Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GO¦CIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

7 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Poza rok 2055: Na jak± grę czekasz?

post 12-10-2003, 13:02
Post #41

SHM-3
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 14
Doł±czył: 03-11-2002

Dizzy rzadzi! Ale tylko na PEGASUSie, bo na kompa to jakis byle jaki jest...

Ja czekam na:
HalfLife2 (debile! z jednej strony dobrze ze im ukradli, IEowcy parszywi)

DODa, NSa, WHLa i CS na tenze silnik.

Fallout3 - z wielkim niepokojem (widze bedzie plastik 3d)

Doom3 - na pol godziny pewnie mnie przyciagnie

Czekam tez na kilka gier ktorych na razie nie ma i nie powstaja, ale chetnie bym w pogral (czyli tak w sferze majne gamerdream'u).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 16-10-2003, 21:42
Post #42

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 87
Doł±czył: 24-11-2002

Dżizas co się dzieje z tymi nowymi gierkami? Każdą kończę w 1-2 dni. Halo, jedi academy - zanim dobrze się wczujesz w rozgrywke juz widzisz napisy końcowe. Zobaczymy co z tym Pejnem - jutro będę go miał :)
+Quote Post
post 17-10-2003, 00:16
Post #43

Zasłuszony
Group Icon
Nr użytkownika: 33
Doł±czył: 04-11-2002

o jedi najt akademy to ja nic nie powiem oprocz tego ze gre mozna przejsc nie oddajac ani jednego strzalu, a najlatwiejsza walka to ta koncowa... :/
+Quote Post
post 17-10-2003, 10:06
Post #44

SHM-1
Group Icon

Doc , jak mniemam wybrał ciemną stronę szmocy i skopał tyłek Kyle`owi. Chociaż w sumie to jasna strona była jeszcze łatwiejsza. I dobrze. Pamiętam, że w dodatku do Jedi Knighta (mysteries of the sith) nie mogłem pokonać ostatniego paźdźieża.

Ja natomiast ustrzeliłem tego bubka, co nam zakosił lightsabera i se urządził polowanie. Dostał z disruptora w ryło i się skończył.
+Quote Post
post 17-10-2003, 10:59
Post #45

Beer Lover
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 34

hmmm... glupio to zabrzmi (!) ale nawet sie ciesze ze nowe gry sa takie krotkie ;) ostatnio mam tak malo czasu ze nie mialbym sznas ich konczyc gdyby byly tej dlugosci co gry z np 00 lub 98... teraz wymodzilem w koncu tego iwd2 (ktory choc raczej cienki jest gra raczej dluga) i... no mam dosc ;)

a tak btw (1) - paskudy z was straszne - gracie w te pirackie nowosci a wujek jeszcze ich nie ma... a nie chce mi sie isc do kumpla ;) (wiec sciagam sam ale to trwa troche... btw - jakies chyba 2 dni temu wyszedl maxiu 2-ka :))

btw (2) zainstalowalem ostatnio midnight club 2 i chcialem sprawdzic co to za hala... no i hala olbrzymia ale nawet sobie chwile pogralem ;) ale chyba sie starzeje bo zacialem sie juz na dosc wczesnym rajdzie (autostrada w la)... jak to sie mowi - starosc nie radosc...

btw (3) nie wie ktos co to za gra 'starsky and hutch' ? gral w to ktos ? bo posrod tych serwisow ktore odwiedziam rzeczej jest malo nt temat, a szukac gdzie indziej nie bede bo chcialby info jednak z pierwszej reki (a dodam ze mam juz sciagniete tego z 95% ;))
+Quote Post
post 17-10-2003, 14:37
Post #46

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 850
Doł±czył: 01-09-2003

A ja nie czekam na nic. Po prostu ciągłe dokupywanie kolejnych upgrade'ów dokompa, żeby nowe gierki jakoś chodziły Wkoorwia mnie strasznie. Ile można?? Stać mnie na to co prawda, ale nie zamierzam wydawać całej kasy na to pudło (komp) Mam cholera inne wydatki!!!
I chyba nie tylko ja tak myślę. Poniżej spis procków działających na kompie moim i moich kumpli (wypisywaniw wszystkich komponentów to strata czasu):
800mhz - ja
900mhz - kumpel#1
633mhz - kumpe#2
350mhz - kuzynek
800mhz - kumpel#3
1200mhz - kumpel#4
166mhz - komp szkolny biblioteczny na którym właśnie siedzę (ma net to jego jedyna zaleta)

