Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

11 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Już po... OT 08, Wrażenia i podziękowania

post 25-07-2008, 16:51
Post #41

SHM-4
Group Icon
Grupa: Persona Non Grata
Nr użytkownika: 2 321

@Szpon & Kemer: uprzejmie proszę o nie kontynuowanie bezsensownej dyskusji, która ewidentnie prowadzi do pyskówki. Darujcie już sobie.

A do tematu:
Jako główny winowajca tego całego burdelu, pragnę podziękować wszystkim uczestnikom za przybycie i wspólną zabawę. Tegoroczna edycja zlotu nie spełniła nawet w połowie pokładanych w niej przeze mnie oczekiwań, ale winić mogę za to głównie siebie. Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko tyle, że mam poważny zamiar przyłożyć się do poprawienia wszystkich błędów i niedociągnięć jakie zaistniały w tym roku, zreorganizować pracę nad konwentem i za rok odwalić taką imprezę, żeby zadośćuczynić tegoroczny zawód (bo na pewno taki jest, przynajmniej dla niektórych osób). Na prawdę mam ku temu ambicje i mobilizację i mam nadzieję, że nic mi w tym nie przeszkodzi.
Co było nie tak pisać nie będę bo nie ma to sensu - każdy to wie mniej lub bardziej, a wnioski to i tak musi zespół ORGowski wyciągnąć. Czekamy więc na słowa konstruktywnej krytyki, która nam pomoże przy przyszłorocznej edycji OldTown (nad którą pracę mam zamiar zacząć jak tylko trochę sobie odpocznę :) ).

Ponadto jako dowódca Kawalerii Berg, przepraszam za zamieszanie z naszym ogrodzeniem. Wynikło to z naszego zapracowania jako ORGowie, przez co nie zdążyliśmy zrealizować planów dotyczących naszego obozu. Więcej do takiej sytuacji już na pewno nie dopuścimy.

EDIT:
Pojedynczych podziękowań składać nie miałem w sumie, ale dla jednej osoby zrobię wyjątek ;)
Dzięki Tandi za opiekę medyczną zarówno nade mną, moją małżonką, a także każdym poszkodowanym zlotowiczem. Na prawdę wielkie dzięki i buziaki! :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 25-07-2008, 19:12
Post #42

Wasteland Demon
Group Icon
Grupa: Administrator
Nr użytkownika: 351

QUOTE(smoq @ 25-07-2008, 16:06)
@Szpon & Kemer: uprzejmie proszę o nie kontynuowanie bezsensownej dyskusji, która ewidentnie prowadzi do pyskówki. Darujcie już sobie.
*

Ekhem... Dwie wypowiedzi to jeszcze nie dyskusja - daj spokoj ;3 ... A jak chcesz kogos uspokajac, to popros swojego przyjaciela, zeby nie odpowiadal zaczepkami na kazda moja wypowiedz na tej tablicy...

No ode mnie tyle ;) ...
+Quote Post
post 25-07-2008, 22:10
Post #43

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4 679

smoq i tak bylo zajebiscie :D

moje drugie OT i jesli moje zadowolenie po kazdym kolejnym bedzie roslo w taki stosunku jak od poprzedniego wyjazdu to bede mogl je sprzedawac w woreczkach ;P

jak juz wszyscy dziekuja wszystkim to co bede gorszy :D

po pierwsze Taksiarzom (moi ludzie ;P ) za wspolny wyjazd. rozbijanie namiotow na betonie, wspolna batalia z osami, akcje motoryzacyjne i wiele innych niezapomniane.

