Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Czas na Community ;]

post 27-01-2006, 17:30
Post #41

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 851

CYTAT
(tniemy teraz skorke, ktora pokazywalem na naszym Forum publicznym jakis czas temu)

mozesz linka podac? ciekaw jestem
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 27-01-2006, 17:40
Post #42

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 1 766

CYTAT
lol, bez obrazy Swiety, ale prosze przeczytaj jeszcze raz co napisalem. To jest proste - jezeli Obsy bedzie traktowal AF Community jako konkurencje na pewno zniknie nasza wpolpraca pomiedzy servisami - tylko o to tutaj chodzi. Jezeli myslisz ze to jest ostrzezenie to grubo sie mylisz, uwierz mi ze przez kilka miesiecy ja musialem ponosic bardzo wiele decyzji i wiem na czym to polega - mozna mi uwierzyc w przyszlosc, tak samo jak mozna olac to co mowie - i robic swoje.

Nie chodzi o konkurencję... raczej o ton całego tamtego akapitu, coś w stylu "Niedługo będziemy wielcy i silni, lepiej się do nas przyłączcie bo potem będzie za późno."
+Quote Post
post 27-01-2006, 17:41
Post #43

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 297

CYTAT

mozesz linka podac? ciekaw jestem

Jest to pierwsza skorka - robiona na szybko (chyba tydzien), wiec duzo nie wymagam.
<szuka w tym gaszczu...> http://www.burzuj.svx.pl/index.php?showtop...indpost&p=81826

CYTAT

Nie chodzi o konkurencję... raczej o ton całego tamtego akapitu, coś w stylu "Niedługo będziemy wielcy i silni, lepiej się do nas przyłączcie bo potem będzie za późno."

Interpretuj sobie to jak uwazasz :)
+Quote Post
post 27-01-2006, 17:52
Post #44

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

takie sobie powiem szczerze ... bije z tego pewna megalomania ... a jesli mam sie wypowiedziec w kwesti samej grafiki - jako wykonania to raczej przerost formy nad trescia.
+Quote Post
post 27-01-2006, 17:56
Post #45

SHM-3
Group Icon

mnie to bardziej na diablo wygląda :P
+Quote Post
post 27-01-2006, 18:02
Post #46

SHM-3
Group Icon

Panowie - zdaje sobie z tego sprawe :) - a to co tam widac to jest WIP, co chyba napisalem w Tawernie. Dziekuje za konstruktywne komentarze ;)

btw Obsy - to jest pierwsza skorka a layout portalu community pierwszy layout jaki Cerebrate zrobil w swoim zyciu - miej to na uwadze, niestety nie mam pieniazkow by zrobil to jakis profesionalista, ja pomagam ludziom oni pomagaja mi. Staraj sie na to patrzac tak, ze robila to osoba nie doswiadczona, ktora dopiero sie uczy.

co do diablo, moze widocznie nie trafilem z zalozeniami kolorystyki forum - ale jak mowie to jest WIP, reszte poprawiac bedziemy po pocieciu juz w "runtime" ;) - wszystko pokolei, nie da sie tego zrobic raz a dobrze (zreszta wszystko w projekcie gry tak wyglada)
+Quote Post
post 27-01-2006, 18:17
Post #47

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

Wczesniej pisales ze poprzez nowy layout chcecie byc bardziej profesjonalni ? to jak ma sie do tego:

CYTAT
pierwszy layout jaki Cerebrate zrobil w swoim zyciu

i to :

CYTAT
Staraj sie na to patrzac tak, ze robila to osoba nie doswiadczona, ktora dopiero sie uczy.

Dla mnie layout na szybkieto to cos co zrobilem w 2 gora 3 godziny ... a zajmuje sie grafika juz spory kawalek czasu i pewne osiagniecia w tej dziedzinie mam - dla przykladu layout - http://shamo.gry-online.pl/ powstal w 3 godziny taki jaki tam jest ... a byl robiony ponad rok temu. Teraz mysle ze zrobilbym cos innego w podobnym klimacie znacznie szybciej, inna sprawa to ze mam chroniczny brak czasu.
+Quote Post
post 27-01-2006, 18:26
Post #48

SHM-3
Group Icon

CYTAT

Wczesniej pisales ze poprzez nowy layout chcecie byc bardziej profesjonalni ? to jak ma sie do tego:

Skorka Community Obsy to nie jest wszystko co mamy przygotowane i jeszcze raz Ci przypomne ze to jest WIP. to ze Ty zrobisz taki layout w 3 godziny, nie oznacza ze czlowiek ktory studiuje + ma sesje moze to zrobic w takim samym okresie czasu, zreszta nie wiem po co sie tu klucimy... Ty == calkiem inna liga. Btw. Na pewno ta skorka jest bardziej profesionalna niz to co mamy teraz. I moze jeszcze raz przypomne: to jest WIP - poczekaj az wystartujemy z tym wszystkim, moze mile sie zdziwisz.

