Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony  1 2 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Artwork Fallout 3 <cz.5>, ostatni ?

post 29-05-2007, 17:19
Post #1

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

Zostało równo 7 dni do zaprezentowania oficjalnego trailera - dzisiejszy artwork jest prawdopodobnie ostatnim przed zaprezentowaniem filmiku.

(IMG:http://shamo.gry-online.pl/newsimg/memorial_m.jpg)

Najnowszy art to swoisty powrót do DC - przedstawiony jest na nim Jefferson Memorial (na co wskazuje nazwa obrazka ;]). A co na nim widać, tradycyjnie poddaję pod publiczną dysputę ;].

Źródło: Oficjalna Strona Fallout 3
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 29-05-2007, 17:29
Post #2

SHM-3
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 4 233

Ruiny jak ruiny co tu komentować. Fajny jest ten koleś w "pancerzu" takie połączenie hełmu z PW ze zbroją środowiskowa znaną z FT ale też co tam o tym yubiorze można powiedziec jak ta postac taka malutka i niewyraźna. A i wolałbym zeby obelisk był złamany na pół a nie tak jak teraz tylko ma ślady po jakis pociskach itp.

Zaraz Sqounk napisze ze obelisk jest za duży bo w rzeczywistości wcale taki wielki nie jest :D
+Quote Post
post 29-05-2007, 17:33
Post #3

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4 470

Czepiasz się ;)
Dla mnie konceptarty powalają i powodują ściek śliny na podłoże.
No, ale to tylko koncepty...
+Quote Post
post 29-05-2007, 17:43
Post #4

Outlander
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 3 132

IMO po prostu przyzwoite.
+Quote Post
post 29-05-2007, 17:54
Post #5

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 415

Wspaniałe i jak zwykle oddające klimat *przymyka oczy rozmarzona*. Echhh tylko 7 dni jeszcze...
+Quote Post
post 29-05-2007, 18:10
Post #6

SHM-1
Group Icon
Grupa: Newsman
Nr użytkownika: 4 119

Roar,
polowałem cały dzień, widząc, że dadzą nowy art i kurna uprzedził mnie Obsydian. A tak chciałem napisac newsa... :|

A art ciekawy, ale wygląda to już jak zbijanie nas z tropu na czas wielkiej bomby, czyli trailera.
+Quote Post
post 29-05-2007, 18:50
Post #7

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 590

Mam wrażenie, że w ciągu ostatniego roku może dwóch widziałem chyba zbyt dużo Artów do powstających gier post-apo. Teraz im więcej takich rzeczy widze tym większą mam chęć zagrania w dobrą grę w tym klimacie (no niestety dziadek Fallout już mi się definitywnie znudził), ale również wzrasta poziom wku... rozdrażnienia faktem, że muszę ciągle czekać.
Co do samej oceny artu to jest on spoko, ale nie powala na kolana...
+Quote Post
post 29-05-2007, 18:59
Post #8

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 82

trailer ma wyjść 4 czy 5 czerwca ?
+Quote Post
post 29-05-2007, 19:12
Post #9

Schronowy Inżynier
Group Icon
Nr użytkownika: 1 923

WTF???? :unsure: To jakaś zapora wodna, odsłonięte kanały? :huh:
+Quote Post
post 29-05-2007, 19:19
Post #10

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 415

QUOTE(Squonk)
WTF???? :unsure: To jakaś zapora wodna, odsłonięte kanały? :huh:

Dla mnie to olbrzymie ścieki...
+Quote Post
post 29-05-2007, 22:04
Post #11

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 354

KeniG szacun dla twojego wzroku, ja ledwo widze ta postać(nie te lata). Jestem tylko ciekawy czy do dnia trailera wrzuca jeszcze jakies arty. No ale poprzedni mi sie bardziej podobał, ten rzeczywiście przypomina mi już były art z Washington DC.
+Quote Post
post 29-05-2007, 22:28
Post #12

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

Ten art podoba mi się bardziej niż poprzedni z DC w roli głównej... ale i tak jak na miejsce, które powinno być wielką szklaną miską w ziemi, miasto prezentuje się zadziwiająco dobrze - ruiny, jak ruiny... zachwycające nigdy nie będą (chyba że ktoś ma zboczenie na ponkcie postapo :P). Ogólnie rzecz biorąc - ładny, chociaż nie powala.
Swoją drogą, jeżeli dadzą Waszyngton, to ciekawe, czy po Białym Domu też da się pochodzić... i okraść szafki <RPGowy błysk w oku>.
+Quote Post
post 30-05-2007, 14:27
Post #13

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 297

zajebisty marketing chlopaki maja ;]

dla mnie nie czuc tu klimatu fallouta (a chyba powinien taki byc... fallout 3? :| ), ze wszystkich artow wysnuc mozna jedno: o jakas dobra gre postapo robia.
+Quote Post
post 30-05-2007, 15:06
Post #14

Schronowy Inżynier
Group Icon

A ja już się w tym wszystkim k...a gubię :wacko:

Na NMA mi udowadniają, że choć FT nie może być uznawany za Fallouta, to zarazem definicja bycia jakiegoś tytułu owym Falloutem jest bardzo szeroka - bo w fabule gry coś tam zarysowano. A raczej nie w fabule w a Bibliach Fallouta.