Koza - za drinki i rozmowe z Kapitanem Spartanem :D

Mały - za "Młodowanie" i machanie palami przed ta sama "komisja" :D

KB - za rozmaite zaproszenia i wogule za BERGi i inne roznosci

Borys - za srodki przeciwbolowe i dobra rade

BoB - tak ogulnie za caloksztalt ;P

Bobo - za pijackie rozmowy i "gulasz"

Prezes - za Twoj niepowtarzalny usmiech

ekipa zombiakow w schronie - wielkie dzieki za zajebisty na maksa klimat (naprawde czulem sie jak w Resident Evil ^^ )

Mazi - za dokonanie niezlego "dila" ;] i ogulnie za swoje jestestwo

ludzie ktorzy dawali mi fajki - za to ze dawali mi fajki

Shafa - za niezla dymowe, poszukiwanie ludzi do strzelanki i zajebista siateczke na ramionach

i wogule wszystkim co byli, jak ktos sie czuje pominiety to niech mowi odrazu albo milczy na wieki :D
+Quote Post
post 25-07-2008, 22:15
Post #44

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 7 758

Pierwszy mój OltTown w życiu, a już się nie mogę doczekać następnego :)

tak jak mówi zwierz, było śmiechowo, śmiesznie się zdobywało informacje (np. siedząc w namiocie WTT na piwie :P)

nie mam w sumie żadnych zastrzeżeń, tylko tyle, ze musiałam sama siedzieć w obozie, keidy całe BH poszło sobie na zombiaki, a ja się wkórzałam, ze pewnie w barze siedzą. Ogólnie dzięki wszytskim za pyszną zabawę i do zobaczenia za rok :)

btw: TWOJA STARA SPRZEDAJE: :iguana: ;)
+Quote Post
post 25-07-2008, 22:33
Post #45

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 48

Choć udało mi się być tylko na drugiej połowie imprezy było super:) Pozdrawiam wszystkich, których poznałem bliżej lub dalej.

Wiem, że spotkałem kogoś w barze z Wawy, ale byłem tak najebany, że nie pamiętam kto. Jakby ktoś był z Wawy niech się odezwie do mnie, trzeba tu coś rozruszać w stolicy falloutowego (wypić znaczy).
+Quote Post
post 25-07-2008, 23:04
Post #46

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 7 760

Bez kitu! Mój pierwszy post na Shamo ;) Z tej właśnie okazji chciałabym dodać słówko od siebie. Bawiłam się super, w sumie to mało powiedziane. Impreza naładowała mnie mega pozytywnie. Do wypadu na nią podchodziłam raczej nieśmiało, wszak to było moje pierwsze OT. No ale wyszło tak jak wyszło. Nieśmiało nie było, było fantastycznie. Dlatego i ja chciałabym trochę podziękowań tutaj pozamieszczać sobie :)
No to komu ja to chciałam? ;)
Zacznę oczywiście od Kawalerii. Za co? Za to, ze jesteście tacy jacy jesteście - najlepsi :) Fajowo jest być w Waszych szeregach i mieć Was za kompanów zarówno podczas pracy jak i zabawy :D
Wszystkim tym, którzy wspierali mnie w moim kalectwie, dzięki Tandi.
Dzięki także Wam, silnym mężczyznom, którzy mieliście odwagę ponieść mnie na rękach lub też użyczyć ramienia w chwili słabości ;) Dziękuję także za zainteresowanie, ciepłe pytania o zdrowie, to miłe :D
Gambitowi za ślub, ale także za fajne pomysły przed wyborami mistera
Moim porywaczom za fajne porwanie i od razu przepraszam, że tak bardzo krzyczałam ;) Snake, dziwię się Tobie, że sam mnie nie zabiłeś za to moje niepoprawne zachowanie;) No i za prezenty ślubne wszystkim, którzy mnie obdarowali dziękuję! Są super, te które udało mi się spakować do plecaka zabrałam, niestety lodówki mi się nie udało ;)
Zanim jednak miał miejsce ślub, to spędziłam super mega nieprzyzwoity wieczór panieński, tak więc striptizerom!! Za to, że byliście boscy :D To była gorrrrąca noc :D
BoBom za to, że są BoBami, że mieli fajny prysznic polowy i że fajnie było być u nich zakładniczką (będę polecać to innym dziewczynom). No i za wesele też oczywiście dziękuję.
Martee, dzięki za cierpliwe odpowiadanie na zadawane pytania ;) No i ogólnie za rozmowy i serdeczny uśmiech.
Kapitanowi Spartan – za to, ze jest Kapitanem Spartan :D Tutaj nie trzeba nic dodawać ;)
Case, Omega – za świetną zabawę przy wyborach mistera. To się naooglądałyśmy, że hohohohoooo :D
Kandydatom dziękuję za to samo ;)
Wielkie dzięki dla tych, którzy cierpliwie wysłuchali mojej prelekcji i podyskutowali sobie ze mną :D
Ogrodnikowi za klimat, ale także za bycie misterem pierwsza klasa.
Borysowi, Maziemu, Kozie, Pati za owocną współpracę za barem.
No i na koniec niczym wisienka na torciku dziękuję mojemu mężowi, superorgowi :D Za co? To proste – za wszystko ;) Za opiekę, za troskę, za cierpliwość za to, ze był gotowy się o mnie bić, wziąć ze mną ślub i za to, ze mogłam brać na jego rachunek w barze ;) :*