CYTAT

Dla mnie layout na szybkieto to cos co zrobilem w 2 gora 3 godziny ... a zajmuje sie grafika juz spory kawalek czasu i pewne osiagniecia w tej dziedzinie mam - dla przykladu layout - http://shamo.gry-online.pl/ powstal w 3 godziny taki jaki tam jest ... a byl robiony ponad rok temu. Teraz mysle ze zrobilbym cos innego w podobnym klimacie znacznie szybciej, inna sprawa to ze mam chroniczny brak czasu.

Obsy Ty jestes profesionalista w tej dziedzinie, zauwaz ze wszystkie dobre layouty projektow jakie widzialem zrobiles albo Ty albo Eltoro.

i ps. Pamietaj Obsy ze mam ludzi takich jakich mam - robie dla nich wszystko i odwrotnie - jezeli mialbym np. Ciebie badz Eltora w ekipie, jestem pewny ze ta skorka bylaby calkowicie inna - ale tak naprawde nie macie tyle czasu/checi/cokolwiek by pracowac ze mna, a Cerebrate jest mistrzem w tworzeniu artow - go na pewno nie wyprzedzisz w tym, potrafi zrobic 5-7 porzadnych artow w dzien - i tak kiedys pracowal - tak zaczynal., teraz stara sie wkroczyc w wyzsze sfery grafiki - a ja chce mu dac szanse.

ps2. Co do poprawek na skorce to jedynie poprawiamy widocznosc danych rzeczy, tak samo jezeli chodzi o portal - w zalozeniach nic nie bylo o tym by srorka forum i layout portalu community walil na kolanach - sa to rzeczy bardziej "informacyjne", z szybkim dostepem do informacji, grafika ma byc przyjemna dla oka. Zanim zaczniesz dalej komentowac prosze bys poczekal az wszystko poprawimy, wtedy znow bedziesz mial pole do konstruktywnej krytyki.
+Quote Post
post 27-01-2006, 18:36
Post #49

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

CYTAT
czlowiek ktory studiuje + ma sesje

To tez do mnie nie przemawia :) ja również studiuje a właściwie kończe - sesja przedmna - pirze prace inż i w maju sie bronie. Do tego mam stałą robote i po pracy zajmuje się grafiką dla swoich klientów ... mogłbym jeszcze tak ciągnąć ile to ja mam obowiązków itd. ale to do niczego nie prowadzi - chciałeś usłyszeć opinie to ją wyraziłem, teraz poczekam na dalsze efekty.

Co do tego, że w ekipie nie masz mnie ani Eltora ... tez nie zmienia niczego :) można poprosić o niezależną opinie/ konsultacje fachowca ;P
+Quote Post
post 27-01-2006, 18:40
Post #50

SHM-3
Group Icon

CYTAT

Co do tego, że w ekipie nie masz mnie ani Eltora ... tez nie zmienia niczego  można poprosić o niezależną opinie/ konsultacje fachowca ;P

No i wlasnie ja dostalem ;) jak bedzie update zarzuce Ci na priva layout to siem wypowiesz
+Quote Post
post 27-01-2006, 18:42
Post #51

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

okie - z niecierpliwością będę go oczekiwać ;P
+Quote Post
post 09-03-2006, 13:53
Post #52

Outlander
Group Icon
Nr użytkownika: 3 132

Hehe, przeczytałem wszystkie posty w temacie i jestem rozbawiony niezmiernie. Pojęcia nie mam, czemu niektórzy robią sceny o rzekomą "konkurencję", uczciwa rywalizacja jest zjawiskiem zdrowym, z korzyścią dla userów obu serwisów. Jeśli Afterfall Community urośnie w siłę i zagrozi pozycji Shamo na polskiej scenie to fajnie. Bynajmniej dla użytkowników, gdyż wymusi to nowe inicjatywy, poprawę jakości etc. Nie wiem, czego tu się obawiać, jeśli powstaną jakieś bzdurne podziały w stylu: ja jestem lepszy, bo udzielam się na shamo - będzie to świadczyło tylko o poziomie intelektualnym jegomościa. Im więcej ludzi zainteresowanych tematyką postapo tym lepiej. Coniektórym userom (znaczy użytkownikom, żeby nie było, że nie przetłumaczyłem) radzę przemyśleć straszliwie fajną maksymę: "żyj bez ciśnień, poluzuj tam, gdzie Cię ciśnie". Pozdro.

EDIT: co do layoutu AFC, IMO bardzo dobry, trzyma klimat, nie wali po oczach.

Ten post był edytowany przez Micronus: 09-03-2006, 14:01
+Quote Post
post 20-04-2006, 17:01
Post #53

SHM-3
Group Icon

no i kiedy to community?
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 06-12-2019, 13:26