02-2005, 11:50
Post #7

Master of Disaster
Group Icon
Nr użytkownika: 431

Ab nie na tej tylko na nastepnej :) ojcowie fakt czasunie maja ale sejsa sie konczy i ruszamy z kopyta a przydalby sie nam ktos z doswiadczeniem wiec jesli masz ochote pomoc to sie zglos do mnie lub marteeneza
+Quote Post
post 23-02-2005, 16:22
Post #8

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 1 951

Nie znam się na papierowym Falloucie (może na Coolconie się poznam), ale służę pomocą (równiez przy "technicznym" pisaniu strony), w tym pomysłami, materialami na przygody itp. Bo tego chyba nie tzreba dobrze znać systemu, wystarczy "czuć klimat", co nie? ;)
+Quote Post
post 23-02-2005, 17:41
Post #9

SHM-2
Group Icon

POMOCNA dłoń się zawsze przyda pracuje nad scenarjuszem aktualnie który moze się przerodzi w wielką kampanie ale jeszcze nie jestem super pro i nie znam wszystkich wpółczynników na pamięc. Brakuje mi praktyki. Więc mogę naraźie służyć jako źrudło inforamacji średniej klasy no ale jak popykam jeszcze 10 sesji to się jeszcze bardziej w niego wdroże niestety czasu mi braknie i maksymalnie moge raz w tygodniu sesje urządzać :/. przypominam że każda pomoc się przyda i nie będe prostak. Jak ktos o coś hce się zapyać to pomogę.
+Quote Post
post 23-02-2005, 20:38
Post #10

S.M.A.R.T.I.E.
Group Icon
Nr użytkownika: 1 501

Ghul-150...miło ze sa jeszcze tacy milosnicy Falla PnP (ostatnio "wyrastaja" jak grzyby po deszczu ;)

Twoje pomysły sa jak najbardziej na miejscu. Jedynym problemem jest to ze jak dotad nasz team nie dorobił sie jeszcze strony/serwisu (nikz z ekipy nie zna sie na tyle na robienu stronek.grafiki aby cokolwiek spłodzic w tym kierunku), wiec z zamieszczaneim moze byc problem...Nikt z nasz o ile mi wiadomo nie bawił sie w pisanie kampani do PnP wiec bedziesz pionierem w tej kwestii - a jak masz jakies pytania odnosnie mechaniki gry to daj znac na naszej tablicy -pomozemy:)

Entrop: Kazda pomoc przy naszym projekcie jest mile widziana...;)

Widge: Czekam jeszcze na zgłoszenia od kilku osob zaangazowanych w projekt(Drapichrust niestety nie da rady :/ - czekam na odzew od Cassidyego) i niedługo rozsyłam materiały do tłumaczenia...Be prepared;]

Obsy: Zaden ojciec nie moze zaniedbywac zbyt długo swego ukochanego dziecka ;)
+Quote Post
post 23-02-2005, 20:57
Post #11

SHM-2
Group Icon

jak wspomniałem wyzej marteenez czy jakoś tak (nie obraź się) mam plan z Kunajkiem. Lubie wyzwania a o mechnike nie mam pytań tylko nie pamiętam wszystki efektów krytycznych ale to do wykucia. Kunajek zna się na robieniu stronek więc nie bedzie problemu. Liczy się treściwośc a nie oprawa więc jak będzie strona z dobrymi artykułami to bedzie i dużo wizyt. Im węcej pomocy przy tworzeniu kampani tym lepiej(może tak zamiescić graczy na tankowcu płynącym do europy) :huh: ^_^ :P nie wiem jeszcze mogę sie zgadać na temat. Ważne jest też że są chęci. Bo liczy się dążenie do celu a nie cel sam w sobie (chwała senseiowi Oyamie)

Edit by moderator: Nie obrazam sie bo nie ma o co...napisałes moj nick poprawnie :D

Ten post był edytowany przez martEEnez: 24-02-2005, 16:48
+Quote Post
post 23-02-2005, 21:27
Post #12

SHM-4
Group Icon

Jak mi się skończy sesja egzaminacyjna to spróbuje się zabrać za tworzenie strony internetowej. Myślę, że wystarczy przerobić któryś z gotowych już projektów, które mam na dysku. Poinfrmuję was jak juz spłodze coś co da się pokazać. Ale nie obiecuję żadnego php.
+Quote Post
post 24-02-2005, 12:35
Post #13