+Quote Post
post 26-07-2008, 15:44
Post #47

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 1 678

OT w tym roku dużo lepsze niż zeszłoroczne. Nikogo nie zalało. W ogóle się nie nudziłem, non stop Shperacze mieli co do roboty. Samego pierwszego dnia uczestniczyłem w chyba sześciu akcjach fabularnych. A jak później nie było co robić to się wymyślało i szło i już było co robić (mam nadzieję, że niedługo będą zmontowane filmiki :) )

W ogóle fajnie było być tym złym. Następnego dnia po byciu zombiakiem nie mogłem nomalnie śliny przełknąć tak gardło nawalało od krzyków i charczeń.

W zasadzie nie ma sensu pisać co mi się podobało, po prostu napiszę co mi się nie podobało:

Trochę klimat psuła ustawka raiderów i karawany, zamiast klasycznej zasadzki w polu (chociaż później udało się taką wzorową akcje, która bije na głowę podobną z OT2006 poprowadzić z udziałem dzielnej zakładniczki Case).
W połowie LARPa dziwnym mi się wydało, że nie można paradować z odkrytą bronią palną, ale za to można latać z 3-metrową otuliną. Sądzę, że powinien być również taki zakaz w stosunku do otulin. Tzn. póki nie widać to ok, wtedy ludzie by latali z pochowanym nożami a nie robili wchody na chama z pałami w środku dnia :P Dzięki temu trzeba by było też kombinować niż po prostu robić wjazdy.
Niefajne było też to, że ostatniego dnia LARPa widać był mały zastój i w zasadzie fabuła zanikła.
A najgorsze to to jak widać, ze ludzi jest coraz mniej a pod koniec już prawie nikogo nie ma:/

OT 2009 coraz bliżej.
+Quote Post
post 26-07-2008, 19:11
Post #48

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 631

QUOTE("Smoq")
Ponadto jako dowódca Kawalerii Berg, przepraszam za zamieszanie z naszym ogrodzeniem. Wynikło to z naszego zapracowania jako ORGowie, przez co nie zdążyliśmy zrealizować planów dotyczących naszego obozu. Więcej do takiej sytuacji już na pewno nie dopuścimy.

A właśnie, tu poruszyłeś kwestię, do której zastrzeżenia miało wiele osob, mianowicie łączenie ważnych funkcji fabularnych i ORGowych.
Z jednej strony to jest mało praktyczne, bo dajmy na to ktoś ma ingejmową sprawe do Smoqa-dowódcy KB, ale nie może jej załatwic bo Smoq-org jest zajęty opieprzaniem kogoś kto strzelał sobie w strefie offasg (przykładowo).
Nie wspominam juz o tym, że niemała grupa ludzi uwazała, że KB "miała lepiej" bo miała ORGów w szeregach i cośtam. Ja osobiście wieżę w waszą uczciwość i w to, że potraficie się bawić, ale ludziska zawsze będą wiedzieć swoje, a sytuacje takie jak z tym murem tylko nakręcają takie gadanie.

