Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Gra po przejściu gry?

post 04-05-2009, 21:01
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 10 219

Ktoś mi kiedyś powiedział, że jest jakiś mod do Fallouta 1 umożliwiający grę po przejściu gry, prawda to? Jesli tak to gdzie mogę go ściagnąc, pytam bo nienawidze gier na czas, a w F1 jest go stanowczo za mało i ledwo co udało mi się ukończyc grę :/ Goniący czas moim zdaniem odbiera smaczku tej grze, gdyby nie to F1 byłby lepszy od F2. Czytałem tez tutaj na forum, że w F1 jest limit do 20 levela?! Jeśli to prawda to czy jest jakiś mod redukujący to. Z góry dzięki. :rotgut:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 04-05-2009, 22:15
Post #2

Newsman Shamo
Group Icon
Grupa: Newsman
Nr użytkownika: 1 895

Patch 1.1 znosi limit czasu. Zwyczajnie eliminuje atak mutantów na nasz schron jeśli się nie wyrobimy w czasie.

Link do patchy: http://www.nma-fallout.com/forum/dload.php...egory&cat_id=12

I nic mi nie wiadomo o żadnym sposobie na pozbycie się limitu poziomów w F1 (Ale może się okazać że przyjdzie Ausir i wyciągnie z kapelusza coś o czym wszyscy poza mną wiedzą :D)

I jak, jak na Teutatesa można się nie wyrobić w czasie w F1? Co trzeba robić żeby ten dany nam czas nie wystarczył? F1 wcale nie jest taki wielki, i nawet robiąc wszystkie dostępne zadania po kolei i tak się wyrobimy w czasie.

A limit poziomów po co znosić? Przecież na 21 i tak masz już większość umiejętności na max, i na pewno gra wcześniej zdąży się skończyć.

+Quote Post
post 04-05-2009, 22:23
Post #3

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 10 219

Dzięki za pomoc! W sumie nigdy nie zdarzyło mi się nie wyrobic, grę przeszedłem gdy pozostało mi 20 czy tam 30 dni. Piwo dla ciebie :beer2:
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 15-07-2019, 21:26