Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [F2] Gecko, FAQ

post 24-08-2005, 16:40
Post #1

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

Podobno da się porozumieć przez komputer z Enklawą , jak to zrobić?

Da sie...
Trzeba odpowiednie komendy wprowadzac...
Ale nic to nie daje (poza powkurzaniem goscia po drugiej stronie.. taka ciekawostka.

Skeeter

Gdzie w Gecko jest ten ghoul ktory przy uzyciu transformera moze ulepszyc jedna bron za darmo?

W Gecko na zlomowisku - przynosisz mu plasma transformer z elektrowni i on ci ulepszy bron, ale "zwykla" - hunting rifle, DE itd...

Ghule atakują

Po krótkiej wizycie w Vault City, posiadając już niezbędne high-gajgi, udałem się do Gecko celem naprawy reaktora. Pogadałem sobie wesoło z Haroldem, a jego pomagier nawet wyraził chęć przyłączenia się do mojej (i bez tego barwnej) ekipy jako lekarz polowy. Oczywiście go przyjąłem, ale nie w tym rzecz. Zachowywałem się bardzo grzecznie, i nawet udało mi się uniknąć kłótni z barmanem w lokalnej knajpie (nie za pierwszym razem oczywiście )

Ogólnie, wszystko cool, ale gdy kieruję swe stopy ku elektrowni, ghoul wałęsający się przed wejściem (n.b. - jeszcze na zewnątrz) bez żadnego widocznego powodu mnie atakuje. A za nim, ma się rozumieć, cała wioska. Co za tym idzie, muszę ich powystrzelać, i to jeszcze tak, aby wartownicy wewnątrz elektrowni tego ni widzieli.

TO JEST BUG. Chyba znika po pewnym pathu ( nie wiem po którym i nie wiem czy na pewno znika). Ale, że atakują cie tylko jeden czy dwa "szeregowe" (nieistotne dla fabuły, nie majace nic do powiedzenia) ghule, to jesli nie chce ci się grzebać sie w pathach wystarczy włączyc sneak i sie przekraśc. Jeśli stoi któryś tak, że trzeba przejść tak blisko, że sneak nie pomaga, zostaje zmniejszyc poziom trudnoci gry w opcjach (automatycznie zwiekaszają się umiejętności, w tym sneak).
więcej tutaj

Żółta karta z Klamath

mam zolta karte z Klamath, i teraz mam pytanie, na czym mam jej uzyc zeby wylaczyc ten reaktor? próbowalem na tym kompie którym steruje sie robota, ale to nie jest to

Nie - reaktor sie wylacza zakrecajac zawor w pomieszczeniu reaktora
Mozesz to zrobic sam - wchodzac tam, albo uzywajac robota (steruje sie nim przez ten komputer wlasnie... jak dokladnie to zrobic - poszukaj tutaj to znajdziesz rozwiazanie:))

reaktor

jak naprawić realtor?

1. musisz zdobyc hi-mag-cośtam (ktos dopiero pytał jak to zrobic)
2. wejdz do reaktora i pododawaj do listy zadan robota wszystkie urzadzenia w takiej kolejnosci, jak mamy planety w ukladzie slonecznym na podstawie ich nazw. jako ostatnia komende daj wsadzenie hi-mag

jak zepsuć reaktor?

Musisz z jakiejs szafki w ktorym domku zabrac raporty dotyczace chlodzenia i gdzies je zastosowac - dac temu ghulowi w pokoju przy reaktorze, albo po prostu uzyc ich samemu podczas "rozmowy" z komputerem reaktora.

Optymalizacja reaktora.
uż podłączyłem Hy-maga w reaktorze i pogadałem z konsulem. Ten powiedział, że mam pogadać z inżynierami w Gecko, aby zoptymalizować elektrownię. Chciałem pogadać z tym ghulem w obsłudze reaktora (ten ghul przy robocie, koło komputera, przez który można się z Enklawą połączyć), ale nic

Musisz wlozyc holodysk do komputera i...
Albo pogadac z ghoulem, ktory dal Ci ten dysk, albo samemu zoptymalizowac prace.
Jak masz wysokiego Speecha, to ghoul wykona robote sam. Jak nie, to metoda prob i bledow musisz wydawac robotowi naprawczemu odpowiednie polecenia... Robotem sterujesz z tego kompa, na ktorym uzywales holodysku...

Jeśli masz jakieś inne pytanie związane z Gecko, rozpocznij nowy temat.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 06-12-2019, 11:00