Z drugiej strony rozumiem, że jak wkładacie tyle pracy w utrzymanie tego burdelu, to też chcecie się pobawić, a nie tylko użerać się z brudna robotą, i że jako ORGowie potrzebujecie jakichś narzędzi wpływania na fabułę (a takim zapewne jest frakcjaKB)

To mówiłem ja Jarząbek :D
+Quote Post
post 26-07-2008, 19:49
Post #49

Fallout Corner
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 352

A ja miałbym do orgów prośbę aby przygotowali i udostępnili jakiś fabularny raport z tegorocznego Oldtown, o ile to oczywiście możliwe. Wiemy wszyscy, że nie każdy był ze wszystkim na bieżąco bo chociażby fizycznie nie było takiej możliwości, a sam bym chętnie się dowiedział co tak na prawdę się działo gdy sobie smacznie spałem w namiocie, czy imprezowałem nie tam gdzie akurat trzeba było ;)

+Quote Post
post 26-07-2008, 19:51
Post #50

SHM-4
Group Icon

Tzn. KB z ORGowaniem w sumie nie ma nic wspólnego. Tak się złożyło, że ludzie którzy organizują OT postanowili kiedyś zrzeszyć się w bractwo i teraz muszą dzielić dwie funkcje pełnione na OT. KB na fabułę wpływ miało taki sam jak inne frakcje (w sumie to znacznie mniejszy niż np. BoB czy Zakon - to oni w fabule najwięcej zamieszali ;) ). No a że bawić chce się każdy to chyba oczywiste jest. Jakby miał nie mieć nic zabawy z OT to już dawno bym dał sobie z tym spokój :P

Edit:
Będzie podsumowanie na 100%. Dopilnuję już tego.
Tak samo będzie na pewno jakieś podsumowanie organizacyjne na stronie.
Mam tylko nadzieję, że ze wszystkim się wyrobimy do końca wakacji, bo na początku sierpnia wyjeżdżam. Ale postaram się aby wszystko było przedstawione ;)
+Quote Post
post 26-07-2008, 21:11
Post #51

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 391

Dopiero teraz mam trochę siły żeby coś napisać.

Zabawa była super, naprawdę bałem się polując na zombiaki, zasypiałem za kierownicą, piłem w barze i goniłem się po pasach samochodami pod obstrzałem. Jednym słowem rewelacja.

Kwasów nie pamiętam jakoś taką mam mentalność. No może jeden, ktoś powiedział że Nysan jest nie offroadowy. A jest:P

Chciałem podziękować wszystkim którzy z nami się bawili.
Z osobna nie mogę wyliczyć bo nikt by tego nie spamiętał. :) Dzięki za super zabawę!

Niestety moje ostatecznie wrażenia mocno się popsuły z powodu awarii Nysana, robiąc ostatnie tankowanie na bumerangu pękła nam opona i uderzyliśmy w drzewo. Naprawa przedniego zawieszenia trwała do 22:00 a powrót z prędkością 50km/h trwał do 3:00. Nysan zdał egzamin na larpie ale niestety nie dojechał do domu bez problemu.

Tak czy siak zabawa była super! Pozdrawiam!

Ps. Jeżeli ktoś ma jakieś części do nysy a dokładnie przedni most to proszę o kontakt!
+Quote Post
post 26-07-2008, 21:23
Post #52

Zasłuszony
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 33

Ja mam taką uwagę do orgów, by zmienili żółte szmatki na czerwone.
Wiele osób nosiło zamiast żółtej, opaski w kolorze kamizelki odblaskowej - co dawało momentami ni to zielony ni to żółty kolor. I zgaduj teraz.

