Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

7 Strony « < 5 6 7 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Poradnia. Pytania i odpowiedzi., Kto pyta nie błądzi.

post 04-02-2010, 20:49
Post #121

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 10 628

jak i gdzie to zgłosić?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 05-02-2010, 13:09
Post #122

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 332

Na ircu: forestnet.org na kanale #2238, ewentualnie wysłać PW do devów na forum http://www.fonline2238.net/forum/
+Quote Post
post 24-02-2010, 16:37
Post #123

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 881

Istnieje jakaś lista przyjaciół? Żebym mógł dodawać tam ludzi?
+Quote Post
post 24-02-2010, 17:27
Post #124

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 332

Moza edytować plik NameColorizing.txt
lub prościej na szybko masz po najechaniu na postać prawym klikiem - na samym dole dwie twarzyczki:
górna zaznacza nicka na zielono - dodaje do przyjaciół
dolna wykrzywiona zaznacza na czerwono - wroga
+Quote Post
post 15-09-2011, 10:57
Post #125

Fmud Fan
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 368

Jak to jest z tym Fallout Online? Gracie w to w ogóle? Jest to grywalne?
Ja pamiętam tylko, że jak Ruscy to odpalili (ze 2 lata temu?) to był mały szał pał, coś tam ściągnąłem, zainstalowałem... ale nie pograłem za dużo, bo błędów było fpisdu, nie wszystkie opcje jeszcze dostępne itd. Ale zapowiadało się nieźle. Jak to wygląda teraz? Ktoś opowie w kilku zdaniach?
+Quote Post
post 17-09-2011, 22:22
Post #126

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 2 139

podbijam!
+Quote Post
post 05-10-2011, 23:17
Post #127

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 195

Grałem kilkanaście miesięcy w 2238 i znudziło mi się. Fonline requiem to nowy standard :) Mamy dużo więcej questów i ciekawych zajęć, wyeliminowano denerwujące rzeczy z 2238. Na przykład, postać bojowa od bigguns może bez straty skillpointsów mieć outdoorsman, repair, first aid oraz science na 91, a small guns na 130. Nie trzeba robić kilku altów jeśli grasz for fun :) Niestety większość dialogów jest po rusku, najważniejsze starali sie przetłumaczyć, gracze w większości to właśnie ruscy. No i miasta na północy są raczej chronione przez graczy anty-pk i można bez problemu w nich handlować. Na starcie przechodzisz wprowadzenie gdzie dostajesz armor i książke do podbicia repair skilla. Potem zbierasz itemy do stworzenia swojej jaskini, a potem możesz kupić bazę w dowolnym wybranym miejscu :) Ja gram z kumplem i mamy już swoją bazę, jakby ktoś chciał się przyłączyć, bo zawsze raźniej biegać w większej paczce to piszcie. Ruscy nie rekrutują nas polaków ze względu na barierę językową na czatach głosowych. Na razie obadaliśmy natrudniejsze miejsce w grze, bazę sierra gdzie można dostać najlepsze itemy, ale niestety nasza dwójka na najwyższym lvl to za mało :) To miejsce jest wybitnie stworzone na grupy 5-10 osobowe. AAA i dodam, że przy zakładaniu postaci trzeba wziąć pod uwagę 3 bardzo ważne nowe perki i najlepiej wybrac punkty special pod któryś z nich. Hint: gra bez perka terminator nie ma sensu większego sensu, czasem można dostać kryta za 300 ze snajperki i po zawodach. Ten perk zwiększa żywotność wielokrotnie. Zwłaszcza, że na ostatnim lvl masz około 350hp.
Terminator 8-Str, 8-End, 60%doctor skill. 10,10 (for attributes better then 8,8. 10,10=100% ignore crits; 8,8 only 80%ignore chance)

Sniper 8-Per, 8-Agi, 80%small guns skill. (For 10-Luck = 100% crit chance, 9=90%, 8=80%, etc.)
Both Perks req 27lvl.