Więc kto do jasnej #@$$$##^&!!!! ma drać w grę która cytuję z gazety o grach nr 10.2003r. "graliśmy na: Athlon2000cośtam, radeon8500 512ram i przy ponad 3 przeciwnikach płynność stawała się fikcją"
+Quote Post
post 17-10-2003, 23:07
Post #47

SHM-1
Group Icon

Max Payne 2... 7 godzin dobrej rozrywki. Gdybym sobie dawkował może starczyłby na tydzień. Ale w piątek nie mam zajęć na uczelni. Więc grę przeszełem. Ma fajny klimacik, mroczniejszy i bardziej wykręcony niż jedynka. Grafa - cud miód i łożeszki. Ulepszony bullet time. Dźwięk poczywiście przestrzenny, 5.1, muza w podobnym tonie,jak w jedynce.

No tak... tylko ten krótki czas gry. Ja chcę więcej!

Warto dodać, że engine gry jest naprawdę dopracowany. Bogactwo detali jest wręcz oszałamiające. Do tego model fizyczny havok 2.0, który miał debiutować w half lajfie2 i efekty ragdoll (te były już w hitmanie, ale masakrycznie niedopracowane) O dziwo, wszystko działa bardzo płynnie na moim starusieńkim gejforsie 3. Musiałem tylko wyłączyć odbicia lustrzane i dynamiczne cienie. W sumie niexle jak na grafę 4 czy 5 generacji wstecz.

PS. Pamiętacie taką grę Hidden and Dangerous? Można ją wraz z dodatkami całkowicie legalnie zciągnąć z internetu. Pamiętam, że swego czasu męczyłem się z nią na voodoo...
+Quote Post
post 18-10-2003, 00:19
Post #48

Zasłuszony
Group Icon

ja te gre mam i .... nie jestem w stanie w to grac, sterowanie jest dziko-dziwne :/ - a calkiem niezla.. poprawic czy wypuscic to na enginie R6:raven shield i mamy hicior - bo gra miala swietnie dopracowane zadania.. bardzo pomyslowe i sensownie przemyslane.
+Quote Post
post 19-10-2003, 17:41
Post #49

Czarny Król
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 20

Skoro mozna sciagnac legalnie to wrzuc linka skad... (ehhh, sterowanie moze nie bylo najlepsze, ale to jedna z tych gier, ktore zapamietam na zawsze)
+Quote Post
post 19-10-2003, 19:39
Post #50

SHM-1
Group Icon

ftp://ftp.peliplaneetta.net/pelidemot/3d-...ta/hddeluxe.exe
Jeśli nie zadziała ten link, to poszukajcie na fileplanet.
+Quote Post
post 30-10-2003, 01:14
Post #51

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 9

Max Payne.

Cóż, gra naprawdę miodzio. Grafika (z możliwością grania na NAPRAWDĘ kiepskim sprzęcie), klimat (mraaau :)), wszystko.

Ale, czemuż to, do cholery, jest to takie krótkie?!

7 godzin to naprawdę czas przejścia gry. Jest chyba nawet krótsza od jedynki, a to już "sukces". Dwa dni niezbyt intensywnego grania. Tyle mi zajął Harry Potter i Kamień Filozoficzny!

Ale gra się jak na filmie. I dlatego liczę na ekranizację :D

Choc najgorsze IMHO było zakończenie.
Wiecie, ludzie psioczą na Hollywood za te sztuczne zakończenia - bo film nie powinien skończyć się dobrze, a jednak - dobro wygrywa, zło daje d*. Natomiast w MP2 jest odwrotnie - od początku można sie domyślić, że to nie będzie happy end. I faktycznie. Tylko, ze te złe zakończenie jest równie sztuczne co hollywoodzkie happyendy. Może powinni stworzyć 2 zakończenia - wtedy gracz by decydował i gra wiele by na tym zyskała.