Z drugiej strony, pewnie skoro o fabule nowego F3 nic nie będzie pisało w tejże Biblii (nie będzie żadnych nawiązań) - a nie daj Boże - ktoś z ekipy tworzącej pierwszą grę - wypowie się o F3 krzywo - to już istny gargamiedon będzie <_<

Czuję się jak zatwardziały stalinowiec na XX zjeździe KPZR, podczas odczytu referatu Chruszczowa <_< I to wcale, k...a nie jest śmieszne. Bo jak - mam w sobie dwójmyślenie włączyć?? :blink:
+Quote Post
post 30-05-2007, 15:17
Post #15

SHM-3
Group Icon

Normalnie. Na SHAMO i NMA krytykuj na każdym kroku FT i ewentualnego F3 żeby "znawcy kanonu" cię nie zliczowali i uznali za prawdziwego fana Fallouta a prywatnie w domu zagrywaj sie a FT i F3 i w prywatnych nie forumowych rozmowach zachwalaj te tytuły. Jak już tak cię na PZPR wzieło (hmmm możę ty byłeś osobiście na spotkaniu z Chruszczowem :D ) to rób tak jak wielu członków Komitetów centralnych i rad narodowych czyli w robocie ateista a prywatnie wszystkie dzieci ochrzczone :D

Znowu gooły - niach niach >>> Squonk
+Quote Post
post 30-05-2007, 15:41
Post #16

Schronowy Inżynier
Group Icon

To tylko potwierdza tezę, że opieranie swoich zainteresowań postapo/postnuke tylko i wyłącznie na serii gier Fallout jest drogą do nikąd :huh:
+Quote Post
post 30-05-2007, 15:43
Post #17

SHM-3
Group Icon

Można być fanem albo fanatykiem i szczerze powiedziawszy to ja wole fanów.
+Quote Post
post 01-06-2007, 13:43
Post #18

Schronowy Inżynier
Group Icon

No i co tu tak cicho? Gdzież jest ten niezarejestrowany Headbanger i inni mu klakierzy, który jak widać nie potrafią rozrożnić "twórczego narzekactwa" od ekstremy panującej na NMA. I dyskusji wedle panujących tam "świętych przekonań i zasad" <_<

Owe święte przekonania mam głęboko w dupie i będę je miał tam nadal - jeśli to co zrobi Bethesda będzie przede wszystkim dobrą, nieodmóżdżającą rozrywką.

Bo taka analogia - czy Michał Wiśniewski kreował się na Davida Bowie? Zapewne tak - te ciuchy, glam otoczka. Jednak to był tylko "prawie jak Bowie". Bo kiedy to Bowiemu przeszła chęć na paradowanie w kolorowych majtach - to została muzyka, która już od prawie 40 lat inspiruje nowe pokolenia muzyków.

Kogo będzie inspirował za 10 lat Wiśniewski? Chyba dzieci Dody, które w telewizyjnym reality show będą pokazywały swoje pierwsze doświadczenia z masturbacją.

Podobnie i F3 - jeśli dostarczy on choć trochę tych ciarek na plecach, że o to mamy do czynienia z wielką tajemnicą, że możemy wczuć się, wejść w losy bohatera, że mamy możliwość podjęcia decyzji - zgodnie z naszym prawdziwym sumieniem - TO BĘDZIE TO!!!.

Wówczas dyskusje o "starwarsowatości" Fallouta 3 w straciu z brakiem w nim elementów retro - zostaną tylko i wyłącznie dla "kudłatych piniów w okularkach"*, ze śliną w ustach roztrząsajacymi się nad tymi zagadnieniami.

Ja zaś wybiorę rozrywkę i tą dawkę emocji - jaką już mi tak nie dostarczają nowe filmy czy inne produkty kultury masowej.

* - kojarzycie zbieracza lalek z Atomówek :D

EDIT:
A jeśli i F3 mnie rozczaruje to no cóż - zawsze są przecież AF, FW czy ND. Byle do przodu! :P
+Quote Post
Headbanger
post 01-06-2007, 14:23
Post #19

Unregistered

Miałem już nic nie pisać

Chociaż raz napisałeś coś mądrego, z czym się w 100% zgadzam...

