Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Wasteland Merc 1 i 2 - Mody dla Fallout2, mody zmieniające całą grę

post 10-03-2007, 00:27
Post #21

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 878

W modach WM 1 i 2 nie ma tzw Starszej, nie ma fabuły. Ty, gracz, jako najemnik sam tworzysz "fabułę" grając i odkrywając coraz to nowe miejsca. Wypełniasz zadania, jakie zlecają różni ludzie w miastach i zdobywasz sprzęt i kasę, pokonujesz coraz to mocniejszych wrogów. Mody te nie mają zakończenia jako takiego, jak na przykład F1 czy F2.

EDIT:
Patch ulepszający moda WM1 jest już w produkcji :D

16-10-2006 - stan prac nad WM1 patchem oceniam na około 75% - pozostały skrypty sprzedawców

EDIT2:
Patch ulepszający moda WM1 ciągle w produkcji

9-12-2006 - stan prac nad WM1 patchem oceniam na około 85% - pozostały random encountery na worldmapie

EDIT3 (09-03-2007):
Patch ulepszający moda WM1 ciągle w produkcji, ale ... prace nad nim wstrzymane na czas ukończenia innego projektu do tworzenia którego zostałem przyjęty. Po ukończeniu tego projektu będę kontynuował tworzenie dodatku ulepszającego WM1.

Poza tym chciałbym poinformować, że dodatek do WM1 tak długo robię, bo wprowadzam więcej zmian niż pierwotnie zamierzałem, ale przez to mod ten (w oryginale mało ciekawy) stanie się bardziej interesujący.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 10-03-2007, 02:06
Post #22

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 816

Świetnie :D . Chętnie go wypróbuję jak go skończysz :) .
+Quote Post
post 13-06-2007, 13:46
Post #23

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 870

witam. zainstalowalem sobie F2 PL v1.02 i sciagnalem tego moda + dodatek VaultNet, no i wg. instrukcji podmienilem pliki tak jak trzeba. uruchamiam gre i NIC. nie zmienilo sie menu, nie dziala mod wogole. co robie zle? czy ten mod nie dziala z wersja PL fallouta?
+Quote Post
post 13-06-2007, 15:01
Post #24

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 308

na pewno dziala na polskiej wersji jezykowej, poniewaz na takiej wlasnie w niego gralem. Proponuje zagłebić się w readme, bo z tego co pamietam togdzies tam byl jakis szkopol ... badz zaczekac moze ktorys z naszych naczelnych moderow ci pomoze.

Ten post był edytowany przez BooN: 13-06-2007, 15:02
+Quote Post
post 13-06-2007, 18:40
Post #25

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 241

To głupio zabrzmi, ale może źle podmieniasz pliki ? Wystarczy podmienić cały plik Data bez ręcznych kombinacji (tak samo przy dodawaniu VN). Powiedz jeszcze, skąd zassałeś tego moda.
+Quote Post
post 23-10-2007, 16:28
Post #26

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 5 160

Jak w Wasteland Merc 2 robic przedmioty? plz pomorzcie
+Quote Post
post 23-10-2007, 19:20
Post #27

SHM-1
Group Icon

trzeba po prostu rozmawiać z ludźmi w miastach, oni dają zlecenia za wykonanie których otrzymuje się nagrody w formie pieniężnej bądź jakiś przedmiot, i poszukać handlarzy a także ludzi, którzy wykonują przedmioty i amunicję za jakieś dobra im przekazane. Przedmioty potrzebne do wykonania amunicji czy drugów trzeba też szukać w lokacjach, w których walczy się ze stworami.
Chodzić, eksplorować, szukać i walczyć.
+Quote Post
post 23-10-2007, 23:10
Post #28

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 241

No i przy zainstalowanym dodatku jest tamto Wartech Facility, gdzie można robić przedmioty w specjalnym urządzeniu. O twoich patchach nawet nie trzeba wspominać, Cubik, bo bez nich to w tym modzie człowiek niczego się nie dorobi :D
+Quote Post
post 24-10-2007, 00:20
Post #29

SHM-1
Group Icon

Jej, dzięki, nie sądziłem że ktoś będzie korzystał z moich patchy :D
BTW: właśnie przy okazji chciałem zakomunikować, że dzisiaj zacząłem testowanie nieukończonego aczkolwiek ciekawie się zapowiadającego dodatku do WM1, tego o którym kilka postów wyżej i wiele miesięcy temu pisałem i nie skończyłem, myślę że moje dzisiejsze granie przyśpieszy ukończenie tego dodatku.
Potrzebna będzie tylko jedna osoba potrafiąca przetłumaczyć niedużą ilość tekstów z polskiego na angielski i mógłbym pierwszą wersję dodatku po kilku poprawkach wypuścić do grania i testowania.

Jest ktoś chętny?

Aktualnie potrzebuję do tłumaczenia z pol na ang (1 osobę) oraz testowania wersji nieukończonej (max 4-5 osob).

Ponadto zapraszam do tego wątku o tym dodatku: http://shamo.gry-online.pl/agora/index.php...=0&#entry227674

Ten post był edytowany przez Cubik: 02-11-2007, 13:09
+Quote Post
post 21-12-2008, 22:33
Post #30

SHM-1
Group Icon

Witam, szkoda, że w obliczu narzekania na brak nowych modów, przez rok czasu do tej pory nikt się nie zgłosił do pomocy (a choćby nawet tylko potestować i mieć okazję zobaczyć co takiego w tym modzie się zmieni długo przed jego ukończeniem) ale mimo tego mod nadal żyje!

Jedną osobę mam (nie z tego naboru na Shamo niestety, ale na szczęście konkretną) taką, która jest dobrze obeznana w Falloutach 1/2 i kreatywną. Tłumacze niepotrzebni, a ci którzy mi pomagali w tłumaczeniu na polski Wielkie Dzięki (będą wiedzieli do kogo to jak przeczytają).
Mimo tego jeśli ktoś byłby chętny męczyć się na testach i pomóc w rozwoju tego moda, ewentualnie wykonać jakąś drobną robótkę w zakresie: "mam pomysł na NPC-a" albo "potrafię zrobić prostą mapkę" lub "mam pomysł np. na klimatycznego random encoutera" itp. to zapraszam!

Dodatek do WM1 moda będzie w całości po polsku, sam mod WM1 jest po angielsku, ale jak się mi będzie chciało to wcześniej wrzucę spolszczenie do oryginalnego WM1 zanim ukończę dodatek.

Pozdrawiam!
+Quote Post
post 23-12-2008, 01:19
Post #31

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 9 108

Cubik, ja mogę pomóc... widzę że tu nie tłoczno od propozycji, lecz daj mi jakiś kontakt do siebie np. GG abyśmy mogli porozmawiać itd... Uczę się jeszcze obsługi mappera, lecz napewno na razie mogę pomóc w testowaniu :) Co dwie głowy to nie jedna, i szczerze mówiąc mam kilka pomysłów na NPC
+Quote Post

2 Strony < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 22-07-2019, 02:35