Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony  1 2 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Dlaczego organizujecie zlot akurat w Stargardzie?, odpowiedź na to pytanie - raz na zawsze!

post 19-06-2006, 17:24
Post #1

Drunken Master
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 266

No prosze - i to wlasnie sa faceci - wystarczy, ze jakas kobieta powie takim, ze na rurce zatanczy i juz wszystkim odbija ;) a Ogoniok pewnie sobie obserwuje kolejne kipiace testosteronem odpowiedzi i polewa z Was rowno ;)

a tak przy okazji - co Was sklonilo zeby zreobic taki zlot na polnocy Polski?? malo to opuszczonych poligonow/lotnisk w centrum albo na poludniu? przeciez tu wieksze skupisko Falloutowcow jest niz na górze! ;] by Was gęś kopła! ;P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 19-06-2006, 18:10
Post #2

Fallout Corner
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 352

chyba zrobimy FAQ w ktorym beda takie pytania

1. Czemu nie robicie zlotu na wschodze.
2. Czemu nie robicie zlotu na poludniu.
3. Czemu nie robicie zlotu w centrum.
4. Czemu nie robicie zlotu na poludniowych wschodzie.
5. Czemu nie robicie zlotu blisko Warszawy.
6. Czemu nie robicie zlotu blisko Krakowa.
7. Czemu nie robicie zlotu blisko Lodzi.
...
493. Czemu nie robidzie zlotu blisko Koziej Wólki.
....
3429284. Czemu nie robicie zlotu blisko domu Zenka Czeresniaka.
....
+Quote Post
post 19-06-2006, 18:18
Post #3

Człowiek Orkiestra
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 644

A tam. Zlot powinien byc we Wroclawiu :P

pozdr.
+Quote Post
post 19-06-2006, 18:38
Post #4

Drunken Master
Group Icon

Tobie Czechu latwo mowic, bo daleko nie masz - tak samo bylbys podirytowany gdybys cala Polske przejechac musiual by w zlocie wziasc udzial :]
a moje pytanie jest zasadne, bo polnoc to nie centrum zycia Falloutowego w Polsce - raczej wlasnie Wroclaw, Lodz czy Warszawa to miejsca z nawiekszym wystepowaniem fallout-maniakow na kilometr kwadratowy - zatem ponowie pytanie - kto wybral wlasnie to odludzie i co czyni je takim wyjatkowym? ;]
+Quote Post
post 19-06-2006, 19:22
Post #5

Wasteland Demon
Group Icon
Grupa: Administrator
Nr użytkownika: 351

Narezkasz GRIG, ja mieszkam na drugim koncu Polski i jeszcze orgiem jestem ^_^...
+Quote Post
post 19-06-2006, 20:07
Post #6

Hammer Man
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 96

Grig przyjedz do Wielunia, masz bezpośredni pociag z Katowic, z Wielunia razem pojedziemy do Wrocka, z Wrocka do Stargadru :)
+Quote Post
post 19-06-2006, 20:39
Post #7

First to Fight!
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 860

Przy warszawie jest masa ciekawych miejsc gdzie moznaby taki zlot zrobic, o ile dobrze pamietam to w Swierku (nieopodal polskiego "reaktora") jest punkt PTTK albo ruiny po Ewie (dawnym reaktorze) - trzeba tylko omowic co i jak i z kim i mysle ze bylby to git :)

Ale na serio nastepny zlot powinien byc gdzies w centrum polski coby kazdemu bylo w miare blisko.

A tu mapka do IEA (bynajmniej nie International Electronic Arts tylko Instytut Energii Atomowej), uwazam ze gdyby udaloby sie rozbic OT gdzies w poblizu EWY to klimat bylby SUPER :D

(IMG:http://www.cyf.gov.pl/rysunki/mapka.jpg)

Proponowalbym zastanowić się nad przeniesieniem OT w przyszlym roku :)

Ten post był edytowany przez Aigam: 19-06-2006, 20:45
+Quote Post
post 19-06-2006, 20:43
Post #8

Człowiek Orkiestra
Group Icon

E tam, nastepny zlot odbedzie sie rowniez w Stargardzie - przede wszystkim dlatego, ze tam juz jest wszystko zalatwione z wladzami. Poza tym teren jest juz przygotowany. W nowym miejscu trzeba by zaczynac wszystko od poczatku.

pozdr.
+Quote Post
post 19-06-2006, 21:02
Post #9

Wasteland Demon
Group Icon
Grupa: Administrator
Nr użytkownika: 351

CYTAT (Aigam @ 19-06-2006, 18:54)
Przy warszawie jest masa ciekawych miejsc gdzie moznaby taki zlot zrobic, o ile dobrze pamietam to w Swierku (nieopodal polskiego "reaktora") jest punkt PTTK albo ruiny po Ewie (dawnym reaktorze) - trzeba tylko omowic co i jak i z kim i mysle ze bylby to git :)

Ale na serio nastepny zlot powinien byc gdzies w centrum polski coby kazdemu bylo w miare blisko.

