Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Spotkania na czacie!, Zapraszam wszystkich fanów Arcanum!

post 02-05-2006, 14:28
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 315

To jest mój pierwszy post, więc wypada się przywitać - Witam wszystkich!

W pierwszych słowach mego postu, pragnę oznajmić iż nie jestem nowym graczem Arcanum, zaś wręcz starym wyjadaczem. Dlatego proszę o traktowanie mojej osoby z pełną powagą. Wink

Moim pomysłem są spotkania fanów Arcanum na czacie. Jak wiadomo jest nas mało w porównaniu do innych gier, lecz nasza wada może stać się zaletą.
Stwórzmy zgrany zespół, grupę kolegów, których łączyć będzie zamiłowanie do gry.
Na czatach możemy debatować o wszystkim, jeśli chodzi o tematy to zapewniam, że Arcanum obfituje w ich nieskończoną ilość.

Nasze spotkania odbywałyby się w pewnym schemacie, gdyż jak wiadomo ciągle gadanie o Arcanum mogłoby być nużące. Więc:
Miesiąc 1 - debata w realiach Arcanum
Miesiąc 2 - czat luźny
Itd.

Projekt ten póki co raczkuje, wszystko zależy od Was, bo z pewnością jakaś frekwencja musi być. Proponuje ustalić próg minimalnie 4 osób.

Oczywiście ze wszystkim możecie polemizować, dodawać sugestie, pomysły w tym temacie.

Jestem otwarty na wszystko.

PPs. Organizacje ewentualnego miejsca do czatowania zostawcie mnie, a i będzie nas więcej! Zaprosiłem fanów z innych witryn poświęconych Arcanum

Pozdrowienia
Shane
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 13-05-2006, 15:56
Post #2

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 315

Termin - 20.05.2006

Temat - Co dalej z Zakonem Świtu?! (Największym polskim modułem, który wciąż jest w "przygotowaniu")

Gość - MackaN
, szef projektu.

LINK do pokoju - TUTAJ
Co nieco ode mnie, zaprosiłem na czat MackaNa, który zobowiązał się zjawić na spotkaniu.
Wszyscy będziecie mogli zalać do deszczem pytań na temat Zakonu Świtu. Najważniejsze pytanie to: "Czy Zakon w ogóle wyjdzie?"

Wejdźcie i poznajcie prawdę!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 19-07-2019, 11:30