Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

7 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Oryginalne (nietypowe) koszulki Falloutowe, gotowe koszulki w klimacie Fallouta

post 19-12-2006, 15:46
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 946

Witam Panów serdecznie

Jestem współwłaścicielem firmy robiącej koszulki reklamowe głównie dla nurków a obecnie zaczynamy robić koszulki dla graczy. Pierwsza koszulke poświęcilismy grze kultowej a minowicie falloutowi nad którą ja i mój wspólnik wiele lat temu ( i czasem nadal ^_^ ) spędzilismy dnie i tygodnie.

<ciach!> tu możecie
zobaczyć koszulkę

http://shamo.gry-online.pl/agora/index.php...opic=6116&st=80
tu odpisałem dużego posta w sprawie koszulek, jakości i technologii oraz ceny

Bardzo mi zalezy na Waszych opiniach i współpracy. mam technologię, chęć i profesjonalnych grafików. Czekam na ruch z Waszej strony

koszulki mozna zamawiać przez arkusz kontaktowy w naszym sklepie

POSZUKUJEMY GRAFIKÓW KOCHAJACYCH GRY DO WSPÓŁPRACY :P

pozdrawiam

Legioner

Załącznik
Załączony obrazek
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 19-12-2006, 16:26
Post #2

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

Na czym polega współpraca ? ;] Ja mam agencję kreatywną ;] ...

Edit: temat o charakterze reklamowy nie bardzo mi się podoba na publicznym forum ...
Edit2: co innego współpraca a co innego zwykła chamska komercyjna reklama.
+Quote Post
post 19-12-2006, 19:17
Post #3

SHM-0
Group Icon

ok jeśli propozycja zrobienia koszulek według waszych pomysłów po duzo nizszej cenie niz Panowie wczesniej wyliczaliscie w innych miejscach tego forum to chamska reklama to dziś wieczorem likwiduje posta i temat i nie ma problemu. Lubie tą gre i sam noszę taka koszulkę jak wspominałem zrobilismy Fallouta pierwszego gdyz grywamy we wszystkie trzy części od lat. Ale skoro tak ... przykro mi i żegnam. :(

Legioner
+Quote Post
post 19-12-2006, 19:48
Post #4

Outlander
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 3 132

Skubany, ja gram od lat, a nie miałem przyjemności połupać w trzecią część Fallouta;P
Obsy jak mogłeś spławić kolesia z betą F3? XD
+Quote Post
post 19-12-2006, 19:54
Post #5

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

QUOTE (Legioner @ 19-12-2006, 17:32)
ok jeśli propozycja zrobienia koszulek według waszych pomysłów po duzo nizszej cenie niz Panowie wczesniej wyliczaliscie w innych miejscach tego forum to chamska reklama to dziś wieczorem likwiduje posta i temat i nie ma problemu. Lubie tą gre i sam noszę taka koszulkę jak wspominałem zrobilismy Fallouta pierwszego gdyz grywamy we wszystkie trzy części od lat. Ale skoro tak ... przykro mi i żegnam. :(

Legioner

Napisałem, że istnieje pewna subtelna różnica między szukaniem kogoś do współpracy i szukaniem osoby do wykonania koszulek, a komercyjną "mielonką" ...
+Quote Post
post 19-12-2006, 20:20
Post #6

SHM-0
Group Icon

ech .... potocznie trójką nazywam FT to chyba zdarza się prawda ? ale dla tych co mnie nie zrozumieli - wiem, że F3 nie wyszedł ... naprawde nie przeoczyłem tego faktu.

1. oczywiście, że moja działalność ma charakter komercyjny. Niestety nie stać mnie na zrobienie koszulki i rozdawanie jej za darmo fanom - moze kiedyś do tego dojdę , choc obawiam się, że i tak wolałbym pewnie coś dzieciakowi kupić.

2. Chamska komercyjna reklama no cóż - ma Pan parwo do oceny subiektywnej. Choć ja liczyłem na to ,że usłyszę czy nasz pomysł się podoba czy nie co się naszemu grafikowi udało a co nie itd... dlatego odwiedziłem to forum. Moge wkleić Panu linka do aukcji allegro moich najnowszych koszulek nurkowych nie musze narzekać. A gdyby akurat w tej koszulce kasa stałaby na pierwszym miejscu to widniałoby na niej coś z WOW'a a nie Fallouta nie sądzi Pan ?

3. Współpraca ... wymiana bannerów, dyskusja o koszulkach i wymyslenie wspólnego wzoru, potraktowanie ludzi z forum jak odbiorcy hurtowego gdzie cena koszulki spada do 21 zł ....itd. itp. Na tym forum były trzy inne topicki o T-shirtach. Jesli Panowie zajmujecie się sitodrukiem, robicie to dbając o jakość i na wysokogatunkowych koszulkach a nie na chinolach które po trzecim praniu mozna ubrać na misia, jesli znaleźliscie grafików czujących klimat i umiejacych wasze pomysły na papier i płacicie im za to ciężką kasę .... to chylę czoło.

