Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Kontakt z administracją forum, Wewnętrzne wiadomości nie działają

post 11-03-2019, 10:42
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 729

Cześć wszystkim zainteresowanym!
Chciałem dzisiaj napisać kilka słów do Obsydiana, ale okazało się, że wysyłanie prywatnych wiadomości na forum nie działa. Nie będę się więc zbytnio rozwodził nad tym, o co mi chodzi. Nie poszło prywatnie, wkleję moją wiadomość w nowy temat na forum, z szczerą nadzieją, że dotrze ona do któregokolwiek z adminów.

Cześć!
Nie było mnie tu bardzo długo i trochę mi smutno, kiedy widzę, jak stare forum wymarło. Nie mniej zawsze byłem optymistą, tak że i tym razem wierzę, że tu się wszystko może zmienić.
W moim życiu zmieniło się bardzo dużo. Jak zawsze jednak kurczowo trzymam się życia i pracuję, aby się rozwijać. Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu w rekonstrukcję historyczną, zająłem się kilkoma rzemiosłami, w tym szyciem wyrobów ze skóry, zdobieniami i kowalstwem.
Od dwóch lat mam własną kuźnię, która z wieloma przygodami wylądowała w końcu w garażu na Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Na początku działałem wyłącznie w zakresie "douczania się" zawodu. Kułem głównie proste noże, ozdobne świeczniczki, czasem narzędzia kowalskie, których aktualnie potrzebowałem. W ostatnim czasie jednak doszlifowałem moje umiejętności na tyle, aby zająć się dużo ciekawszymi projektami.
Najnowsze rzeczy to miedziane i mosiężne inkrustacje, ale również praca ze stalą CrV.
Czas więc przejść do sedna mojej sprawy. Czasem wykuwam na zlecenie duże noże i maczety. Zazwyczaj używam stali resorowej, choć chciałbym dodać teraz stal CrV. Nie wszystko co robię jest w stylu średniowiecznym. Obecnie pracuję nad nożami z kluczy płaskich i oczkowych. Wyglądają ambitnie i zdecydowanie pasują do klimatów post-apo.
Pierwszą sprawą jest, czy mogę zamieszczać ogłoszenia o mojej bieżącej produkcji i ofercie (ale wyłącznie w klimatach post-industrialnych i post-apo) na łamach forum?
Drugie pytanie jest równie istotne - która tablica nadawałaby się najlepiej dla takiego wątku? Nie chcę robić z forum śmietnika, a wiem że rękodzieło ma swoje zasłużone miejsce w post-nuklearnym świecie.
Pozdrawiam niemal z zaświatów
Kuba "Dziku" Wróblewski

PS: Nowo otwarta stronka mojej kuźni to
https://www.facebook.com/Officina-Ferreria-...94922590573236/
Jest tu zaledwie malutka część moich dotychczasowych i obecnych prac, ale mam nadzieję, że się rozwinie.

Przybywajcie przyjaciele, nasz czas nadchodzi!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 06-06-2019, 20:52
Post #2

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

QUOTE(Lesto @ 11-03-2019, 10:42)
Cześć wszystkim zainteresowanym!
Chciałem dzisiaj napisać kilka słów do Obsydiana, ale okazało się, że wysyłanie prywatnych wiadomości na forum nie działa. Nie będę się więc zbytnio rozwodził nad tym, o co mi chodzi. Nie poszło prywatnie, wkleję moją wiadomość w nowy temat na forum, z szczerą nadzieją, że dotrze ona do któregokolwiek z adminów.
Przybywajcie przyjaciele, nasz czas nadchodzi!
*

Pisz na quahox@gmail.com
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 21-07-2019, 10:08