Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony < 1 2 
Reply to this topicStart new topic

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Metro 2033 coraz bliżej, Bliźniak S.T.A.L.K.E.R. ?

post 04-05-2008, 11:06
Post #21

SHM-1
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4 955

Tak trochę :offtop: wspomnę że:

Nie każdy przecież umie jeździć pojazdami, a i prawa własności na taki sprzęt są. Z jednej strony całkowity brak użycia pojazdów jest głupi, a z drugiej całkowita dowolność jeszcze głupsza. Naprawdę śmiać mi się chce jak taki bohater umie prowadzić wszystko z samolotami i helikopterami włącznie, a w samochodach nie ma stacyjek i nikt się nie czepia się jak mu wóz kradniesz.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 04-05-2008, 19:51
Post #22

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 195

Te samochody są autentyczne. Ja sobie gram w STALKERa, a tu brat mi się wydziera WRACAJ!! Ja go, co mu odbiło. A ten wsiada przed monitor, cofa się parę metrów w grze i ogląda samochód i mówi: "dali Moskwicza"! I oglądał wały napędowe kamazów. Jest tam także masa przepięknych MI-24, latają sobie, a niektóre gniją na ziemi. Gdzie licencja?

A co do szybkiego przemieszczania się między lokacjami - Fallout na tym nie ucierpiał :canadian:
+Quote Post
post 04-05-2008, 22:14
Post #23

Beer Lover
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 34

wiesz jakby w stalkerze trzeba z prypecia zapierniczac do np moskwy to tez pewno by szybkie przemieszczanie bylo. to po prostu calkiem inna bajka i ciezko to jakkolwiek porownywac. a jesli juz mam takie porownanie robic to to odpowiednikiem tegoz szybkiego przemiesczania jest przechodzenie bezposrednio z lokacji do lokacji (zworc uwage ze w falloucie przemieszczales sie miedzy lokacjami, miedzy nimi nie bylo swiata jako takiego /ciezko za taki uznac randomy prawda ?/) - oczywiscie ze roznica jest taka ze w falloucie mozna bylo lokacje wybrac dowolna a w stalkerze jestes zmuszony robic to co zazyczyly sobie autorzy, ale powtarzam - ciezko porownywac gry o tak roznej budowie i tak roznej skali swiata przedstawionego...
+Quote Post
post 05-05-2008, 16:33
Post #24

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 195

Nie grałem w wiele gier, ale pięknie rozwiązano to w Evil Island. Tam, chociaż lokacje były obok siebie (jak w STALKERZE), a miejsca wypełniania questów były coraz dalej oddalone od zleceniodawców, nie trzeba było przebiegać 3 lokacji do siebie przyległych, aby dostać się do czwartej. Moim zdaniem to termin gonił twórców STALKERa, dlatego tego nie zamieścili. To wszystko, a ty kolego upatrujesz tu celowy zabieg.

Próbowano to zniwelować prze zadania, które "same się zadają", gdy wejdziesz do danej lokacji. Już mnóstwo takich wypełniłem i za każdym razem jestem coraz bardziej sfrustrowany (bo chcę mieć jak najmniej wpisów w PDA w dziale nieudane misje, choć za każdym razem jest nieudana z powodu nieodebrania nagrody:)
+Quote Post
post 12-05-2008, 22:45
Post #25

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 799

Hehe "nowy", to jest trailer który jakiś czas temu pokazywałem, z lipca 2007, podrasowana wersja jeszcze starszego.
Klimat wyśmienity. Ciarki mnie przechodzą.
Za to słabo pokazali akcję - nie to co w wielu trailerach czerpiących z przemysłu filmowego.
Na www mają tez filmik o możliwościach silnika - dość stary, teraz pewnie ma jeszcze więcej bajerów :)
Szkoda że mało informacji o samej grze...
+Quote Post
post 23-10-2009, 16:51
Post #26

Outlander
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 3 132

+Quote Post

2 Strony < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 23-08-2017, 15:20