Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Opowiadanie: Pyły Pustkowi

post 09-02-2008, 15:10
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 656

Żyjemy w świecie takim, jaki jest. Dużo osób narzeka na swoje marne życie. To, co się dzieje, jest niczym innym jak szeregiem przypadkowych zdarzeń. Nie raz mięliśmy wrażenie, że jeden mały detal zadecydował o bardzo ważnej sprawie. Dochodzimy do wniosku, jak niewiele brakowało, by historia całej ludzkości przybrała innego toru zdarzeń - takiego, którego nie chcielibyśmy zobaczyć nawet w koszmarze...

Co by było, gdybyś obudził się kiedyś sam, nie mając pojęcia, gdzie się znajdujesz? Nie wiedząc nawet, kim jesteś? Najgorsze, że to, co Cię czeka na drodze bez celu, jest jeszcze bardziej okrutne...

Jest to wstęp do opowiadania, które napisał (i nadal pisze kolejny odcinek) mój znajomy ( nick: (-PREDATOR-) ) . Oczywiście jest to postapokaliptyczny klimat bazowany na Falloutcie. A co by tu pisać dalej... Dam po prostu link:

Pyły Pustkowi

Zapraszam do czytania i komentowania !! :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 02-06-2008, 10:23
Post #2

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 6 232

+Quote Post
post 30-08-2009, 21:01
Post #3

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 6 232

Z wieloma trudnościami doszło do wydania kolejnego (5) odcinka Pyłów pustkowi. Miałem zrobić jeszcze jakąś grafikę, ale jakoś ugrzązłem w domu i nie wybrałem się z aparatem nigdzie :/ . Kolejna informacja to taka, że jakiś czas temu uruchomiłem Wikię, gdzie można szukać dodatkowych/przydatnych informacji. Na razie mało jest, ale za jakiś czas pewnie coś tam wrzucę. Nie wiem, czy ktokolwiek tego użyje, ale na wszelki wypadek niech już sobie tam będzie.

LINKI:

NOWY ODCINEK

1 ODCINEK

PYŁY PUSTKOWI WIKIA

PLAN WYDARZEŃ
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 22-07-2019, 17:11