No i finałowa walka - beznadzieja do kwadratu! Rozwiązanie zerżnięte z MP1, poza tym była ona bardzo łatwa. No i te bomby... chyba pod koniec zaczęło ludziom z Remedy brakować pomysłów.
+Quote Post
post 30-10-2003, 20:18
Post #52

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 48
Doł±czył: 05-11-2002

ty Gerard lepiej sie poucz a nie siedz tu nonstop :P a co do gier i tak najlepsza byla, jest i bedzie Cywizilzacja :P
+Quote Post
post 30-10-2003, 20:55
Post #53

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 9

Nico, ty w kazdym topicu, w każdej rozmowie o uczeniu się wspominasz... jakieś kompleksy na tym punkcie masz? Przecież na tym twoim UiL luz jest jak jasna cholera, więc sie cieszyć powinieneś.
Ja tam zresztą też na nadmiar zajeć nie narzekam :)
+Quote Post
post 31-10-2003, 11:48
Post #54

SHM-3
Group Icon

Ja wlasnie nadrabiam zaleglosci.
Gram sobie w Jedi 2: Outcast (academy obok lezy).
Czeka Vice City i Silent Hill 2 oraz Disciples 2.

PS>Ten Max Payne to ruszy (tak w miare oczywiscie) na 32 megowej grafice, 1ghz i 0.5gb ram? Bo nie wiem czy sobie zalatwiac...
+Quote Post
post 31-10-2003, 12:51
Post #55

SHM-1
Group Icon

Maxiu nie jest bardzo wymagający jeśli chodzi o minimalne wymagania... przynajmniej na tle innych najnowszych produkcji. na mx400 powinien działać, kumpel grał, ale wiele radochy z tego nie miał :) Jak się wyłączy wszystkie bajery graficzne, to będzie wygladał jak jedynka ...
+Quote Post
post 31-10-2003, 14:28
Post #56

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 68
Doł±czył: 11-11-2002

Gier, na ktore czekam jest mnostwo, ale wszystkie inne oczekiwania bledna przy tej jednej, reszta gier mogla by sie w ogole nie ukazac jezeli ta JEDYNA okaze sie przynajmniej tak dobra, jak to sobie wyobrazam.
Ehhh... Fallout 3 :fboy:

Ta reszta to :czytaj: :
Broken Sword: The Sleeping Dragon
The Longest Journey 2: Static
Psychonauts
Sam&Max: Freelance Police
Syberia 2

Troche jednak przesadzilem. Lepiej zeby sie ta reszta ukazala.

BTW Nico - Na Full Throttle: Hell on Wheels nie czekalem i ciesze sie, ze LucasArts przerwalo ten projekt i skupili sie na Sam&Max.
+Quote Post
post 31-10-2003, 20:21
Post #57

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 54
Doł±czył: 06-11-2002

od początku można sie domyślić, że to nie będzie happy end. I faktycznie. Tylko, ze te złe zakończenie jest równie sztuczne co hollywoodzkie happyendy. Może powinni stworzyć 2 zakończenia - wtedy gracz by decydował i gra wiele by na tym zyskała.

W MP2 jest drugie zakonczenie, dostepne po przejsciu gry w trybie Dead On Arrival :fboy:
+Quote Post
post 31-10-2003, 23:00
Post #58

Zasłuszony
Group Icon

ja chyba poczekam na Operejszyn Fleszpoint Cwaj.
+Quote Post
post 01-11-2003, 19:18
Post #59

SHM-3
Group Icon

Normalka z nowymi grami u mnie, ze musze sie cieszyc tylko sama gra a nie efektami. Dlatego chyba ze trzy na rok mnie przyciagaja.

Fleszpointa to by mogli wreszcie starego zpaczowac porzadnie, bo nawet po kupieniu GOLD paka jestem niepocieszony bugami...

PS>Jedi outcast - mieszane uczucia. Za duzo arcade, za malo jedi fightn i mocy.
No i nie ma AT-AT!
+Quote Post
post 05-11-2003, 16:06
Post #60

SHM-2
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 368
Doł±czył: 17-03-2003

Czekam na Fallouta 3.... nie wiem juz ile lat, ale dopiero teraz nie sa to bezpodstawne oczekiwania ;). Ponadto na kolejne GTA (San Adreas o ile sie nie myle), kolejne Wormsy (mimo, ze kazda kolejna czesc nie rozni sie znaczaco od poprzedniej to i tak kupuje jak tylko sie pojawia), moze jakies Neverwinter Nights 2, czy cos w tym stylu (ale nie po porstu kolejny dodatek) no i jeszcze Master Of Orion 4. Z checia przekonam sie jak wypadnie nowe Bard's Tale. Ciekawe co bedzie pierwsze ;).
+Quote Post

7 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Go¶ci i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 21-07-2019, 05:35