Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Nowy tool do FO2

post 09-07-2005, 16:23
Post #1

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 878

Napisałem dzisiaj taki mały programik do zmieniania pozycji startowej na mapie świata. Program jest w wersji testowej, więc mogą się zdarzyć niedogodności.
Program waży około 215 kB i można go zasysać ze strony www.fmc.prv.pl z działu [Tools] dla Fallout2 oraz ze strony www.vault.glt.pl z działu [download]. Mam nadzieję, że się komuś przyda.
W razie pytań i problemów proszę najpierw poczytać plik readme.txt ale chętnie odpowiem również na wasze pytania.

Edit:

UWAGA!
Kolega Lich zapisał w komentarzu do newsa na FMC, że w tym pliku może znajdować się wirus. Nie wykluczam takiej możliwości jednak chiałbym oświadczyć, że program przed uploadem był sprawdzany dwoma antywirusami i żaden wirus u mnie nie został wykryty. Gdyby jednak rzeczywiście tak było, to wszystkich przepraszam za to niedopatrzenie i postaram się sprawdzić ten programik ponownie kilkoma innymi antywirusami i podać o tym informację. Z drugiej strony, program jest spakowany UPX-em, więc jeśli ktos ma włączone heurystyczne wykrywanie antywirusów to może się zdarzyć, że antyvir będzie coś tam krzyczał.

pozdro4all
Cubik

Ten post był edytowany przez Cubik: 11-07-2005, 08:23
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 10-12-2019, 14:23