A tu mapka do IEA (bynajmniej nie International Electronic Arts tylko Instytut Energii Atomowej), uwazam ze gdyby udaloby sie rozbic OT gdzies w poblizu EWY to klimat bylby SUPER :D

Proponowalbym zastanowić się nad przeniesieniem OT w przyszlym roku :)

Zbieraj ekipe z okolic Wa-wy i zrobcie zlot. My przyjedziemy na gotowe i bedziemy sie cieszyc... Tylko OldTown tego nie nazwiecie, bo OT jest tylko w Stargardzie. Czemu? Bo mamy taki foch...
Najlepiej zrobcie to pod Opolem, tam mam blisko, a do Wa-wy nie chce mi sie jechac... A co tam... Najlepiej, zeby zlot byl tuz pod moim domem, co by mi mozna bylo piwo przez okno podawac...
+Quote Post
post 19-06-2006, 21:07
Post #10

S.M.A.R.T.I.E.
Group Icon
Nr użytkownika: 1 501

Zamiast narzekac - ruszta dupska i zrobcie nam konkurencje B)
IMO Wrocław bedacy "stolicą" maniaków fallouta tez powinein zorganizowac cos porzadnego...:rolleyes:

A czemu w Stargardzie? Bo ludzie zajmujacy sie organizacja tego konwentu mieszkaja wlasnie tu a nie gdzie indziej - wiec to chyba logiczne ze robią wszystko na wlasnym podwórku B)
+Quote Post
post 19-06-2006, 21:12
Post #11

Fallout Corner
Group Icon

Zapomnialem dodac odpowiedzi do tego FAQ.

Zapamietajcie sobie raz na zawsze bo na te pytania odpowiadamy od roku.

Robimy zlot w Stargardzie, bo tutaj mieszkamy i mamy ochote miec zlot pod domem. Macie ochote miec zlot blisko siebie ? bierzcie przyklad z nas i sobie zrobcie, a my nie omieszkamy przyjechac.

Caly pomysl zlotu wyszedl od Rawdana i odemnie, a potem dolaczaly sie inne osoby, do nas, do dwoch stargardzian, ktorzy wpadli na pomysl zrobienia zlotu. Mielismy jechac do Warszawy i tam wszystko zalatwiac ?

(mam nadzieje ze Rawdan nie przeczyta tych postow bo sie strasznie wku**ia jak musi odpowiadac na zarzuty ,,a czemu zlot nie jest gdzie indziej").

Jak macie jakies watpliwosci jeszcze, to sie spytajcie Niemcow dlaczego zorganizowali Mundial w Niemczech a nie w Brazyli, bo przeciez Brazylia jest glownym centrum Futbolu...
+Quote Post
post 19-06-2006, 21:40
Post #12

SHM-4
Group Icon
Grupa: Persona Non Grata
Nr użytkownika: 2 321

I zeszliśmy z tematyki tańca go-go :P

Ja pierdzielę jak ja czytam takie komenty to się we mnie przewraca - jak ktoś zrobi podobny konwent to przyjadę choćby on był na drugim końcu kontynentu, ale niech ktoś to zrobi. Przypomina mi to częste głosy odnośnie modowania Falla w stylu "niech ktoś zrobi taki i taki mod, bo to będzie super, ale ja się na tym nie zajmę ..." <_<

Może jednak wróćmy do tematu rurki, bo on już był dużo bardziej sensowny niż ta rozmowa. :krzeslo:
+Quote Post
post 19-06-2006, 23:40
Post #13

Drunken Master
Group Icon

No i taka odpowiedz mnie satysfakcjonuje - tylko, ze to potwronie egoistyczne :] gdziez tu pomyślunek o bliźnich? :] no nic - Wasz zlot, Wasze podworko.

Apropos slow Marteego - Jak brać z Wrcka sie na jakis zlocik zdecyduje, to niech da znac.. wole przejechac 230km niz 710 :]

Sorki za OT - juz nie bede.

