Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> McGywer, pluskwa i magnetofon...

post 06-05-2009, 14:39
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 10 219

Po przyjściu do złomowa wziełęm zadanie od Gizma, czyli zabicie McGywera. Następnie powiedziałem o tym swojej niedoszłej ofierze, no i wziełęm zadanie nakablowania Gizma, dostałem pluskwę i magnetofon. Wróciłem do Gizma i próbując z nim pogadac mam tylko dwie opcje od wyboru, albo powiedź mu że go zabiłem, po czym mnie spławi gdyż nie mam jego nieśmiertelnika, albo powiedziec mu że jeszcze go nie zabiłem, a w solucji czytałem, że trzeba zapytac go dlaczego chce zabic Killiana a magnetofon uruchomi się automatycznie, sęk w tym że nie mam tej opcji dostępnej. Dostałem także pluskwę, próbowałem ją użyc na każdej osobie w otoczeniu Gizma i na każdym meblu, i nic. Więc, czy istnieje jakaś możliwośc wykonania tego questa?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 06-05-2009, 15:01
Post #2

SHM-2
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 5 072

pluskwy nie używasz na czymś, okradasz Gizma ale zamiast zabierać mu coś, wrzucasz mu do kiszeni tą pluskwę i wracasz do MCGuy... ee... Killiana ;]
+Quote Post
post 06-05-2009, 15:52
Post #3

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 816

To dlatego, że przechodzisz quest od tyłu. Najpierw "miałeś" zobaczyć próbę zabicia Killiana i przyjąć od niego quest a dopiero potem przyjąć zlecenie od Gizmo.

Widocznie nikt nie pomyślał o tym, by sprawić by pytanie czy już zabiłeś Killiana liczyło się jako dowód.
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 22-07-2019, 17:05