Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [F2] Baza Raidersów, FAQ

post 24-08-2005, 16:51
Post #1

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

baza raidersów

gdzie jest?

a tu sobie zobacz:-)

wyjście z jaskini

Pomiedzy Vault city a Broken hills jest jaskinia bandytów.
Wszedłem tam. Natknałem sie na skorpiony i nie moge wyjść teraz. Ludzie jak z tego miejsca wyjść.

Wystarczy że skierujesz swoją postać na brązowe pole na planszy...jeżeli takowe widzisz, musisz uważać ponieważ w tych jaskiniach podłogi sie zawalają pod ciężarem twojej postaci i spadasz na niższy poziom pełen skorpionów (tak jak...chyba w twoim przypadku) , więc żeby z tamtąd wyjść to poszukaj drabinek prowadzących na poziom wyżej, a potem kieruj sie na zachód...tam znajdziesz wyjście. (trzymaj sie blisko ścian to nie wpadniesz znowu do skorpionów)

drzwi

Mam pewien problem z Raidersami a konkretnie z tymi ich siatkowanymi (?) drzwiami. Otóż nie moge ich za nic otworzyc, nie dzialaja bomby itd, a musze przez nie przejsc zeby wszystkich do konca wybić. jak wy to zrobiliscie?

Wytrych ew. materialy wybuchowe pomagaja, chyba, ze jakis bug wyskoczyl. Jesli masz dobrą percepcję możesz wejśc tam drugim wejsciem.

sejf

jaki skill jest odpowiedzialny za sejf w bazie raiderow i ile go trzeba miec?

Żaden. musisz wziąć łańcuszki (dog tags) z zabitych szefów raidersów (trzy). na nich wypisane jest hasło.

Jeśli masz jakieś inne pytanie związane z Raidersami, rozpocznij nowy temat.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 10-12-2019, 07:49