Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony « < 2 3 4 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Plan dzialania (ogolny) v.1.0

post 26-07-2004, 17:19
Post #61

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 850

Kur()a mać! Dysk mi zdechł na amen i szczęœcie, że mam kopię zapasowš tłumaczenia u kumpla, bobym zwštpił. Po woodstocku podrzucę wam wreszcie te zasady walki.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 19-08-2004, 13:49
Post #62

S.M.A.R.T.I.E.
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 1 501

nooo...cosik zadnego odzewu w sprawie tlumaczenia...a minal ponad miesiac...czyzby projekt upadł? :/
Mam nadzieje ze nie...w koncu szkoda by bylo zmarnowac tyle pracy...

Ja sam musialem w ostatnich 2 tygodniach odpuscic tlumaczenie: poprawka z angielskiego+wizyta w szpitalu+praca+inne pierdoly
ale wkrotce zamierzam sie wziasc do roboty ;]
+Quote Post
post 24-08-2004, 21:09
Post #63

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 731

martEEnez: ja podobnie: biorę się do pracy, jak tylko wrócę do Wrocka :jezyk: - dziœ w nocy w Tatry jadę na 3 tygodnie. Jak skończę deptanie w górach, wrzucę tutaj ukończonego combata samochodowego
+Quote Post
post 24-08-2004, 22:49
Post #64

Master of Disaster
Group Icon
Nr użytkownika: 431

u mnie tez na razie nie zanosi sie na przyspieszenie prac :( mam nadzieje ze bede mial chociaz prezencik pod choinka...zreszta nie tylko ja bo to nie moj pomysl byl ;)
+Quote Post
post 23-02-2005, 21:39
Post #65

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 1 951

Jak rozumiem, inicjatywa zdechła.

Jeśli chodzi o tłumaczenia, to część perków i traili została przetłumaczona w grze "Lionheart", (jak by ktos nie wiedział - grze Black Isla opartej na SPECJAL-u) . Jest tego na tyle mało, że myślę, że można bezczelnie to zerżnąć.

Ewentualnie chciałbym wiedzieć, co już mamy. Na prawdę chciałbym.
+Quote Post
post 24-02-2005, 12:56
Post #66

S.M.A.R.T.I.E.
Group Icon

Entrop: Naprawde opdowiadam ci wiec:

Mamy prztłumaczone Tworzenie postaci, rasy, Działy rpzed walką walkę , walke z uzyciem pojazdow, doswiadczenie, profity i bestiariusz (dzieki dobrej robocie Wedrowcy :)), Bron, ammo, Pancerze (na ukonczeniu)...

Do zrobienia zostało: Lokacje w grze, pojazdy, ekwipunek...ewentualnie przykładowa kampania (nie zdecydowalismy czy bedziemy sie za to zabierac)

Procz tego trzeba bedzie zrobic korekte ujednolicic tłumaczenia pod wzgledem stylistycznym, gramatycznym, zrobic layout...czyli jak na dzien dzisiejszy mamy ukonczone jakies 60-70%...;]

I prosze mi tu bez tekstow ze incjatywa zdechła -_- ...po prostu czesc tłumaczy nie wstała jeszcze ze snu zimowo-sesyjnego ;)

Ten post był edytowany przez martEEnez: 24-02-2005, 12:57
+Quote Post
post 24-02-2005, 19:16
Post #67

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 1 966

Witam
Konsultowałem się w sprawie tłumaczenia i pierwsze co trzebna zrobić to ujednolicić teminy, to jest podstawa dobrego przetłumaczenia tekstu, zwłaszcza gdy tłumaczy wiecej niż jedna osoba. Namówiłem filologa angielskiego do pomocy i niedługo po konsyultacji z marteenezem postaramy sie zamiescic spis najwazniejszych terminów.
+Quote Post
post 24-02-2005, 20:04
Post #68

SHM-4
Group Icon

Nie wysyłajcie mi już podręzcnika do fPnP, bo go właśnie ściągam (w końcu znalazłem i mam nadzieję, że to ten - wersja 2.0), a mam bardzo słabiutkie łącze i kolejne 2,5 megabajta to by było zwykłe morderstwo dla mojego modemu.

Wymyśliłem też, że można by założyc kanał ircowy, żeby się szybciej porozumiewać i nie nabijać postów <_< .

Może ustalmy też, która tablica na Shamo będzie obowiązywać, bo na razie piszemy na przemian na trzech. ;)

edit: ach i jeszcze jedno - kto jest szefem projektu? Bo jeśli niema, to musimy go ustalić. Inaczej zawładnie nami Chaos :)

Ten post był edytowany przez entrop: 24-02-2005, 20:11
+Quote Post
post 25-02-2005, 09:31
Post #69

S.M.A.R.T.I.E.
Group Icon

W tej chwili totaliatrnie, absolutnie i bezapelacyjnie...ja! ;)

Generalnie inicjatorem projektu był Kazul wiec to on powinien byc tu bossem....niestety z racji jego czestotliwosci pojawiania sie na forum oraz zaangazowania w inne projekty, mozemy liczyc z jego strony na pomoc jedynie duchową ;)

BTW: Widge, masz jeszcze jakis kontakt z Kazulem??

