Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Pomoc

post 08-08-2008, 13:54
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 7 863

Witam. Przedwczoraj zacząłem grać w awaken. Zrobiłem cbb, poszedłem do bazy mutantow, odwiedziłem świętą ziemie, wrociłem sie do krypty, zarzadca zmarł i kazał mi zwrócić się o pomoc do SOH/BOS. Problem w tym, że dla SOH zaczałem juz wczesniej wykonywac zadania, wiec z BOS nie moge gadać, chodz odszukałem skrybę (włacza sie handel). W SOH mam zadanie zeby zaniesc cos mutantom, ale czeka tam na mnie zasadzka BOS z typem w Power Armorze i 8 innymi -.- więc nie mam szans. Gdzie mozna zdobyc jakis lepszy pancerz/bron ? (moze sie uda).

Ten tubylec co się dołacza do timu jest strasznie mierny, lepiej odrazu go zabic.

PS. Wrazie czego zacząłem tez sobie grac od poczatku lepiej zrobiona postacia i bd próbował dołączyc do BOS.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 08-08-2008, 22:00
Post #2

SHM-1
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4 080

Być może zająłeś się jedynie wątkiem głównym olewając zadania poboczne. Ja na tym etapie miałem już na tyle dopakowaną postać (ponieważ zwykle nie przepuszczam żadnej okazji do zarobienia kilku punktów doświadczenia, tudzież kapsli), że bez większych problemów dałem radę. Jeżeli każdy z członków drużyny będzie miał broń dopasowaną do umiejętności postaci, w miarę przyzwoity pancerz (nie musi być nawet PA), to przy odpowiedniej taktyce (to przecież mod do Fallouta TACTICS) nie powinieneś mieć problemu. Czteroosobowa załoga wchodzi spokojnie do bazy mutantów bez strat w ludziach.

Należy pamiętać, że Awaken jest nieco trudniejszy od F1 lub F2, ale w tym właśnie tkwi jego siła. Nie jest to radosna wycieczka po postnuklearnym skansenie, ale prawdziwa walka o dożycie do jutra.

A co do możliwości przyłączenia się do Bractwa Stali - cóż, mi się nigdy nie udało, choć zwykle starałem się "iść ścieżką palladyna" nie przepuszczając okazji do podnoszenia karmy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 19-11-2019, 04:58