Able Fingers (by Guide) req: 8-Str, 10-Int, 150% repair skill, 170% science skill, and 15lvl. <--- perk pozwala na krafcienie ulepszonych broni, oczywiście trzeba jeszcze uwzględnić wymagania przedmiotu co do repair i science. Ja mam jednego takiego kraftera i mogę się podzielić.
Klient na forum gry jest tutaj: http://fonline-requiem.ru/viewtopic.php?p=105789#p105789

posta pisałem podczas :beer2: więc moga być niedociągnięcia :canadian:

EDIT:
a teraz wady
dual log dozwolony, więc zdarza się, że wbija Ci na walke banda 5 kolesi na 28 lvlu a kieruje nim jeden gracz no life ktory gra w 5 oknach na raz. na real time pocieszam sie tym ze zanim dobiegnie ten gracz druga postacia to pierwsza zginie.
anty-pk to zjeby, jak przypadkiem trafilem jednego z karabinu to potem jego kolega mnie zabil, zrobili o mnie temat na forum gry i jeszcze "traktując ten incydent ulgowo" dali mi status podejrzanego na tydzien. Mimo ze to ja stracilem stuff a nikogo nie zabiłem :P W enclavie jest z 50 graczy wiec mozesz isc w power armorze nawet a jak wpadnie ci taka pielgrzymka to wszystko tracisz. Chyba, ze byloby nas z 5 chociaz, wtedy jakies szanse są. Oni podrozuja w max 10 osob, ale jesli nie bedziemy sie zapuszczac w niebezpieczne strony to mozna unikac ich spotkan.
Zeby zrobic power armor trzeba miec ekipe co najmniej 5 osób bo inaczej nie zdobedziesz potrzebnego skladnika na ten armor.
Ja gram na tym serie z miesiąc i nie kryję, że wiele razy przeklinałem ten serwer, za to że przegrywam przez to, że nie mam kogoś kto by mi pomógł. Gra samemu na początku jest fajna, ale szybko sie nudzi. Jeśli zaczniecie, to dajcie znać, każda osoba w grupie to zawsze dodatkowa postać która może zebrać sprzęt po mojej smieci na encounterze albo osoba która zada jakieś dodatkowe obrażenia w każdej rundzie.

Ten post był edytowany przez [D7]Mati: 06-10-2011, 00:40
+Quote Post
post 10-10-2011, 20:00
Post #128

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 7 577

QUOTE(bisqp @ 15-09-2011, 11:57)
Jak to jest z tym Fallout Online? Gracie w to w ogóle? Jest to grywalne?

Zależy od serwera, obecnie 2238 nie jest tak popularny i fajny jak kiedyś. Teraz jest trochę więcej serwerów i jest w czym wybierać, jednak prawdziwą uwage przykuwa, powstający serwer FOnline: Desert Europe (FODE) - akcja dzieje się w Europie, serwer tworzony jest przez międzynarodowy devteam (wśród nich nasi). Serwer nastawiony jest pod różnymi aspektami gry, PvE, PvP, roleplay. Krótko pisząc polecam, bo warto. Niedługo odbędzie się cbt to chętnych zapraszam na forum.

Forum: http://forum.fode.eu/index.php
Blog: http://fode.eu/?lang=pl

No i jeszcze jest serwer roleplay w realiach pierwszego Fallouta, Wasteland 2155.

Wnioskując FOnline żyje i ma się dobrze, jednak jedyną wadą jest mała ilość graczy, to ze względu na to, że większość czeka na w/w serwery.

Requiem jest to rosyjski serwer PvP, całkiem przyjemnie się gra, tak jak kolega wyżej napisał książki pozwalają podnieść odp. umiejętności itd.

http://forum.newfmc.pl/index.php?board=14.0 tutaj znajdziecie więcej na temat Requiem, oficjalne forum: http://fonline-requiem.ru/

Inne serwery (statusy):
http://fonline.ru/forum/showthread.php?t=18181
http://fonline2238.net/forum/index.php?topic=17910.0 - temat na forum 2238
+Quote Post
post 13-10-2011, 14:22
Post #129

Fmud Fan
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 368

O, dzięki za info. Zainteresuję się bliżej tym tematem.
+Quote Post

7 Strony « < 5 6 7
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 20-11-2019, 20:46