Żółty kolor, można by wykorzystać do oznaczania rzeczy napromieniowanych :)
+Quote Post
post 26-07-2008, 21:27
Post #53

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 7 763

A ja pozytywnie i z sympatią :) Dzięki wam:

Traperzy - za najbardziej śmiechowy obóz pod słońcem, za dbanie o moją skromną osobę, za pseudonaleśniki, wspólną wartę (a przynajmniej dopóki nie posnęliście przy ognisku) i za to, że zawsze miałam gdzie nocować ;)

Tathagatha - za wszystkie słodkości, jakimi byłam częstowana i ogarnięcie naszego zwichrowanego obozu

Wędrowca i Gonz - za podrzucenie do ZG :) wieeeelkie dzięki :)

Komuch - za wszystko. Za to, że mogłam w ogóle tu być, za troskę i doprowadzanie mnie do panicznego śmiechu. Aa, no i za Radskorpiona w "klubiku"!

Damiaś - za odpowiedzialne ogniskowanie, pierdolniki i przedrzeźnianie Komucha ;)

Twardy - za wygranie mnie w karty i nauczenie kilku przydatnych rzeczy

Piciu - za wartę i medykowanie

Darek - za megaodjechaną przejażdżkę najcudniejszym maluchem pod słońcem, za klapki i cierpliwość :)

Tips - za Nyssana i prelekcję

Wiktor - za porwanie, i integrację zielonogórsko-bydgoską ;)

Bofiro - za oprowadzenie po OT i wyprawę na ziemniaki ^^

Rawdan - za to, że zapamiętał moją ksywkę prędzej niż ja jego i że tak radośnie ją wymawiał :D

Dżazga - za dżazgowanie ;) (wiem, że Shperacze są fajni, zdążyłam się przekonać ;))

Janosz - za lotnisko, z sympatią :)

Zakonowi - za podłe spalenie naszej wiochy (o, wy fanatycy! przez was miałam kaca moralnego! to była moja warta!), za nieustające imprezy w dzień i noc oraz za traktowanie mnie jako zakładniczkę tak jak to tylko Zakon potrafi (przy okazji wielkie dzięki dla człowieka, który mi zszył pasek od aparatu, niestety, ksywki nie pamiętam, co nie umniejsza mojej wdzięczności)

Kamil i Potfur - za niestrzelanie mi w plecy (to najprawdopodobniej byłam ja - nie wiedziałam nawet, że uśmiech może mi kiedyś uratować życie :D pozdrawiam i uśmiecham się ponownie :))

Chyziu - Katii ;) i dzięki za tortury, to było naprawdę strrrraszne, ale byłam dzielna ;)

Wesoła Rodzinka Mortimerów (szczególnie Marian) - za wasze unikalne postacie i to, że naprawdę jesteście wesołymi ludźmi

wszyscy ludzie, którzy szczerzyli do mnie zęby i częstowali piwem - za sympatię, klimat i bycie

orgom - to, coście odwalili, to masakra po prostu. Szacun. Naprawdę wielki.

Do następnego OT. Pozdrawiam - dziewczyna z cepem :)
+Quote Post
post 27-07-2008, 00:45
Post #54

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 560

DrPotf0r. Chodzi o widoczność w nocy. Czerwony praktycznie znika w nocy a żółty jest widoczny. Trzeba się zastanowić czy nie wydać twardego nakazu do noszego na ramieniu opaski i tylko opaski w tym jednym konkretnym miejscu co mogło by ułatwić komunikacje wizualną.

