Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [F2] Navarro, FAQ

post 25-08-2005, 02:43
Post #1

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

Gdzie są plany latacza? (Vertbird)

W szafce w garazu po prawej stronie na gornym poziomie (poziom ziemi)... musisz przegadac technika.

po zdobyciu verbirds planu zanioslem go do Huboli po czym okazalo sie ze potrzebuja go jeszcze Brotherhoodzi, czy jest szansa odzyskac te plany a jak tak do gdzie i co zrobic ??

Cala sztuczka polega na tym, zeby najpierw dac Bractwu, a pozniej Hubologistom...

tryb walki

Zabiłem wszystkich jednak dalej mam tryb walki włączony, czemu?

Musisz poszukać zagubionych żołnierzy albo naukowców, bo może ominąłeś jakies miejsce i musisz wykończyć wszsytkie wieżyczki.

W Navarro, na powierzchni, nie mogę opuścić trybu combat. Mimo zabicia i zniszczenia wszystkiego, cały czas po wyjściu z combatu, tryb ten włącza się na nowo.

Na powierzchni w rogach bazy sa wiezyczki, ktore wlaczaja tryb walki - postaraj sie do niech dojsc i zniszczyc je.

kłesty

Czy moge wejsc do Navarro tak zebym nie musial tam wszystkich zabijac? po prostu chce wejsc i tam pochodzic po ich terenie, questy powykonywac, da sie?

Da się, musisz pogadać ztym kolesiem z mapki gdzie jest stacja benzynowa, jak masz dużego speecha to on ci da haslo, wtedy idziesz do Navaro i dajesz to hasło strażnikowi. Żeby nie zostać szeregowcem enclavy nie możesz iść do tego kolesia, do którego będzie kazał ci iść strażnik przy bramie. Albo zatluc kolesia na stacji benzynowej zanim wezwie posilki, wejsc przez wlaz w gruncie (gdzies tam jest), a straznikowi na dole powiedziec, ze przybyles jako swiezo wytrenowane posilki.
Zeby straznicy na dole Cie nie atakowali musisz koniecznie miec combat armor (zapytaj o niego kwatermistrza) i zostawic druzyne na gorze przy samochodzie.

Jeśli masz jakieś inne pytanie związane z Navarro, rozpocznij nowy temat.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 23-07-2019, 00:03