A naszej kłótni nawet nie próbowałeś zrozumieć tylko mnie obsmarowywałeś. Jedyne co chciałem przekazać fakt iż urealnianie Fallouta to jakieś nieporozumienie. Zaczęło się gdy powiedziałeś kiedyś że wg. ciebie taka wizja świata jest możliwa i rzeczywista, a potem, że wg. twojego wyobrażenia rzeczywista (pokrętna logika ale ok). Gdy zacząłem wytykać rzeczy właśnie dla których to NIGDY nie będzie rzeczywiste pojechałeś mnie po PiSie i wogóle co ja piszę... Z tej wypowiedzi wynika że nawet nie czytałeś tego co pisałem...

Nigdy nie stałem w opozycji do twojego zdania o F3 i zawsze mnie to smaliło. Co więcej swoje zdanie wyraziłem raz... na początku - nic więcej nie mówiąc o późniejszych artach.

Jednak dalej uważam że nie odróżniasz rzeczywistości fallouta od tej prawdziwej... poza kompem... Bo jak Boga kocham gdy ktoś wciska kit że realnym może być świat gdzie widać "lecący" laser a promieniowanie po bombardowaniu atomowym utrzymuje się na śmiertelnym poziomie dłużej niż 5 lat to jednak coś jest nie tak...

P.S. chyba czas się zarejestrować...

koniec :offtop:

Teraz coś o arcie... nudny... najlepszy był ten wcześniejszy... chyba... To teraz to powrórka z drugiego. Jedną informację to jednak utwierdziło... teatrem działań będzie Waszngton, gdyby Black Isle to robiło to prawdopodobnie gdzieś w kapitolu był by obraz Busha z stroju króla :lol:

+Quote Post
post 01-06-2007, 14:46
Post #20

Schronowy Inżynier
Group Icon

QUOTE(Headbanger)
A naszej kłótni nawet nie próbowałeś zrozumieć tylko mnie obsmarowywałeś. Jedyne co chciałem przekazać fakt iż urealnianie Fallouta to jakieś nieporozumienie. Zaczęło się gdy powiedziałeś kiedyś że wg. ciebie taka wizja świata jest możliwa i rzeczywista, a potem, że wg. twojego wyobrażenia rzeczywista (pokrętna logika ale ok). Gdy zacząłem wytykać rzeczy właśnie dla których to NIGDY nie będzie rzeczywiste pojechałeś mnie po PiSie i wogóle co ja piszę... Z tej wypowiedzi wynika że nawet nie czytałeś tego co pisałem...
Raczej nie walę w ludzi - w sensie osobistym - jak już to daję im tylko pstryczka ;) Co innego czyjeś poglądy czy przekonania - tu używam broni atomowej - bo uważam, że należy umieć odzielać własne poglądy od samego siebie. Mogą żyć paralelnie i na siebie nie wpływać :P

No a Ty wyskoczyłeś o sensie naszej dyskusji - w kierunku jej "doktoryzanckości". No właśnie po to one tu są - że Shamo - wbrew obiegowej opinii nie jest kółkiem wzajemnej adoracji. Te dyskusje są po to, żeby ludzie w nich uczestniczący coś z nich wynieśli. A nie tylko ograniczali się do n-tego przejścia przez Fallouta i mówienia jak to było fajnie.

QUOTE(Headbanger)
Jednak dalej uważam że nie odróżniasz rzeczywistości fallouta od tej prawdziwej... poza kompem... Bo jak Boga kocham gdy ktoś wciska kit że realnym może być świat gdzie widać "lecący" laser
Z tym pytaniami to do NMA :) Tam się nauczyłem (a jednak :D), że jest coś takiego jak "retro future" i chyba nie będzie nic złego - jeśli wszystko co nie wytłumaczalne podepnie się pod tą kategorię ;)

QUOTE(Headbanger)
a promieniowanie po bombardowaniu atomowym utrzymuje się na śmiertelnym poziomie dłużej niż 5 lat to jednak coś jest nie tak...
Hmm... Czy wszystkie pozostałości po wybuchu bomby atomowej tak łatwo się "rozpuszczą"? A co jeśli użyto by "brudnych ładunków" jądrowych?

QUOTE(Headbanger)
P.S. chyba czas się zarejestrować...
Dawaj, dawaj! Regulamin w łapę, przejrzeć go, pomyśleć i jechane! Tu nikt nie bije ludzi - jeśli mają inne zdanie niż reszta - a wyraża się nie tylko za pomocą emotów, czy "potwierdzam zdanie z przedmówcą" :D
+Quote Post

2 Strony  1 2 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 13-12-2019, 13:23