+Quote Post
post 20-06-2006, 01:06
Post #14

First to Fight!
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 860

Szanowny DC mam nadzieje ze sie na mnie nie pogniewales, podobnie jak inni. To byla tylko taka propozycja. Ludzi zwiazanych z Falloutam jest mniej, coraz i zamiast towrzyc coraz to nowsze i konkurencyjne zloty mozna pomyslec o jednym wiekszym. W kazdym razie narazie na OT mam zamiar jechac (no chyba ze mi praca wypadnie) , powoli przygotowuje kaske.

Nad przyszlorocznym zlotem mozna pomyslec, jest kupa czasu na to, napewno sie znajdzie czlowiek z odpowiednia iloscia czasu/ checi itd. Podroz na OT jakos mi nie przeszkadza, znacznie wiecej zaplaca ludzie mieszkajacy dalej niz ja i wlasnie o tych ludzi chodzi.

By nie robic OT (offtop'a) wrocmy do "tanczacej na rurze" :) Btw to ile w koncu bedzie tych kobiet ?
+Quote Post
post 20-06-2006, 10:24
Post #15

Shina - Królowa Jungli
Group Icon
Nr użytkownika: 1 764

No to teraz macie przerąbane za takie pytania i powstanie tej dyskusji!!! :D

Po pierwsze:
1. Ci z was którzy organizowali już jakąs imprezę plenerową, wie ile trzeba się na chodzić po urzędach (w naszym przypadku: Stargardzkie TBS, Urząd Miasta, Komenda Policji, Komenda Straży Pożarnej, Stacja pogotowia, Straż miejska, Sanepid, Inżynier miasta) - do niektórych po kilka razy.

Po drugie:
2. Przygotowanie terenu pod OT to bardzo wyczerpująca praca - wystarczy polatać trochę z cegiełkami (uprzednio je oczywiście wyciągając z gruzów), w upalny dzień a będziecie rozumieli o co chodzi - a to dopiero początek (celowo nie opisuję szczegółów odgruzowywania schronów, sprzątania śmieci i co najgorsze: łopacianej roboty). Po takim dniu, prysznic mnie błaga żebym pod niego wszedł.

Po trzecie:
3. Tutaj mieszkamy i znamy te tereny ale znamy też ludzi - wiemy gdzie można po łbie czasami dostać bez powodu a gdzie nie.

I teraz sobie te punkciki skonfrontujcie z następującą sytuacją:

Ja, Czechu, Smoq, martEEnez, Prezes, Zwonimir, Jabot, Kemer, Erkh itd. (oczywiście wymieniam tylko tych z naszego rejonu - prosze czasem nie sądzić że wymieniam tych "najważniejszych" orgów - co to to nie) wsiadamy w pociąg do Łodzi i jedziemy organizować tam zlot. Resztę sobie wyobraźcie...

Pomysł wyszedł najpierw od Czecha a ja postanowiłem wziąść na siebie główną dpowiedzialność za imprezę - nie zrobił tego Grigorij, nie zrobił tego KDS ani Aigam - jakbyście to zrobili to też za pewne wybralibyście teren blisko siebie, aby mieć na wszystko na bierząco oko i aby być na każdym niemal spotkaniu organizatorskim ale co najważniejsze aby móc na tym terenie często i wydajnie pracować. Ja mieszkam w Stargardzie! Jak zlot powinien być we wrocku to niech go tam ktoś zorganizuje.

Szlag mnie trafia a wiecie dlaczego? Bo nikomu się tyłka nie chce jakoś ruszyć aby zrobić taką imprezę koło Warszawy albo we Wrocławiu - ale jak ktoś już zrobi (chociaż na pomorzu zachodnim) to zaraz "eee, lepiej by było...". Po prosu naród narzekań - naród któremu nic nie pasuje. I to mówią ludzie ze sceny która nie jako zrodziła pomysł na ten konwent - wiecie jak to wygląda? Jak dowalanie naszej inicjatywie...

Jak kto chce zrobić imprezę w centrum Polski to niech to zrobi - ale OT (jak napisał Szpon) jest w Stargardzie bo ci którzy ten pomysł powołali i podjęli się jego "fizycznej" realizacji, są z okolic Stargardu i nie wyobrażają sobie przez cały rok jeździć do centrum Polski, pracować w terenie, załatwiać urzędy, unikając zwyczajnego dostania po głowie od jakichś drechów bo nie znają okolicy, bulić na te wszystkie wyjazdy kasę - a to wszystko dlatego że niektórzy są bardzo wygodni.