SHM-2
Group Icon

Dziś zajołem się pierwszą przygodą do fallouta i zostawiłem wyjście na dowlone wontki poboczne. Problem jest w tym że nie wiem jak tam z poźiomem trudności. Zobacze to w najbliższym czasie. Dziś ide do BOS kunajka w sprawie strony www ze scenarujuszami. Nie wiem co z tego wyjdzie ale jak pujdzie dobrze to może stronka będzie miała już dział Pnp. Trzymajcie kciuki. Z ww strony można będzei ściągać kampanie która włąśnie zaczyna powoli ruszać z zastoju.

+Quote Post
post 24-02-2005, 16:43
Post #14

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 1 974

No wlasnie przyszla do mnie delegacja w osobie Ghula i uzgadniamy plany strategiczne dotyczace strony. Ghul jest w trakcie pisania kampani, nie znam szczegulow bo bedzie ona wykorzystana na najblizszej sesji, ale potem ja zamieszcze ;) No i ja pisze poczatki gier czyli jak zaczac przygode i ewentual;nie rozbuduje to na jakis scenariusze. Nie wiem czy cos takiego istnieje ale jestem w trakcie tworzenia programiku do obliczania parametrow postaci. :wub:

z Powazaniem

BoS_kuna

ps. jk to moje inicjaly
+Quote Post
post 24-02-2005, 17:43
Post #15

Master of Disaster
Group Icon
Nr użytkownika: 431

czyli calkiem niezle sie zaczyna...wystarczy jeszcze znalezc jakis serwer ale moze przejdzmy z tematem na nasza tablice...zaraz zaloze teamt odnosnie strony wiec moze nie bedzie tak zle...
+Quote Post
post 25-02-2005, 13:32
Post #16

SHM-2
Group Icon

Bos_kunaJK zaczyna prace nad wspaniałą stroną Fallouta PnP. Ja więc zaczynam prace nad przykładowymi przeciwnikami nie wymienionymi w bestiarjuszu niedługo już test kampanii Pt. wielki syf .
Jeszcze dziś KunajJK zamieści dział który jak dobrze pójdzie zacznie się rozbudowywać błyskawicznie.
Niedługo może wyjdzie też parę fajnych wstępów pomysłów i mp3.

:arigato:

Ps: Nie lubie geografi ale to zło konieczne :rolleyes:
+Quote Post
post 25-02-2005, 17:39
Post #17

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 1 974

ufff ale wqrzaja mnie te windowsy, ale sie wkancu udalo wzucuc na serwer :]
www.fallout.abc.pl zalazek dzialu jeszcze map i podreczniak nie wzucilem bo total comander mi sie wykrzacza, mozliwe ze wiele bledow jesy i wogole strasznie biedna ta strona jest :/
+Quote Post
post 25-02-2005, 23:46
Post #18

SHM-4
Group Icon

eee... śliczna. Ja sie piszę na robienie oficjalnej strony, jak coś. Zaklepane. ^_^

Zaraz biorę się do roboty - nie starszne mi chłody, głody i mrozy! (nie spałem od dwóch dni ;)

Acha, ghul-150, na prawde dziekuję za zainstalowanie worda i poprawienie swoich postów. teraz już wiem, co pisałeś ;)

ps. nie można sciągnąć karty postaci ze strony
+Quote Post
post 26-02-2005, 00:49
Post #19

Zasłuszony
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 33

pewnie dlatego ze plik nie znajduje sie w katalogu download
co widac w ponizszym linku : http://members.lycos.co.uk/kunajk/download/ <-
+Quote Post
post 26-02-2005, 10:32
Post #20

SHM-2
Group Icon

Pamiętajcie że darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby wiec nie narzekajcie z łaski swojej.
Tak zgadzam się ze strona nie jest jakaś super extra ale kunajk mówi że prawdopodobnie poprawi ją.
Cieszmy się zatem że jest cokolwiek gdzie będzie można zamieszczać pomysły które będą weryfikowane.
+Quote Post

2 Strony  1 2 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 06-12-2019, 09:26