Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topic

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [MODY] Problem z Mapperem

post 07-11-2008, 12:24
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 8 625

Witam
Czekam właśnie na paczkę z Falloutem 3 i pomyślałem, że przez ten czas pogram sobie w 'dwójkę'. Wtedy naszła mnie ochota na pogrzebanie w plikach gry (pewne doświadczenie w modowaniu już mam- Gothic, Europa Universalis). Mam jednak spory problem, bo nie mogę uruchomić oficjalnego mappera.
Mój Fallout pochodzi z magazynu Click! i jest to chyba europejska wersja. Kiedy chcę uruchomić program to wyskakuje monit, że moja wersja nie jest kompatybilna... da się to jakoś obejść? Nie mam ochoty załatwiać sobie pirata :/
Pozdrawiam
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 07-11-2008, 16:24
Post #2

SHM-2
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 5 072

Nigdy nie byłem specem w tych, takich czy onych, ale podstawą jest tu chyba plik fallout2.exe - czy ktoś z obecnych sądzi, że przesłanie tego pliku z np. mojej wersji pomoże?
+Quote Post
post 08-11-2008, 21:51
Post #3

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 8 625

Raczej nie jest to kwestia exe'ka, bo kiedy zgrywam patcha US (a w nim jest plik exe) to mapper dalej się nie wczytuje ;/

EDIT: Plus jeszcze pytanie dot. skryptów: jak się zmienia położenie miast na mapie? Bo kiedy zmieniam wartość world_pos w city.txt gra wywala...

Tak na marginesie to tutoriali jak na lekarstwo a linki z FAQ częściowo nie działają...

Ten post był edytowany przez russ10: 08-11-2008, 21:56
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 21-10-2019, 20:45