Jeszcze jeden argument typu :

CYTAT
polnoc to nie centrum zycia Falloutowego w Polsce - raczej wlasnie Wroclaw, Lodz czy Warszawa to miejsca z nawiekszym wystepowaniem fallout-maniakow na kilometr kwadratowy - zatem ponowie pytanie - kto wybral wlasnie to odludzie i co czyni je takim wyjatkowym? ;]

I nie wiem co wam porobię (albo co się mi porobi :wacko: ) . To gdzie do cholery jest to wasze centrum jeśli tam jakoś nikt takiego pomysłu nie forsuje? Zróbcie a przyjadę - ale zróbcie wszystko za mnie... Zaczyna mi to przypominać jakieś kompleksy regionalne i tak jakby ktoś myślał że mnie ruszy dawanie do zrozumienia iż co niektórzy (nie mówię tu o konkretnych osobach z tej dyskusji) "Pomorze Zachodnie to za..upie" albo "Szczecin to taka wiocha" czy "A co to wogóle jest ten Stargard? Macie tam wogóle samochody i asfalt?".

Złość - po prostu złość mnie ogarnia jak muszę przez cały rok odpowiadać na zarzuty takie jak postawione w tej dyskusji.

Bądźcie zdrowi - "falloutomaniacy" hehehe :D
+Quote Post
post 20-06-2006, 10:49
Post #16

SHM-1
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 302

No to zostaliśmy egoistami...
W tamtym roku wjazd na OT kosztował zawrotne 5 złotych!!!! W tym za 5 dni zabawy płaci się całe 20 złotych! Akredytacja nie zwrosła z powodu chęci zarobienia orgów tylko rozwoju miasteczka i atrkacji które chcemy dla Was zorganizować.
Zapierdzielamy już od paru miesięcy. Chłopaki ostatnio nic nie robią tylko siedza na lotnisku i szykują teren, a Ty GRIGORIJu masz czelność używac słowa egoizm? Jak dla mnie to jesteś palantem, a na najbliższe urodziny powinieneś poprosić o słownik wyrazów obcych.
Kiedy już dojdziesz do tego co znaczy słowo egoizm to zastanów się do czego sprowadzają się Twoje wypowiedzi.

Całą reszte powiedział Rawdan i nie zamierzam nic powtarzać. Żal mi się robi jak czytam temu podobne wypowiedzi, żal, że robimy to dla takiej sceny.
+Quote Post
post 20-06-2006, 10:52
Post #17

Człowiek Orkiestra
Group Icon

CYTAT (martEEnez @ 19-06-2006, 19:22)
IMO Wrocław bedacy "stolicą" maniaków fallouta tez powinein zorganizowac cos porzadnego...:rolleyes:

A tam, we Wroclawiu bylo juz z pol setki zlotow, ale niewiele osob chcialo przyjechac. Na jednym zlocie mielismy nawet ASG (wprawdzie na niewielkim terenie - kuchnia w mieszkaniu an_ge, ale zawsze cos :P)

pozdr.
+Quote Post
post 20-06-2006, 11:19
Post #18

Shina - Królowa Jungli
Group Icon
Nr użytkownika: 1 764

@Kemer: dość już. Po pierwsze nie nazywaj Administratora Palantem - takie uwagi możesz sobie prowadzić na priv. Zresztą, nie zdziwię się jak dostaniesz ostrzeżenie. Nie potrzebnie dolewasz oliwy do ognia...

@KDS: Ale nie słyszałem nawet o zlocie pokroju Oldtown, organizowanym we Wrocławiu - moge oczywiście o czymś nie wiedzieć.
+Quote Post
post 20-06-2006, 11:19
Post #19

Fallout Corner
Group Icon

Mysle ze niektorym sie cos pomylilo i nalezalo by to raz na zawsze jasno powiedziec.

To nie jest zlot organizowany przez shamo, to nie jest zlot organizowany przez ogol falloutomaniakow. To jest zlot organizowany przez grupe stargardzian, ktorzy stwierdzili ze lotnisko w kluczewie bylo by swietnym miejscem na tego typu impreze. Dopiero potem dolaczyli sie inni orgowie.
+Quote Post
post 20-06-2006, 11:31
Post #20

Człowiek Orkiestra
Group Icon

Hehe ten topic sie zaczal tak zartobliwie a widze teraz, ze wyrosla z niego jakas batalia kolejna :o

Jesli chodzi o wroclawskie zloty, to mialy one nieco... hmmm... inna postac niz ten w OldTown :P

pozdr.
+Quote Post

2 Strony  1 2 >
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 16-07-2019, 11:41