Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Prototype

post 12-08-2009, 08:37
Post #1

Snajper Kontaktowy Ojciec Założyciel fMUDa
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 319

Aż dziw mnie bierze że nikt nic nie napisał. A to już miesiąc od polskiej premiery.

Gra jest naprawdę dobra [ jeśli ktoś sztuką niezobowiązującego tytułu].

Miasto jest duże [ niestety to znów NY] , umiejętności i combosów multum a i możliwości tyle ile graczy. CO prawda pod względem graficznym a szczególnie pod ilością detali GTA4 Prototype nie doścignie ale dzięki budującym klimat wstawką oraz naszemu bohaterowi gra o wiele bardziej wciąga.

Oprócz głównych misji mammy eventy [ najróżniejszych rodzajów ] gdzie możemy "walczyć" z pomysłowością programistów o 3 medale. Dodatkowo do tego miasto daje nam ciągła możliwość nienudzącej się rozpierduchy, poszukiwaniu 200 ladnmarków i bodaj 60 hitsów. Do tego jeszcze po mieście chodzą sobie ludzie którzy po skonsumowaniu "rozjaśnią" nam trochę naszą zawikłaną historie.

Ogólnie dla mnie gra bardzo dobra - odstraszać może jedynie cena - ale warto wydać każdą złotówkę.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 12-08-2009, 19:20
Post #2

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 3 430

gdzie możemy "walczyć" z pomysłowością programistów o 3 medale.
Nieprawda, bo designerów ;P Jako zawodowy designer wnoszę sprzeciw ;P A najbezpieczniej użyć słowa "twórców" lub "developerów" ;)

A wracając do tematu, spodziewałem się w tej grze, zgodnie z trailerami i zapowiedziami, fajnej fabuły, rozkmin na temat człowieczeństwa etc. Tymczasem fabuła, tak jak w F3 wygląda jak rodem filmów klasy B, dialogi są drętwe, a potencjał poznawania wiedzy ludzi, których pochłaniamy zmarnowano. Akcja fajna nawet, przy czym zbyt trudno jest zginąć i bohater o wiele za bardzo wymiata.

Spotkałem się z opinią że sporo lepszy jest mniej rozreklamowany Infameous. Tego jednak szybko nie sprawdzę, bo nie mam dostępu do PS3.
+Quote Post
post 13-08-2009, 08:55
Post #3

Group Icon

Co prawda to prawda że fabułą nie jest wyrafinowana a w momentami nawet staje się trywialna. Jednak dzięki licznym przerywnikom, dobrej muzyce i właśnie tej wszechpotęgi bohatera czuje przynajmniej klimat :P

No dobra Designer :P

A propo Infameousa:

"This game is nothing but a copy form many oterh games INCLUDING assassins creed and Prototype.....
this game is horrible and gets very boring after the first 5 mins.
not worth the money"

Takie recki mnie nie przekonują ... review też jakoś mało strawny - co innego być fajnym mutantem a w NY a co innego jakimś śmiesznym magiem.

+Quote Post
post 03-10-2009, 15:03
Post #4

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 799

inFamous jest niesamowity, polecam.
+Quote Post
post 06-11-2009, 22:53
Post #5

Group Icon

Jakieś szersza wypowiedz bo narazie inne netowe opinie mnie nie przekonuje a zrezygnowałem z pre-ordera mw2 i mam trochę kredytów.
+Quote Post
post 07-11-2009, 18:25
Post #6

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 354

No ING.com dal Infamous 9.2 , więc takie złe to chyba nie jest.
+Quote Post
post 07-11-2009, 20:02
Post #7

Group Icon

Ale oni dali tez f3 9.6 a DA:Początek 9.0 wiec wolał bym opinie niż ocenę.
+Quote Post
post 07-11-2009, 20:08
Post #8

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4 600

wracając do tematu...

Myślałem, że granie przypakowanym kozakiem mi się szybciutko znudzi, ale jednak nie. Świetna gierka. Słyszałem opinie, że miasto biedne, nie takie jak w GTA 4 itp. itd., ale co ma Prototype do GTA :D gierka zacna, ot co! Daje radochę rozpierducha ;) fajnie zagrać w coś takiego od czasu do czasu :) a i fabuła mimo prostoty wciąga nawet.
+Quote Post
post 08-11-2009, 19:56
Post #9

Group Icon

No i ja mam takie zdanie ze radosna rozpierducha czy to jako "dobry" czy to jako "zły" prawie nigdy się nie nudzi a to dzięki przeogromnym możliwością i dużej ilości kombinacji jakie nasz antyhero może wykonać.
Dla mnie ulubioną zabawa jest porwać helikopter wznieść się na maksymalny pułap a potem polować na inne helikoptery - tylko nie eliminować ich tylko ich załogę [ nie ma to jak przeskakiwać z heli na heli]
a gdy to się znudzi - pocisk i na dół. A na ziemie tez się os ciekawego znajdzie.
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 18-07-2019, 07:57