Ale dziekuję za nauczkę myślę, że faktycznie trzeba pójść w czysta komercje typu SIMS, NFS, albo WOW i odpuścić sobie nawet kultowe niszowe gry bo ich fani wola siedzieć i narzekać zastanawiając się jak kupic koszulki poniżej 40 zł a jakakolwiek działalność w ICH dziedzinie postaraja się u....ć.

jeszcze raz ech ....

przepraszam za zajęcie czasu i miejsca

Legioner

P.S. dopiero teraz zrozumiałem o co chodzi .... zależy mi na Opinii graczy fallouta o koszulce i dlatego dałem link do sklepu, bo tu mogę wstawić grafike tylko do 50 Kb to nie za dużo można zobaczyć ... a tam jest 4 razy większa. Czy jak napiszę że przez 13 schron mozna ja obejrzec to będzie w porzadku ??

Ten post był edytowany przez Legioner: 19-12-2006, 20:52
+Quote Post
post 19-12-2006, 20:58
Post #7

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 930

QUOTE (Legioner @ 19-12-2006, 18:35)
Czy jak napiszę że przez 13 schron mozna ja obejrzec to będzie w porzadku ??

A skad!? Ohydna prowokacja i kryptoreklama! Skandal!

Oj cos mi sie wydaje, ze ktos tu lapie paranoje porownywalna do tej Soulcatchera... Syndrom Admina czy cos... :>
+Quote Post
post 19-12-2006, 21:01
Post #8

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 833

Obsy, nie przesadzasz trochę? Rozumiem wycięcie linka, ale człowiek złożył kulturalną ofertę, językiem, jaki rzadko spotyka się na tym forum, a został porównany z chamem i wbity w podłoże. To nie powiększanie penisa, czy praca za granicą - kwestia jest powiązana z tematyką forum.
Temat koszulek wypływał już kilkakrotnie i jakoś nic konkretnego nie udało się ustalić. Tu mamy możliwość omówienia i wpłynięcia na to, co będzie na koszulce, niezłą technologię i przystępną cenę. Ja jestem za.
+Quote Post
post 19-12-2006, 21:02
Post #9

SHM-1
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 17

hym... tak się zastanawiam... bo własciwie nie zrozumiałem bo zaczeliscie się kłucić i sens gdzieś się zatarł...

No powiedzmy, że któraś z osób w Community przygotuje lub ma już przygotowany wzór nadruku w kolorach black&white na koszulke. No i co teraz. Chcieli byscie sobie taki wzór nadruku wykorzystać i dac do swojej oferty? Jeśli dobrze rozumuję. Zauwazcie, że ludzie z tzw. community robia takie rzeczy dla siebie i nie w celach komercyjnych i to nie tylko dlatego, że tak im łatwiej, ale tez dlatego, że wszelkie elementy graficzne z gier i kampanii reklamowej sa chronione prawami autorskimi.

Inna sprawa, że szukacie grafika z community postapo, z którym chcieli byscie stworzyć jakiś fajny nadruk, który pewnie chciało by kupić masę luda z tego community. Zyskaliscie by w ten sposób pewien monopol :) ale jak by było fajne to czemu nie. Wy byście troszkę zarobili... a ludzie by się cieszyli... W sumie takie 20 zł. za koszulkę to nei tak drogo.

edit: czy tez chcecie kogoś znaleźć na zatrudnienie na zlecenie? :) może jakiś konkurs na wzór podkoszulka i osoba z najlepszym projektem wygrywa 500 zł. i przekazuje wam prawo do wzoru. :)

Co do tych koszulek co są teraz to mnie sie nie podobają :>
+Quote Post
post 19-12-2006, 21:03
Post #10

Snajper Kontaktowy Ojciec Założyciel fMUDa
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 319

jezu szarlatan jakis 3jecza nazywac Ft ! a kysz siło nieczysta !

A tak na powaznie to moze oldtownowcy sobie sklikaja koszulki orgow ? z jakimis wypasionymi graficzkami :)

Niszowe gry ? ehmm a ja mysle ze tu nie trafiles bo polska scena falla jest mocna i z pewnoscia ma wiecej fanow gotowych do zakupu koszulki niz fani sims !
Zreszta koszulka z simsami ... odpada chyba ze w japoni!

