Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [F2] Samochód, FAQ

post 23-08-2005, 17:20
Post #1

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

Jak zdobyć samochód?

Zrobiłem wszystko normalnie czyli zdobyłem 2000$ i fuel cell regulator z klamath a smitty zaczyna gadać że potrzebuje jeszcze inną częśc!!
Gdzie można tą częśc znaleźć??

Drugą część posiada Skeeter - ghoul w Gecko. Jednak by ją uzyskać trzeba zanieść Skeeterowi Super Tool Kit. Spróbuj pohandlować ze Smittim a powinien mieć Super Tool Kit. Kup go od niego. Jak będziesz w Gecko idź do Junkyard i tam daj Skeeterowi. W zamian za to dostaniesz drugą potrzebną część do samochodu.

Jak sie wsiada i jak sie podróżuje?

Wsiada sie "używajac" go (czyli klikajac kursorem strzalka na niego), automatycznie przeniesie Cie do mapy swiata, i podrozujesz dokladnie tak, jak wczesniej

Jak tankować?

Zrobilem quest z samochodem. Niestety dlugo sie nim nie nacieszylem bo skonczylo sie paliwo i teraz nie wiem jak zatankowac

Jeśli masz ogniwa paliwowe (amunicja do broni energetycznej) to każ postaci użyć ich na samochodzie ale nie na bagażniku, w inventory trzeba najechac na fusion cellsy i myszka kliknac na use on.

Zginęła Mi Bryka W New Reno, gdzie ją znajdę?

musisz iść za śladami opon, jeśli ich nie widzisz to może masz za małą percepcję, albo stoisz za daleko, wejdź w głąb parkingu bardziej, jeśli i to nie pomoże to wtedy możesz:
a. pogadać z kolesiem który stoi koło parkinkgu tego gdzie zostawiłeś wóz
b. jeśli jesteś kobietą możesz się przespać ze złodziejem :)

Podobno jak w Reno ukradną ci samochód , to po odzyskaniu ma się jakiś upgrade. Jak to się robi?

Można:
a. przegadac tych gosci - odzyskujesz samochod za friko i masz upgrade (troche mniej pali)
b. przekupujesz (1500) i odzyskujesz samochod + upgrade
c. odzyskujesz sila - bez upgrade'u

Czasem zdarza się że znika samochód, zostaje tylko bagażnik który "wędruje" za mną po wszystkich lokacjach, o co chodzi?

Zeby naprawic tego buga musisz zainstalowac patha, zdaje sie ze juz 1.02 to naprawia, patha znajdziesz na stronie Trzynastego schronu

Jak buchnęli mi auto, to mogę odzyskać rzeczy ze środka?

Tak, odzyskując cały samochód.

Jeśli masz jakieś inne pytanie związane z samochodem, rozpocznij nowy temat.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 21-09-2019, 12:17