Wracając do sytuacji KB z OT problem IMO polega na tym, że nikt nie zrobił takiej drugiej imprezy. Najlepszym przykładem są tu konwenty fantastyczne. Ja robiłem u siebie impreze a w zamian jechałem gdzie mnie poniosło na impreze o podobnym charakterze gdzie mogłem się pobawić i nawet pójść spać, czego na konwentach w Szczecinie robić nie mogłem. Taki LARP jak jest na OT trafia się raz do roku i nie ma nic nawet zbliżonego formą. Ktoś może wymienić Tornado, ale w moim mniemaniu to dwie całkowicie odmienne imprezy, które łaczy tylko post-apo. Nigdzie w Polsce nie ma takiego klimatu, nie ma prawdziwego post-apo miasteczka.
Wbrew temu co ktoś może chcieć zarzucać KB to naprawdę mało kto z nas miał czas i możliwości LARPować. Zwykle braliśmy udział tylko w eventach.
Moim zdaniem to jest największy ból, że nikt nie ma możliwości, chęci, czasu by zrobić imprezę konkurencyjną. Bo tak naprawdę to nawet porównania nie ma i nie ma jak się uczyć, podpatrywać rozwiązań itd. Mam nadzieje, że to się zmieni i ktoś znajdzie równie urokliwą scenerie co ta w Kluczewie i znajdzie ekipę do organizacji takie imprezy. Nie oszukujmy się raz w roku to trochę mało :D :D :D
+Quote Post
post 27-07-2008, 01:30
Post #55

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 470

@Katia

Chyziu - Katii wink.gif

już poprawiłem (wiesz, te braki w wykształceniu)

i dzięki za tortury, to było naprawdę strrrraszne, ale byłam dzielna wink.gif

Oj byłaś dzielna, byłaś - jesteś pierwszą (i jedyną) która była torturowana przez Zakon i przeżyła :) (Przeważnie okazywało się, że nikt nie przeżył)

A tak w ogóle, to jesteś jakoś w stanie podesłać mi fotki z całego zajścia? Bo póki co nie ma zbytnio dokumentacji i pewnie nikt nam nie uwierzy :D

I oczywiście zapraszamy serdecznie do nawrócenia się na naszą wiarę (jedyną, słuszną i prawdziwą). No chyba że spodobała Ci się rola zakładnika :D Tortur nigdy za mało, prawda? :)

Ten post był edytowany przez Chyziu: 27-07-2008, 01:36
+Quote Post
post 27-07-2008, 03:28
Post #56

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 3 332

QUOTE(Chyziu @ 27-07-2008, 01:45)
(...) jesteś pierwszą (i jedyną) która była torturowana przez Zakon i przeżyła :) (...)

Partacze... ;)
+Quote Post
post 27-07-2008, 10:46
Post #57

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 1 951

To były tortury na zasadzie Soft Cushions & Comfy Chair z Monty Pythona ;)
+Quote Post
post 27-07-2008, 12:00
Post #58

SHM-4
Group Icon

QUOTE(Ameratsu @ 27-07-2008, 01:00)
[...]
Moim zdaniem to jest największy ból, że nikt nie ma możliwości, chęci, czasu by zrobić imprezę konkurencyjną. Bo tak naprawdę to nawet porównania nie ma i nie ma jak się uczyć, podpatrywać rozwiązań itd. Mam nadzieje, że to się zmieni i ktoś znajdzie równie urokliwą scenerie co ta w Kluczewie i znajdzie ekipę do organizacji takie imprezy. Nie oszukujmy się raz w roku to trochę mało :D :D :D
*

Amen. :)
Kurde, wiecie jak ja bym chciał przyjechać jako zwykły uczestnik i mieć wszystko w tyle? :P Niechże ktoś zrobi coś podobnego ;)
Przepraszam za offtop - musiałem się wyżalić :P
+Quote Post
post 27-07-2008, 12:16
Post #59

Outlander
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 3 132

Hmm, a odbywające się od 6 lat Tornado to co?:P
+Quote Post
post 27-07-2008, 12:21
Post #60

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 2 409

PRAWIE jak OldTown.
+Quote Post

11 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 15-12-2019, 05:32