A co do tych koszulek to ja jednak wolalbym z szkicami z neuroshimy
no i oswiecilo mnie a co z prawami autorskimi jesli koszulki beda wykorzystywac grafiki z Falla ?
+Quote Post
post 19-12-2006, 21:10
Post #11

Outlander
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 3 132

Legioner - wiem, ze chodziło ci o TF, to też był żarcik, żart;]
A 2 dyszki za gramaturę 155 to atrakcyjna cena. Inna sprawa, że grafika załączona w innym Twoim topicu jest w słabej rozdziałce, po powiększeniu w irfan wiev i stwierdzeniu co się na niej znajduję jestem na nie, akurat motyw nie bardzo mi się podoba, ale jakby cuś fajnego było to hmm...
+Quote Post
post 19-12-2006, 21:11
Post #12

SHM-0
Group Icon

Panowie ja naprawde nie chcę się narażać na dzień dobry Adminowi itd. Tu nie o to chodzi. Po prostu chciałem się poradzić ludzi, którzy na Falloucie zjedli zęby ^_^ W ten sposób poprzez 13 schron trafiłem tutaj. I tyle beż żadnych numerów, nie jestem szpiegiem z krainy deszczowców :)

czy chodź jeden z Was obejrzał koszulke i może mi powiedzieć czy dobralismy dobre hasło i symbole z gry i czy zachowalismy klimat ?

pozdrawiam

Legioner

P.S. oczywiscie, że jako firma nie możemy zrobić koszulek żywcem zerżnietych z gry i nie ma takiej potrzeby. Ale można zrobić koszulki osadzone w klimacie świata fallout bez łamania praw autorskich.

Ten post był edytowany przez Legioner: 19-12-2006, 21:16
+Quote Post
post 19-12-2006, 21:19
Post #13

SHM-1
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 17

QUOTE (Legioner @ 19-12-2006, 19:26)
czy chodź jeden z Was obejrzał koszulke i może mi powiedzieć czy dobralismy dobre hasło i symbole z gry i czy zachowalismy klimat ?

Mnie po prostu nei podoba się podejscie do tematu z Humorem... Klimat oczywiście, że jest, ale ludzie róznie do tego podchodzą. Gościu w w pancerzu wspomaganym jest jakis taki chuderlawy ;) ale ujdzie, ale te ghoule to już boki zrywać... no właściwie... nie jest źle...

napis war, war never changes... o i to mi nie pasuje, tekst jest poważny a te ghoule maja tak rozbrajające miny, że zaraz widać wybicie z klimatu :]

Jak War War never changes to już lepiej ten grzybek nuklearny i ruiny i jakąs samotną postać... no btw, tu tez daliście za duzo detali w ten nadruk. Wszystko zlewa się... te ghoule z tym gostkiem w APA osobno, i ruiny z grzybkiem z napisem war... to by mogły być dwie fajne podkoszulki

ps.
jak słabo widzicie obrazek sugeruję odwiedzenie [13S] :D
+Quote Post
post 19-12-2006, 21:40
Post #14

Fallout Corner
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 352

Ja osobiście uważam, ze za duzo sie dzieje na tej koszulce...swiat Fallouta to glownie pustkowia, spokojnie wrecz flegmatycznie uplywajacy czas. A autor chcial jakby wszystko naraz zawrzec na jednym obrazku :)

IMHO widok samochodu dostepnego w F2 przemierzajcy pustkowia bylby w miare klimatyczny chyba :) Albo wrota od krypty...poprostu to musialby byc jeden element, a nie kilka polaczonych...

A swoja droga mysle ze koszulka w klimacie OldTown (konwentu post-apo) znalazla by popyt w granicach przynajmniej 50 sztuk, co jest chyba dosc spora iloscia ? Jezeli koszulka nie jest chinska to za 21 zl sam bym ze dwie zamowil :)
+Quote Post
post 19-12-2006, 22:01
Post #15

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

Powiem tak (a właściwie to sobie ponarzekam): Jak to już zostało powiedziane, trochę za dużo elementów na tym nadruku. Sam żołnierz w pancerzu wspomaganym (jakoś stylizowany na VD) moim zdaniem by wystarczył, gdyby go w miarę realistycznie, z zachowaniem kanonu pokazać. To, co widać jako pancerz wspomagany na koszulce, jest jakąś w zasadzie mutacją tego z FT z czymś nieznanym bliżej szerszej publiczności. Na przykład: hełm wygląda IMHO jak zapuszkowana głowa Aliena, ta pelerynka i łańcuch nie pasują za bardzo do trzynastki. Do ghuli też się przyczepię: jakoś takie mało dramatyczne... Nie mówię, że tę koszulkę skreślam, w żadnym wypadku. Na pewno znajdą się ludzie, którzy chętnie ją kupią, ale gdyby nawiązywała bardziej do F1, ewentualnie (ale niekoniecznie) F2, a nie FT, to grono potencjalnych nabywców poszerzyłoby się zapewne. To tyle, jeżeli chodzi o moje zdanie. Samego pomysłu gratuluję, mam nadzieję, że idea się rozwinie. Pozdrawiam.
+Quote Post
post 19-12-2006, 22:04
Post #16

