Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Straz Nocna

post 05-08-2007, 18:34
Post #41

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

Ja już im po chrześcijańsku ;) wybaczyłem... więc dlaczego nie? W końcu każdy ma prawo naprawić swoją pomyłkę. Ale jeżeli jeszcze kiedykolwiek zrobią coś w tym stylu - chociażby najmniejszego kalibru - to za mordę, pod ścianę i rozstrzelać.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 05-08-2007, 19:17
Post #42

Hetman Wielki Wąsaty
Group Icon
Grupa: Crossroads
Nr użytkownika: 2 951

QUOTE(Spicmir @ 05-08-2007, 17:16)
jestem za . dlaczego bo o WST nie bylo glosno jak na forum tez piracili :P i nikt im szansy dawac nie musial a SN to nie jest zla strona a muza nie jest debilem. ... chyba
*

WST? WaSTeland? Jeśli tak to może jakiś dowód?
+Quote Post
post 05-08-2007, 21:05
Post #43

Snajper Kontaktowy Ojciec Założyciel fMUDa
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 319

usunęliście topic wiec juz nie ma ale gadałem z kimś to sie przyznał ze tak było wiec nie wiem po co to rozdrapywać. szczegolnie ze temat jest inny a pytanie jeszcze innksze :P
+Quote Post
post 05-08-2007, 22:28
Post #44

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 878

Też daję SN szansę, tylko niech się postarają chłopaki. Niech wyciągna wnioski z popełnionych błędów.
Muza, zrób jak ci radziłem w PM-ach i na OT.
+Quote Post
post 06-08-2007, 00:11
Post #45

Schronowy Inżynier
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 1 923

Hmm... szansę w czym i na co? Chyba na to by nie zrobili tam kolejnej wtopy, która znowu będzie zwalana na UKŁAD, SZARĄ SIEĆ POWIĄZAŃ, niewyspaną nockę czy kogoś trzeciego. W ostateczności na tą wredną świnię Squonka :D

Jakby tam zapominali, że ich dwie wtopy zostały wykryte i przebadane wspólnymi siłami ludzi z Outpostu i Trzynastego Schronu 8]

Ale skoro ma być dana szansa to niech będzie - w końcu tu żaden klub mędrców nie siedzi, ale jedynie ludzie którzy to lubią robić to co lubią - i lepiej lub bardziej starają się to wykonywać.

Mam nadzieję, że:
- zostaną poprawione na stronie SN wszystkie te wszystkie koszmarne błędy ortograficzne, które no sami wiecie - raczej nie powodują, że śmiało można uznać stronę SN za godną stania w szeregu resztą KSF
- newsy nie będą wariacjami tekstów już gdzieś zamieszczonymi - jak ostatni o nowej stronie F3 - teraz mocno wyedytowany - że jak ktoś tam piszący newsa, będzie chciał "gwizdnąć" gotowy tekst to zrobi to w formie wyraźnego cytatu - a nie "poetyki" jaką uprawiał niejaki Vault Dweller w swoim FuWie :lol:
- że słowa krytyki, które padły na Shamo w kierunku SN zostaną pokornie przyjęte i przemyślane - a nie przyjęte jako "ataki na przedmurze chrześcijaństwa" ;)

I tyle - a tak to niech każdy sobie płynie swoim szlakiem - byle nie wchodził w kurs innym :)
+Quote Post
post 06-08-2007, 00:23
Post #46

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 618

Dzięki za ta szanse tera będę robił wszystko z głowa a jak coś nie wiem to zgłoszę sie do kogoś kto wie mam nadzieje ze nie będę go wk za bardzo bo on jest często zajęty a tylko do niego mam tylko kontakt ale co tam. Naprawdę dzięki za ta szanse wam wszystkim.

1- Błędy ortograficzne są już powoli poprawiane.
2- Newsy takie jak sie pojawił na stronce "o nowej stronie F3" fakt był źle zrobiony ale został niezwłocznie poprawiony jak zauważyłem podobieństwo.
3- Jak coś nie wiem to sie pytam :P

Będę musiał chyba wam po :beer2: postawić za rok na O.T. ze jeszcze dajecie szanse SN, tylko jedno mnie zastanawia czemu ja nie piłem z Cubikiem ? (dobrze sie ukrywał?:P)

Ten post był edytowany przez muza12k: 06-08-2007, 00:39
+Quote Post
post 20-08-2007, 00:15
Post #47

Silent Spamer
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 1 527

Ja już im po chrześcijańsku wink.gif wybaczyłem... więc dlaczego nie?

Ja nie widze tak scislego zwiazku miedzy wybaczaniem a kara :) Wybaczyc masz nakazane, a i kare nalozyc trzeba :) Pokuta :)

Przykladem moze byc postapienie Jana Pawla II wobec zamachowca :)

Ale to nie ma sie jakkolwiek do tematu, wiec sry za ot ;]
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 15-12-2019, 19:22