Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Zasady broni // pytanie, Łuki? Ciekawe nie?:P

post 30-11-2008, 20:48
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 8 829

Witam.
Pytanie mam dość poważnej natury bo zamierzam na oldtownie pojawić sie w przyszłym roku (pierwszy raz) i nie chciał bym zaliczyć gafy.

Mianowicie chodzi mi o dopuszczane bronie.Otuliniaki , asg ok.Ale czy ŁUK jet ,ok? Dobra już widzę waszą reakcje ;] ŁUK? Psychol !! :D Ale teraz argumentów parę za:

Jako prawdziwy z krwi i kości tribal nie chcę się posługiwać ani karabinami ani pozostawiać sie bezbronnym.Bo Otulina jednak znacznie zmniejsza szanse przeżycia na pustkowiu ;]

Dobra fajnie.Klimat.A bezpieczeństwo?

Prosta sprawa. Pacynki.Osoby mające styk z RR wiedzą dokładnie o co chodzi.Zabezpieczona końcówka strzały.Czy to szmatą porządnie owinięta czy zabezpieczona specjalnymi gumami.Ważne że bezpieczna.Okularów nie przebija. Siniaka praktycznie nie zostawi.Siła uderzenia porównywana ze średnim ASG.Rozłożona dodatkowo na większy obszar( wspomniane gumki zwiększają pole "rażące" przeciwnika.)

Domyślam się też ,że łuk i pacyny musiały by przejść test jaki aby organizatorzy mogli stwierdzić czy bezpieczny jest.

Czy w ogóle dałoby radę takie coś uskutecznić?;]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 01-12-2008, 12:34
Post #2

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 3 332

Z wysokim prawdopodobieństwem mogę powiedzieć że WSZELKA broń MIOTANA z gatunku otuliniakowego (w tym pacynki) nie będzie na OT dopuszczona.
+Quote Post
post 01-12-2008, 14:26
Post #3

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 688

Szybka odpowiedz.. bawie sie w rycerke ee 9-10 lat. Pacynka dostalem nie jeden raz..i gdyby nie blachy to bym mial sporego siniaka [co generalnie mi osobiscie nie przeszkadza] i widzialem osoby ktore dostaly pacynka... i w zaleznosci w jakie miejsce trafisz jest to dosc mocno bolesne [oczywiscie zalezy od naciagu]. Do tego znam przypadki lamia strzal..oraz odpadania "pacynki" na jakism grunwie nawet taka strzala wbila sie w jednego walczacego... wiec ja generalnie jestem totalnie na nie.
+Quote Post
post 01-12-2008, 14:41
Post #4

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 3 332

Co w zasadzie kończy temat.
+Quote Post
post 01-12-2008, 15:22
Post #5

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 8 829

Padło tam jedno zdanie " w zależności od naciągu". No ale pierwsza wypowiedź Sfafy rzeczywiście kończy temat.Pozostaje mi jedynie kombinować ze zwykłą otuliną.

No nic.Dzięki za odpowiedź.
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 06-12-2019, 04:23