Hammer Man
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 96

Humor.... błech, bzdura, IMHO to powinno mieć klimat, a to coś.. powiedzmy że mi to nie pasuje i pozostawmy bez komentarza.
+Quote Post
post 19-12-2006, 22:31
Post #17

SHM-0
Group Icon

no dobrze koszulka została zrównana z ziemią i przyjmuję ten fakt jak widzę staym wyjadaczom nie podeszła 8] Na szczęście kilku innym osoba przypadła do gustu więc bardzo w plecy nie będę. Ale, że z doświadczenia wiem iż siedzenie w koncie i ciche łkanie jest mało konstruktywne więc pozwolę sobie zapytać co proponujecie ???

I tu ukłon w strone adminów czy jest mozliwe zebranie tutaj propozycji koszulek a następnie zrobienie sondy i wybranie tej która Wam się spodoba ? nastepnie po wybraniu jej zamówienie u profesjonalnego grafika i zatwierdzenie ostatecznej wersji przez Was. To sa koszty ale ja je poniosę. Co do kosztów jeśli mówimy powaznie to na cene 21 zł pozwalam sobie przy dwukrotnym nadruku jednostronnym biało/czarnym lub max 2 kolorowym przy ilosci 50 sztuk. Tu wiadomo, że jest ryzyko. Co innego gdy koszulki bierze ode mnie sklep a co innego gdy powie tak 51 graczy na forum a kupi ... 3 :lol:
Ale to ryzyko biorę na siebie jeśli zobacze, że traktujecie sprawę poważnie i jest zainteresowanie tematem.

Przemyslcie sprawy i czekam na konstruktywne opinie. A co do grafiki ja moge zrobić koszulke w klimatach Fallota ale nie mogę skopiować artów z gry więc to że coś jest do czegoś podobne a nie identyczne to nie zarzut. W tym kraju firmy uważaja , że to nie jest reklama gry tylko ... sam nie wiem co bo konkurencja dla nich żadna ...

Pozdrawiam

Legioner

Ten post był edytowany przez Legioner: 19-12-2006, 22:33
+Quote Post
post 19-12-2006, 22:48
Post #18

Snajper Kontaktowy Ojciec Założyciel fMUDa
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 319

ja jestem tego samego zdania co Czechu .
jeden element do tego gustowny napis dobrana czcioneczka i sflo...
Co do sprzedarzy koszulek OTowych to hmm to by mog byc interes ... ile bylo na ostatnim ot ludzi ? 160 ? no powiedzmy ze tak 50% sie przymusi do kupna :)
Pozatym zawsze org moze cos kupic na nagrody bo anwet 30 zł to nie za duzo :)
Albo możesz sponsorowac OldTown :P
+Quote Post
post 19-12-2006, 23:15
Post #19

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

QUOTE (Wolv @ 19-12-2006, 19:16)
Obsy, nie przesadzasz trochę? Rozumiem wycięcie linka, ale człowiek złożył kulturalną ofertę, językiem, jaki rzadko spotyka się na tym forum, a został porównany z chamem i wbity w podłoże. To nie powiększanie penisa, czy praca za granicą - kwestia jest powiązana z tematyką forum.
Temat koszulek wypływał już kilkakrotnie i jakoś nic konkretnego nie udało się ustalić. Tu mamy możliwość omówienia i wpłynięcia na to, co będzie na koszulce, niezłą technologię i przystępną cenę. Ja jestem za.

Wolv mi nie chodziło o to co jest napisane powyżej tylko o to co było napisane w temacie do którego prowadzi link - szkoda tylko, że Legioner skasował tą wypowiedź.
+Quote Post
post 19-12-2006, 23:41
Post #20

SHM-0
Group Icon

Ja nie skasowałem tego linku do drugiego forum proszę zobaczyć w historię serwera (niestety nie znam się na tym - czy to mozliwe) podejrzewał że ktoś go ciachnął jako spam albo drugi post w tym samym temacie na innym topicu. Ale to chyba mało wazne cieszę się, że normalnie rozmawiamy bo się zestresowałem na początku trochę ^_^

Acha Panowie gdybyscię chcieli robic grafiki to :

wszystko co zawiera cienie - format tif w wysokiej rozdzielczosci (6000x5000) na przykład

wszystko co jest znakiem graficznym (biało - czarne kontrast) w corelu paleta cmyk.

Inaczej drukarnia mnie obedrze na przerysowywaniu a ja niestety tego nie potrafię :(

Ten post był edytowany przez Legioner: 19-12-2006, 23:45
+Quote Post

7 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 13-12-2019, 00:27