W tej chwili wziałem na siebie koordynacje zadan całej ekipy, rozsyłanie materiałow, planowanie tłumaczenia, moderowanie naszej tablicy, itp.
Drugą osobą, (ale na pewno nie mniej wazną ;) ) jest Widgetrex i do niego rowniez prosze sie zgłaszac w sprawach techniczno-organizacyjnych jesli mnie nie ma/nie bede mogł odpowiedziec.

Co do tablic: Oficjalną tablica naszego zespołu jest "Polska Incjatywa na rzecz PnP" i tam tez poruszane beda sprawy teamowe. W tym temacie ("Plan działania ogolny v 1.0") omawiamy kwestie dotyczace organizacji pracy, w temacie "Co juz mamy" bedzeimy wpisywac co i ile zostało juz zrobione (jak sama nazwa topicu wskazuje :) ). Z kolei na tablicy "Fallout PnP & Warfare" mozemy dyskutowac o zagadnieniach zwiazanych z mechaniką, grywalnoscią, błedami w systemie itp. (no chyba zze bedzie to dotyczyło wybitnie rzeczy odnoszacych sie tylko i wyłacznie do naszego tłumaczenia wtedy omowimy to na tablicy teamowej)

Pomysł z IRC jest niezły, ale nie wiem czy wszyscy beda w stanie poradzic sobie z czyms takim (ja np. jestem zielony w te klocki). Zreszta, konsttruktywna dyskusja na temat to nie nabijanie postow...poki nie ma tu offtopa to wszystko bedzie cacy (a jak nie to wyciągne swoje magiczne ostrze(żenia) :borg: :D )

+Quote Post
post 25-02-2005, 16:29
Post #70

SHM-4
Group Icon

Wobec tego czekam na rozkazy, sir :kapitan:

Ja kiedyś dużo ircowałem, więc mogę ewentualnie przeszkolić załogę. Nie wiem jakie są zdolności naszego webmastera, ale może dało by rade założyć chat na stronie. Chyba nawet da sie sciagnąć gotowe skrypty z sieci. Pożyjemy, zobaczymy ;)

Ja dziś jeszce ide do szkoły na egzamin, potem zapić egzamin, a jak si obudze rano (albo i nie) to bede leciał do pracy (muszę odrobić wolne jakie sobie wzięłem na coolcon), wiec mogę się zająć tłumaczeniami dopiero od jutra po 18.00., cyba, że wyślecie mi to jeszcze dziś wieczór i zdążę wydrukować i wziąść ze sobą do pracy.
+Quote Post
post 26-02-2005, 13:17
Post #71

Master of Disaster
Group Icon
Nr użytkownika: 431

entrop : zadnych czatow i innych ircow jesli zajdzi taka potrzeba umowimy sie na sesji gg i to wystarczy w zupelnosci...sory ale te wynalazki omijam z daleka

martee: dzieki za materialy dzis mam pol-wolne i biore sie za tlumaczenie ( w koncu) z Kazulem nawet Obsy nie ma kontaktu ale moze sie kiedys pojawi to w razie czego sie wypowie i ustosunkuje
co do szefa projektu jest nim Marteenez a ja mu troszkie pomagam (Kaz jest szefem wszystkich szefow wiec sie chyba nie obrazi) ale inicjatorem jest Kazul czesc mu i chwala za to
Bierzemy sie odtro do roboty zeby nastepny rok nam nie uciekl bo nas ktos w koncu wyprzedzi ;]
+Quote Post
post 26-02-2005, 14:53
Post #72

S.M.A.R.T.I.E.
Group Icon

Widge na razie wyprzedzili nas już: Czesi, Wegrzy i Rosjanie...ostatnio przegladałem ich tlumaczenia ;)...miejmy nadzieje ze wsrod Polakow bedziemy pier(w)si :D
+Quote Post
post 27-02-2005, 00:25
Post #73

SHM-4
Group Icon

Ok. postaram się jak najszybciej przetłumaczyc ten kawałeczek (spodziewałem sie wiecej, ale WCAAALE nie narzekam ;), czytać: za godzinę go odeślę. Dobrze, że tak mało, bo ujeb# egzeamin i sie musze uczyc na poniedziałek na poprawe. Poczyniłem też niewielkie prace nad stroną, której zarys Ci wyślę do oceny, martEEnez. Acha, mógłbyś wysłać mi listę maili do wszystkich wkręconych w projekt? Albo lepiej umieścic ją na forum.

CYTAT (martEEnez)
miejmy nadzieje ze wsrod Polakow bedziemy pier(w)si
Ja dużo słyszałem o próbach tłumaczenia falla, ale jak wpiszemy w googlach "fpnp polska" to świeci pustkami.. Tak więc, avanti!
+Quote Post

4 Strony « < 2 3 4
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 20-07-2019, 08:28